Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Втеча з дому
Сторінки: 1 2

Бут. 16:1-14

Агар була служницею в домі Авраама. Їй нічого не платили за її роботу, бо вона належала Авраамові, тобто, була його рабою. Господар і господиня поводилися з нею добре. Її батьківщиною був Єгипет, але від Авраама вона багато що чула про Господа і любила Його. Агар прислуговувала Саррі і вважалася її прислужницею.

Ви пригадуєте, що перед виходом з землі халдейської в землю ханаанську Авраам отримав від Бога чудову обітницю про народження сина. Бог обіцяв благословити цього сина і сказав, що від нього з'явиться у світ Спаситель. Авраам дуже радів такій обітниці, тому що він так прагнув побачити Спасителя, Котрий обіцяв подарувати йому вічне блаженство.

Десять років прожили на землі ханаанській Авраам і Сарра, але сина вони ще так і не мали. Нарешті Сарра стомилася очікувати на сина. Вона сказала Авраамові, що боїться, а якщо Бог не дасть їй сина? І вона так подумала: може Бог хоче дати сина її прислужниці Агарі замість неї. Тому вона порадила Авраамові взяти Агар собі за дружину. «Але, — сказала вона, — якщо вона матиме сина, то він буде вважатися моїм сином».

Це був негарний план. Не потрібно було Авраамові брати собі ще одну дружину: Адамові Бог дав у раю лише одну дружину. Авраамові потрібно було звернутися до Бога за допомогою, а не діяти за порадою Сарри. Скільки неприємностей трапилося у зв'язку з тим, що взяв за дружину Агар Авраам.

Агар відразу запишалася. Вона перестала догоджати своїй господині Саррі. Сарра почала дорікати Аврааму, тоді як їй належало самій собі дорікати. Але вона у всьому звинувачувала Авраама. Авраам відповів їй лагідно і дозволив їй всі методи, щоб змусити Агар поважати свою пані. Він і допустити не міг, що Сарра так жорстоко поведеться до Агарі. Сарра була жінкою доброю, ласкавою до своїх прислужниць, проте тепер вона була дуже роздратована поведінкою Агарі. Вона зробилася несправедливою і жорстокою до Агарі.

Бідна Агар дуже страждала. Вона надумала тікати. Певно, що вона думала повернутися на батьківщину. Це було надзвичайно небезпечно для самотньої жінки. Вона мусила переходити пустелю, де блукали дикі звірі, розбійники і зустрічалися глибокі урвища. Спочатку їй довелося йти піщаними горбами, на яких зрідка росла кущами трава. Раптом вона побачила перед собою джерело. Як втішилася вона свіжою прохолодою, відпочиваючи біля джерельця! В пустелі дуже рідко зустрічаються джерела. Але біля води Агар ще більше втішилася, коли почула голос ангела, що кликав її. Вона вже зневірилася і гадала, що дру...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Дванадцять спостерігачів
Ізраїльтяни надіслали оглядачів у землю ханаанську, проте ханаанці були занадто сильні. Бог обіцяє допомогти, але ізраїльтяни йому не повірили, тому Він покарав їх: вони не потрапили до Ханаану за життя, лише Ісус Навин і Халев увійшли туди.


Мідний змій
Ізраїльтяни сильно скаржилися, що їм у пустелі погано і дорікали Мойсеєві та нарікали на Бога. Господь покарав їх зміями, які жалили ізраїльтян. Тоді Мойсей помолився до Бога і той пробачив Ізраїля та навчив Мойсея лікувати мідною змією від укусів.


Сміливий Гедеон
Гедеону з'явився ангел і сказав, що Бог допоможе перемогти мідійців. Гедеон руйнує вівтар, де давали жертви Ваалові. Люди хотіли вбити Гедеона за це, але полишили це Ваалові. Гедеон вночі з 300 сміливцями нападає на мідійців та виганяє їх.
Жахлива руйнація
Ангели прийшли до Лота й сказали, щоб він рятувався зі своєю родиною, бо місто Содом та інші міста будуть зруйновані вогнем. Ангели заборонили їм озиратися назад, але Лотова дружина не послухалася і озирнулася, тікаючи. І стала соляним стовпом.
Вибір Мойсея
Одного разу Мойсей побачив, як наглядач жорстоко карав раба-єврея за те, що той не впорався з роботою. Мойсей розлютився на наглядача за жорстокість і вбив його. Про це дізнався фараон, тому Мойсею довелося тікати у далеку країну, щоб його не вбили.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.025755 секунд !