Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Прохання матері
Сторінки: 1 2

Марка 10:32-34; Матв. 20:20-28

«Не будьмо чванливі, не дратуймо один одного, не заздріть один одному» — Гал. 5:26.

Ісус продовжував свій шлях до Єрусалиму. Учні дивувалися, чому Він поспішає туди йти, що там Його чекають непримиренні вороги, але вони дуже любили свого Учителя і йшли слідом за Ним, по суті справи, учні боялися йти. Ісус попереджав їх, що може трапитися. І передусім Він говорив їм про страждання, які Він мав перенести; і тепер Він особливо часто говорив про це.

Перебуваючи наодинці з ними, Ісус сказав їм: «Ось ми наближаємося до Єрусалиму, і Син Людський буде відданий в руки первосвящеників і книжників, і засудять Його до смерті, і візьмуть Його погани; і зневажать Його і битимуть, і на третій день воскресне». Ісус не сказав їм, хто має зрадити Його, та ніхто з учнів і не підозрював, що це буде Юда. Сам Юда ще не наважувався на той час зрадити Ісуса.

Зажурилися учні, почувши слова Ісуса, проте все ще покладали надію на те, що невдовзіїсус проголосить Себе Царем, і що вони розділять разом з Ним Його земну славу. Троє з них вже бачили Його славу на горі і мали надію знову її побачити. Двоє з них — Яків і Іван — були синами Заведея. їхня мати Соломія однією з перших пішла слідом за Ісусом. Ця жінка вірила, що Ісус — Син Божий. Підійшовши до Ісуса, разом з синами своїми — Яковом і Іваном, — вона впала долілиць перед Ним, благаючи Господа виконати її прохання. Він запитав її: «Що ти хочеш?» Вона відповіла: «Скажи, щоб сини мої сіли біля Тебе на престолі: один праворуч, а другий ліворуч в Твоєму Царстві». І відповів Ісус: «Не знаєте, що ви прохаєте; хіба ви можете пити чашу, яку Я питиму, чи хреститися хрещенням, яким Я буду хреститися?!» І вони сказали: «Можемо».

Що мав на увазі Ісус, кажучи за чашу Свою і хрещення Своє? Він говорив тут про Свої страждання і смерть Свою. Ісусові належало перенести страждання і печалі. Чи були учні Його здатними розділити з Ним Його скорботу? Вони вважали себе готовими, проте вони не знали свого власного серця, тому що, коли злі люди схопили Ісуса, всі Його учні повтікали, залишивши Його Самого. Правда, потім, пізніше, вони дійсно виявилися готовими навіть померти за Нього. Ісус сказав Якову і Івану: «Мою чашу ви будете пити і хрещення, яким Я буду хреститися, і ви будете хрещені, але дати вам сісти біля Мене праворуч і ліворуч на престолі — це залежить не від Мене, але кого вподобає Отець Мій Небесний».

Нікому не відомо, хто сяде праворуч або ліворуч Ісуса в славі Його. Почувши, що прохали ці два учн...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Потоп
Бог вирішив вчинити на Землі потоп, щоб винищити усіх нечестивих людей на світі. Ной збудував за наказом Бога великий ковчег, щоб пережити потоп, та забрав із собою свою родину та кожної тварини по парі, щоб вони не зникли безслідно із землі.


Мідний змій
Ізраїльтяни сильно скаржилися, що їм у пустелі погано і дорікали Мойсеєві та нарікали на Бога. Господь покарав їх зміями, які жалили ізраїльтян. Тоді Мойсей помолився до Бога і той пробачив Ізраїля та навчив Мойсея лікувати мідною змією від укусів.


Наполегливе прохання
До Авраама завітало три ангели, два з яких попрямувало до Содому та Гомори, щоб зруйнувати міста. Третій ангел залишився з Авраамом. Авраам упрохував його не руйнувати місто Содом, якщо там буде хоча б десять праведників. Праведним був лише один Лот.


Неволя
Брати побачили купців, що прямували до Єгипту. Брат Юда запропонував продати Йосифа їм, щоб не вбивати його, бо Йосиф таки був їхнім братом. Йосифа продали за 20 срібняків, а батькові показали його одяг, який облили кров'ю козеняти.
Рут, жінка з країни Моав
Ноомі та Рут повернулися до Ізраїлю. Обидві жінки були бідними. Рут ходила збирати колоски на поле Боаза, який був дуже добрим до неї, хоч вона прийшла з країни Моав. Згодом вони одружилися, а Рут народила синів, у роді яких пізніше народився Давид.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.018899 секунд !