Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Втеча з дому"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Втеча з дому
Сторінки: 1 2

Бут. 16:1-14

Агар була служницею в домі Авраама. Їй нічого не платили за її роботу, бо вона належала Авраамові, тобто, була його рабою. Господар і господиня поводилися з нею добре. Її батьківщиною був Єгипет, але від Авраама вона багато що чула про Господа і любила Його. Агар прислуговувала Саррі і вважалася її прислужницею.

Ви пригадуєте, що перед виходом з землі халдейської в землю ханаанську Авраам отримав від Бога чудову обітницю про народження сина. Бог обіцяв благословити цього сина і сказав, що від нього з'явиться у світ Спаситель. Авраам дуже радів такій обітниці, тому що він так прагнув побачити Спасителя, Котрий обіцяв подарувати йому вічне блаженство.

Десять років прожили на землі ханаанській Авраам і Сарра, але сина вони ще так і не мали. Нарешті Сарра стомилася очікувати на сина. Вона сказала Авраамові, що боїться, а якщо Бог не дасть їй сина? І вона так подумала: може Бог хоче дати сина її прислужниці Агарі замість неї. Тому вона порадила Авраамові взяти Агар собі за дружину. «Але, — сказала вона, — якщо вона матиме сина, то він буде вважатися моїм сином».

Це був негарний план. Не потрібно було Авраамові брати собі ще одну дружину: Адамові Бог дав у раю лише одну дружину. Авраамові потрібно було звернутися до Бога за допомогою, а не діяти за порадою Сарри. Скільки неприємностей трапилося у зв'язку з тим, що взяв за дружину Агар Авраам.

Агар відразу запишалася. Вона перестала догоджати своїй господині Саррі. Сарра почала дорікати Аврааму, тоді як їй належало самій собі дорікати. Але вона у всьому звинувачувала Авраама. Авраам відповів їй лагідно і дозволив їй всі методи, щоб змусити Агар поважати свою пані. Він і допустити не міг, що Сарра так жорстоко поведеться до Агарі. Сарра була жінкою доброю, ласкавою до своїх прислужниць, проте тепер вона була дуже роздратована поведінкою Агарі. Вона зробилася несправедливою і жорстокою до Агарі.

Бідна Агар дуже страждала. Вона надумала тікати. Певно, що вона думала повернутися на батьківщину. Це було надзвичайно небезпечно для самотньої жінки. Вона мусила переходити пустелю, де блукали дикі звірі, розбійники і зустрічалися глибокі урвища. Спочатку їй довелося йти піщаними горбами, на яких зрідка росла кущами трава. Раптом вона побачила перед собою джерело. Як втішилася вона свіжою прохолодою, відпочиваючи біля джерельця! В пустелі дуже рідко зустрічаються джерела. Але біля води Агар ще більше втішилася, коли почула голос ангела, що кликав її. Вона вже зневірилася і гадала, що дру...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Глибока яма
Одного дня сини Якова пасли овець далеко від дому. Батько попросив Йосифа сходити й глянути, чи все з ними добре, але брати ненавиділи Йосифа та кинули його до глибокої ями, знявши одяг, а батьку хотіли сказати, що його розтерзав лев.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.027799 секунд !