Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Ласка Господа Ісуса"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Ласка Господа Ісуса

Марка 10:13-16, Лук. 9:52-56

«Ягнят буде брати на руки і носити на лоні Своїм» — Іс. 40:11.

^іти — ягнята Ісуса. Певного разу декілька матерів принесли до Ісуса своїх дітей. Учні не допускали до Нього, але Ісус розгнівався на них і сказав: «Пустіть дітей приходити до Мене і не забороняйте їм, бо таких, як вони, Царство Боже». І обняв їх, і поклав на них руки Свої і благословив їх.

Одного разу Він йшов до Єрусалиму Самарією, разом • із Своїми учнями. Самаряни не любили юдеїв. Ісус вирішив заночувати в одному самарянському місті. Для цього Він послав вісників, щоб запитали, чи не знайдеться місце для Нього. Невдовзі вісники повернулися і сказали, що ніхто не бажає прийняти Його у свій дім. Апостоли Яків і Іван були невдоволені таким становищем і сказали Ісусові: «Господи, якщо Ти хочеш, ми скажемо, щоб злинув вогонь з неба і знищив їх». Ісус відповів: «Не знаєте, якого ви духа. Бо Син Людський прийшов не губити душі, а спасати». Таким ласкавим був Господь Ісус до всіх. Його апостоли стали пізніше лагідними, як вівці, або як голуби, коли їх наповнила сила Духа Святого. Це недобре чинити зло тим, хто нас ображає. Ісус спокійно пішов до іншого поселення, мешканці якого виявилися прихильними, і там Ісус з учнями знайшли притулок для себе.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Довгі мандри
Коли Яків прийшов до Лавана, той прийняв його у свій дім та віддав за нього дві свої дочки - Лію та Рахіль, які були Якову двоюрідними сестрами. Яків допомагав Лавану пасти отари, а згодом Лаван дарує Якову вівці та кози теж.


Чашник і пекар
Одного разу до в'язниці цар кинув чашника та пекаря. Їм наснилися сни, які Йосиф правильно розтлумачив. Чашник повернувся на своє місце, а пекаря повісили на дереві. Йосиф просить чашника нагадати цареві про нього, але той забуває виконати прохання.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.021140 секунд !