Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Ласка Господа Ісуса

Марка 10:13-16, Лук. 9:52-56

«Ягнят буде брати на руки і носити на лоні Своїм» — Іс. 40:11.

^іти — ягнята Ісуса. Певного разу декілька матерів принесли до Ісуса своїх дітей. Учні не допускали до Нього, але Ісус розгнівався на них і сказав: «Пустіть дітей приходити до Мене і не забороняйте їм, бо таких, як вони, Царство Боже». І обняв їх, і поклав на них руки Свої і благословив їх.

Одного разу Він йшов до Єрусалиму Самарією, разом • із Своїми учнями. Самаряни не любили юдеїв. Ісус вирішив заночувати в одному самарянському місті. Для цього Він послав вісників, щоб запитали, чи не знайдеться місце для Нього. Невдовзі вісники повернулися і сказали, що ніхто не бажає прийняти Його у свій дім. Апостоли Яків і Іван були невдоволені таким становищем і сказали Ісусові: «Господи, якщо Ти хочеш, ми скажемо, щоб злинув вогонь з неба і знищив їх». Ісус відповів: «Не знаєте, якого ви духа. Бо Син Людський прийшов не губити душі, а спасати». Таким ласкавим був Господь Ісус до всіх. Його апостоли стали пізніше лагідними, як вівці, або як голуби, коли їх наповнила сила Духа Святого. Це недобре чинити зло тим, хто нас ображає. Ісус спокійно пішов до іншого поселення, мешканці якого виявилися прихильними, і там Ісус з учнями знайшли притулок для себе.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Зустріч Якова з Ісавом
Багато років Яків був із Лаваном, але дуже захотів повернутися до землі Ханаанської. Лаван не хотів його відпускати, але Яків узяв родину та все майно і пішов. Коли ж прийшов, то виявилося, що Ісав тепер став дуже прихильним до нього.
Обіцяний син
Коли Аврааму було 100 років, він досі не мав дітей, але Бог пообіцяв, що Авраам матиме їх, а нащадків матиме більше, ніж зірок на небі. Одного спекотного дня до Авраама та Сари завітали ангели у подобі людей, а через рік Сарра народила сина Ісаака.
Створення світу
Історія створення світу. День перший - світло, другий - створення води, повітря. День третій - суша. День четвертий - сонце, місяць, зорі. День п'ятий - створення живих істот (птахів, риб). Шостий - земні тварини і людина. Сьомий день - відпочинок.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.019587 секунд !