Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Багатий юнак"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Багатий юнак
Сторінки: 1 2

Матв. 19:16-20

«Коли ми кажемо, що не маємо гріха, то себе обманюємо» — 1 їв. 1:8.

Ісус продовжував простувати до Єрусалиму. До Нього підійшов один юнак, впав перед Ним ницьма і запитав: «Вчителю ласкавий, що я маю зробити добре, щоб мати життя вічне?»

Цей юнак був багатим і знаменитим. Він не прохав у Христа яких-небудь благ земних, — він бажав спасти душу свою. Ісус відповів йому: «Якщо ти хочеш мати вічне життя, виконуй заповіді Господні». Юнак запитав: «А які заповіді?» Ісус сказав: «Не вбивай, не перелюбствуй, не кради, не свідкуй неправдиво, шануй батька і матір свою, люби ближнього, як самого себе». І юнак відповів: «Все це зберіг я з юних літ». Цьому юнакові здавалося, що він завжди виконував заповіді Божі, однак кожна людина багатократно порушує їх і ніхто не може заслужити спасіння своїми вчинками. Один Христос помер за наші гріхи, так що ми самі себе не можемо врятувати. Цей юнак не усвідомлював себе грішником. Ісус глянув на нього і полюбив його. І Він приймає рішення випробовувати цього молодого чоловіка: чи зможе той виконати ще одне веління Його. Він йому сказав так: «Іди і продай маєток свій і роздай жебракам; і матимеш скарб небесний, тоді приходь і ходи зі Мною».

Засумував юнак: не бажав він позбутися свого гарного будинку, свого саду і поля, і свого майна, щоб статися жебраком заради Ісуса. Він відійшов від Нього зажуреним, сумуючи за тим, що неможливо мати вічне життя і водночас користуватися всіма благами цього світу. Правда, що Ісус всім багатим людям не наказував продавати всі свої поживи і віддавати гроші бідним, однак Він наказував їм співчутливо придивлятися до потреб нужденних і допомагати їм у всьому. Коли юнак зажурений відійшов, тоді Ісус поглянув на Своїх учнів і промовив: «Важко багачам увійти до Царства Небесного». Учні були здивовані, почувши таке, тому що вони гадали, що багатим легко увійти до Царства Небесного.

Петро сказав: «Ось ми залишили все і пішли за Тобою. Що ж буде нам?» Петро, як ми знаємо, залишив свого човна рибальського, свої сіті, своїх друзів. Ісус відповів: «Кожний, хто залишив хатину, чи братів, або сестер, або батька, матір, чи дружину з дітьми, чи землю заради імені Мого, отримає в стократ більше і успадкує вічне життя».

Є люди, котрих називають місіонерами; вони залишають свою батьківщину, щоб проповідувати Євангелію поганам; інші люди, звані мучениками, перебували у в'язницях і йшли на смерть заради Ісуса.

Всі ці люди отримають вінки слави, коли Ісус знову повернеться на землю.

...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Неволя
Брати побачили купців, що прямували до Єгипту. Брат Юда запропонував продати Йосифа їм, щоб не вбивати його, бо Йосиф таки був їхнім братом. Йосифа продали за 20 срібняків, а батькові показали його одяг, який облили кров'ю козеняти.


Сон Якова
В Ісаака та Ревекки було два сини: Ісав (злий брат) та Яків, що любив Бога. Ісав не любив брата і хотів його вбити, але мама наказала йому тікати до дядька Лавана. У дорозі Яків бачить сон, у якому Бог обіцяє повернути його на цю землю в майбутньому.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022656 секунд !