Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Пастир добрий
Сторінки: 1 2

Пастир добрий
їв. 10:1-29, Лук. 5:21-30, 15:1-7

«Бо Син Людський прийшов, щоб знайти і спасти загинуле» —Лук. 19:10.

«У здоровивши сліпого, Ісус сказав оточуючим Його фарисеям: «Я є Пастир добрий, пастух добрий віддає життя своє за овець. Я є Пастир добрий і знаю Моїх, і Мої знають Мене».

Зцілений сліпий був овечкою доброго Пастиря. Ісус пізнав його, а тепер вже і він пізнав ласку Ісуса. Йому було втішно чути ці слова Господа Ісуса про доброго Пастиря і Його вівці. Але фарисеї розгнівалися на Ісуса за такі слова і знову почали говорити, що Він одержимий бісом. Інші ж говорили: «Ні, це не слова біснуватого; хіба може біснуватий відкривати очі сліпим?» Народоначальники так сильно ненавиділи Ісуса, що взяли знову каміння, щоб побити ним Господа; напевно, що вони так і зробили б, коли б Він не вислизнув з їхніх рук. Приходили до Ісуса і митники: так називалися люди, котрі збирали подать для Римського кесаря. Один з них став апостолом: його називали Матвієм. Одного разу Ісус знайшов його сидячим біля озера і збираючим подать. Ісус сказав Матвієві: «Іди за Мною!» І той пішов за Ісусом.

Матвій мав багато друзів—митників, і він бажав привести їх до Ісуса. З такою метою він влаштував великий бенкет у своєму домі і запросив усіх митників; також він попрохав Ісуса прийти до нього і поговорити з ними. Побачивши, що Ісус п'є і їсть з митниками і грішниками, фарисеї обурилися на Нього і називали Його «другом грішників». Фарисеям не подобалося, що Ісус прихиляв до Себе негідних людей, але ми можемо радіти, що маємо Спасителя, Котрий любить нас. Одного разу Він розповів приповідку, що доводила Його любов до грішників. Ось вона ця приповідка:

«Син Людський прийшов, щоб знайти і врятувати загинуле. Хто з вас, маючи сто овець і загубивши одну з них, не залишить дев'яносто дев'ять в пустелі і не піде шукати загублену, аж поки не знайде її? А знайшовши, візьме її на плечі, радіючи, і принесе додому, і покличе друзів і сусідів, і скаже їм: радійте і ви зі мною, я знайшов мою загублену вівцю. Отже, кажу вам, що на небі радітимуть більше за одного грішника, котрий кається, аніж за дев'яносто дев'ять праведників, котрі не мають нужди в каятті».

Діти, чи ви розумієте зміст цієї приповідки? Це означає, що Ісус шукає грішні душі і повертає їх до дому Отця Небесного, і тоді ангели радіють їхнім спасінням.

Пихаті фарисеї не вважали себе загубленими овечками, проте більшість митників знали, що вони загинулі грішники. Отже, дітки, якщо ви усвідомлюєте свої гріхи і хочете прийти до Госпо...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Глибока яма
Одного дня сини Якова пасли овець далеко від дому. Батько попросив Йосифа сходити й глянути, чи все з ними добре, але брати ненавиділи Йосифа та кинули його до глибокої ями, знявши одяг, а батьку хотіли сказати, що його розтерзав лев.
Чудова країна
У ханаанському краю з Авраамом жив племінник Лот, який згодом розбагатів, мав багато овець, тому довелося шукати нове місце для проживання. Лот вибрав гарні пасовища біля міста Содом, потім поселився у місті. Авраам же поселився біля гори у Хевроні.
Обіцяний син
Коли Аврааму було 100 років, він досі не мав дітей, але Бог пообіцяв, що Авраам матиме їх, а нащадків матиме більше, ніж зірок на небі. Одного спекотного дня до Авраама та Сари завітали ангели у подобі людей, а через рік Сарра народила сина Ісаака.
Священики
Аарон став первосвящеником (носив хітон білий, блакитні ризи, ефон, пояс, наперсник та кадир), а його четверо синів - священиками. Вони зодягалися у білу одіж. Скінія була готова уже через рік після початку роботи. Бог відтепер перебував у скінії.
Смерть Мойсея
Мойсей прожив життя, написав п'ять книг про створення світу, все, що було до нього самого, про будову скінії. На це його надихнув Бог. Прожив Мойсей 120 років. Але Бог дозволяє глянути Мойсеєві на Ханаан перед тим, як померти, з вершини гори.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.018372 секунд !