Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Втеча з дому
Сторінки: 1 2

Бут. 16:1-14

Агар була служницею в домі Авраама. Їй нічого не платили за її роботу, бо вона належала Авраамові, тобто, була його рабою. Господар і господиня поводилися з нею добре. Її батьківщиною був Єгипет, але від Авраама вона багато що чула про Господа і любила Його. Агар прислуговувала Саррі і вважалася її прислужницею.

Ви пригадуєте, що перед виходом з землі халдейської в землю ханаанську Авраам отримав від Бога чудову обітницю про народження сина. Бог обіцяв благословити цього сина і сказав, що від нього з'явиться у світ Спаситель. Авраам дуже радів такій обітниці, тому що він так прагнув побачити Спасителя, Котрий обіцяв подарувати йому вічне блаженство.

Десять років прожили на землі ханаанській Авраам і Сарра, але сина вони ще так і не мали. Нарешті Сарра стомилася очікувати на сина. Вона сказала Авраамові, що боїться, а якщо Бог не дасть їй сина? І вона так подумала: може Бог хоче дати сина її прислужниці Агарі замість неї. Тому вона порадила Авраамові взяти Агар собі за дружину. «Але, — сказала вона, — якщо вона матиме сина, то він буде вважатися моїм сином».

Це був негарний план. Не потрібно було Авраамові брати собі ще одну дружину: Адамові Бог дав у раю лише одну дружину. Авраамові потрібно було звернутися до Бога за допомогою, а не діяти за порадою Сарри. Скільки неприємностей трапилося у зв'язку з тим, що взяв за дружину Агар Авраам.

Агар відразу запишалася. Вона перестала догоджати своїй господині Саррі. Сарра почала дорікати Аврааму, тоді як їй належало самій собі дорікати. Але вона у всьому звинувачувала Авраама. Авраам відповів їй лагідно і дозволив їй всі методи, щоб змусити Агар поважати свою пані. Він і допустити не міг, що Сарра так жорстоко поведеться до Агарі. Сарра була жінкою доброю, ласкавою до своїх прислужниць, проте тепер вона була дуже роздратована поведінкою Агарі. Вона зробилася несправедливою і жорстокою до Агарі.

Бідна Агар дуже страждала. Вона надумала тікати. Певно, що вона думала повернутися на батьківщину. Це було надзвичайно небезпечно для самотньої жінки. Вона мусила переходити пустелю, де блукали дикі звірі, розбійники і зустрічалися глибокі урвища. Спочатку їй довелося йти піщаними горбами, на яких зрідка росла кущами трава. Раптом вона побачила перед собою джерело. Як втішилася вона свіжою прохолодою, відпочиваючи біля джерельця! В пустелі дуже рідко зустрічаються джерела. Але біля води Агар ще більше втішилася, коли почула голос ангела, що кликав її. Вона вже зневірилася і гадала, що дру...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Обітована земля
У той час серед людей було багато нечестивих, які вирізали з дерева ідоли та вклонялися їм. Але був чоловік на ім'я Авраам, який вірив у справжнього єдиного Бога та був другом Божим. Бог наказав йому йти до Ханаанського краю, де Авраам оселився.


Чудова країна
У ханаанському краю з Авраамом жив племінник Лот, який згодом розбагатів, мав багато овець, тому довелося шукати нове місце для проживання. Лот вибрав гарні пасовища біля міста Содом, потім поселився у місті. Авраам же поселився біля гори у Хевроні.


Благочестива мати
Благочестива жінка Анна молячись у скінії просить Бога подарувати їй сина, за що обіцяє віддати його у священники. У відповідь на молитву згодом народжує сина Самуїла, якого у трирічному віці віддає на навчання до скінії первосвященникові Іллі.


Священики
Аарон став первосвящеником (носив хітон білий, блакитні ризи, ефон, пояс, наперсник та кадир), а його четверо синів - священиками. Вони зодягалися у білу одіж. Скінія була готова уже через рік після початку роботи. Бог відтепер перебував у скінії.
Вибір Мойсея
Одного разу Мойсей побачив, як наглядач жорстоко карав раба-єврея за те, що той не впорався з роботою. Мойсей розлютився на наглядача за жорстокість і вбив його. Про це дізнався фараон, тому Мойсею довелося тікати у далеку країну, щоб його не вбили.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.017285 секунд !