Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Ласка Господа Ісуса

Марка 10:13-16, Лук. 9:52-56

«Ягнят буде брати на руки і носити на лоні Своїм» — Іс. 40:11.

^іти — ягнята Ісуса. Певного разу декілька матерів принесли до Ісуса своїх дітей. Учні не допускали до Нього, але Ісус розгнівався на них і сказав: «Пустіть дітей приходити до Мене і не забороняйте їм, бо таких, як вони, Царство Боже». І обняв їх, і поклав на них руки Свої і благословив їх.

Одного разу Він йшов до Єрусалиму Самарією, разом • із Своїми учнями. Самаряни не любили юдеїв. Ісус вирішив заночувати в одному самарянському місті. Для цього Він послав вісників, щоб запитали, чи не знайдеться місце для Нього. Невдовзі вісники повернулися і сказали, що ніхто не бажає прийняти Його у свій дім. Апостоли Яків і Іван були невдоволені таким становищем і сказали Ісусові: «Господи, якщо Ти хочеш, ми скажемо, щоб злинув вогонь з неба і знищив їх». Ісус відповів: «Не знаєте, якого ви духа. Бо Син Людський прийшов не губити душі, а спасати». Таким ласкавим був Господь Ісус до всіх. Його апостоли стали пізніше лагідними, як вівці, або як голуби, коли їх наповнила сила Духа Святого. Це недобре чинити зло тим, хто нас ображає. Ісус спокійно пішов до іншого поселення, мешканці якого виявилися прихильними, і там Ісус з учнями знайшли притулок для себе.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Смерть Ісуса Навина
Коли Ісус Навин постарів, то зібрав ізраїльтян та попросив пообіцяти, що ті завжди служитимуть лише Богу і не створять ідолів. Вони пообіцяли. Ісус Навин під деревом встановив камінь на згадку про це і згодом помер, але ізраїльтяни порушили обіцянку.


Жахлива руйнація
Ангели прийшли до Лота й сказали, щоб він рятувався зі своєю родиною, бо місто Содом та інші міста будуть зруйновані вогнем. Ангели заборонили їм озиратися назад, але Лотова дружина не послухалася і озирнулася, тікаючи. І стала соляним стовпом.
Ріка Йордан
Ізраїльтяни не могли перейти Йордан. Ісус Навин наказав священикам взяти ковчега та попрямувати до води. Коли ті йшли, то вода стала стіною. Священики залишалися там, доки всі перейшли на інший бік крім 12 людей, які взяли каміння та поклали на дно.
Дванадцять спостерігачів
Ізраїльтяни надіслали оглядачів у землю ханаанську, проте ханаанці були занадто сильні. Бог обіцяє допомогти, але ізраїльтяни йому не повірили, тому Він покарав їх: вони не потрапили до Ханаану за життя, лише Ісус Навин і Халев увійшли туди.
Останні покарання
Оповідь про останні кари, які наслав Господь на Єгипет за те, що фараон не хотів відпускати народ Ізраїля. Серед кар були град, потім Бог наслав сарану, далі було три дні пітьми крім місця, де були ізраїльтяни. Смерть первістків на землі єгипетській.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022832 секунд !