Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Пастир добрий"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Пастир добрий
Сторінки: 1 2

Пастир добрий
їв. 10:1-29, Лук. 5:21-30, 15:1-7

«Бо Син Людський прийшов, щоб знайти і спасти загинуле» —Лук. 19:10.

«У здоровивши сліпого, Ісус сказав оточуючим Його фарисеям: «Я є Пастир добрий, пастух добрий віддає життя своє за овець. Я є Пастир добрий і знаю Моїх, і Мої знають Мене».

Зцілений сліпий був овечкою доброго Пастиря. Ісус пізнав його, а тепер вже і він пізнав ласку Ісуса. Йому було втішно чути ці слова Господа Ісуса про доброго Пастиря і Його вівці. Але фарисеї розгнівалися на Ісуса за такі слова і знову почали говорити, що Він одержимий бісом. Інші ж говорили: «Ні, це не слова біснуватого; хіба може біснуватий відкривати очі сліпим?» Народоначальники так сильно ненавиділи Ісуса, що взяли знову каміння, щоб побити ним Господа; напевно, що вони так і зробили б, коли б Він не вислизнув з їхніх рук. Приходили до Ісуса і митники: так називалися люди, котрі збирали подать для Римського кесаря. Один з них став апостолом: його називали Матвієм. Одного разу Ісус знайшов його сидячим біля озера і збираючим подать. Ісус сказав Матвієві: «Іди за Мною!» І той пішов за Ісусом.

Матвій мав багато друзів—митників, і він бажав привести їх до Ісуса. З такою метою він влаштував великий бенкет у своєму домі і запросив усіх митників; також він попрохав Ісуса прийти до нього і поговорити з ними. Побачивши, що Ісус п'є і їсть з митниками і грішниками, фарисеї обурилися на Нього і називали Його «другом грішників». Фарисеям не подобалося, що Ісус прихиляв до Себе негідних людей, але ми можемо радіти, що маємо Спасителя, Котрий любить нас. Одного разу Він розповів приповідку, що доводила Його любов до грішників. Ось вона ця приповідка:

«Син Людський прийшов, щоб знайти і врятувати загинуле. Хто з вас, маючи сто овець і загубивши одну з них, не залишить дев'яносто дев'ять в пустелі і не піде шукати загублену, аж поки не знайде її? А знайшовши, візьме її на плечі, радіючи, і принесе додому, і покличе друзів і сусідів, і скаже їм: радійте і ви зі мною, я знайшов мою загублену вівцю. Отже, кажу вам, що на небі радітимуть більше за одного грішника, котрий кається, аніж за дев'яносто дев'ять праведників, котрі не мають нужди в каятті».

Діти, чи ви розумієте зміст цієї приповідки? Це означає, що Ісус шукає грішні душі і повертає їх до дому Отця Небесного, і тоді ангели радіють їхнім спасінням.

Пихаті фарисеї не вважали себе загубленими овечками, проте більшість митників знали, що вони загинулі грішники. Отже, дітки, якщо ви усвідомлюєте свої гріхи і хочете прийти до Госпо...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Благочестива мати
Благочестива жінка Анна молячись у скінії просить Бога подарувати їй сина, за що обіцяє віддати його у священники. У відповідь на молитву згодом народжує сина Самуїла, якого у трирічному віці віддає на навчання до скінії первосвященникові Іллі.


Золоте теля
Оповідь про те, як ізраїльтяни вмовили Аарона зробити їм золотого ідола у вигляді теляти, якому вони вирішили поклонятися. Коли Бог наказав Мойсею зійти з гори, багато ізраїльтян були покарані смертю через порушення заповіді Божої.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.021686 секунд !