Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Ласка Господа Ісуса

Марка 10:13-16, Лук. 9:52-56

«Ягнят буде брати на руки і носити на лоні Своїм» — Іс. 40:11.

^іти — ягнята Ісуса. Певного разу декілька матерів принесли до Ісуса своїх дітей. Учні не допускали до Нього, але Ісус розгнівався на них і сказав: «Пустіть дітей приходити до Мене і не забороняйте їм, бо таких, як вони, Царство Боже». І обняв їх, і поклав на них руки Свої і благословив їх.

Одного разу Він йшов до Єрусалиму Самарією, разом • із Своїми учнями. Самаряни не любили юдеїв. Ісус вирішив заночувати в одному самарянському місті. Для цього Він послав вісників, щоб запитали, чи не знайдеться місце для Нього. Невдовзі вісники повернулися і сказали, що ніхто не бажає прийняти Його у свій дім. Апостоли Яків і Іван були невдоволені таким становищем і сказали Ісусові: «Господи, якщо Ти хочеш, ми скажемо, щоб злинув вогонь з неба і знищив їх». Ісус відповів: «Не знаєте, якого ви духа. Бо Син Людський прийшов не губити душі, а спасати». Таким ласкавим був Господь Ісус до всіх. Його апостоли стали пізніше лагідними, як вівці, або як голуби, коли їх наповнила сила Духа Святого. Це недобре чинити зло тим, хто нас ображає. Ісус спокійно пішов до іншого поселення, мешканці якого виявилися прихильними, і там Ісус з учнями знайшли притулок для себе.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:В'язниця
Потіфар доручає Йосифові керувати у своєму будинку, бо дуже йому довіряє. Дружина Потіфара обмовляє Йосифа, бо той бачить її недоліки, тому Потіфар з люті кидає Йосифа до в'язниці. Але там Йосифу не дуже погано, бо він подружився з начальником.


Жахлива руйнація
Ангели прийшли до Лота й сказали, щоб він рятувався зі своєю родиною, бо місто Содом та інші міста будуть зруйновані вогнем. Ангели заборонили їм озиратися назад, але Лотова дружина не послухалася і озирнулася, тікаючи. І стала соляним стовпом.
Рахав
Шпигуни пробралися в Єрихон, щоб оглянути місто, і переховувалися у домі Рахав. Цар дізнається про них, проте Рахав ховає наглядачів на даху будинку, а вночі випускає за стіни міста зі свого вікна, адже її дім був прямо в стіні, що оточувала Єрихон.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.020909 секунд !