Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Прозріння сліпого в Єрихоні

Марк. 10:46-52; Матв. 20:29-34 «Господь відкриває очі сліпим» — Пс. 145:8.

Ідучи до Єрусалиму, Ісус проходив великим містом, що звалося Єрихоном. Воно знаходилося на березі річки Йордан, в тіні крислатих пальм. Великий натовп супроводжував Його. Гамір, галас і людський гомін заповнили вулиці Єрихона. При вході до міста, край дороги, сидів сліпий, жебраючи милостиню. Його увагу привернув гамір людський. Хтось з натовпу повідомив йому, що неподалік проходитиме Ісус Назорей.

Сліпий Вартимей вже не раз чув про Ісуса і про Його дивні чудеса. Він почав голосно вигукувати, перемагаючи людський голос: «Ісусе, Сину Давидів! Помилуй мене!» І багато разів кричав він благаючи Господа. Але це благання залишалося без відповіді, тому що нікому було підвести його до Ісуса. Поблизу ще один сліпий, але що він йому міг допомогти, хіба що тільки кричати разом з ним. Людям, що йшли попереду Ісуса, набридли крики сліпих, і вони примушували їх замовчати, проте нещасні почали волати з великого жалю ще голосніше: «Господи, помилуй нас!» Вони так боялися, що Ісус не почує їх.

Так ніхто і не розповів Ісусові про сліпих, поки Він Сам не зупинився і не звелів привести їх до Себе. Кілька чоловік підійшли до сліпого Вартимея, кажучи: «Не лякайся, вставай, Він тебе кличе». Сліпі дуже зраділи і поквапливо попрямували до Ісуса, поскидавши свій верхній одяг, що заважав їм бігти. Якісь жалісливі люди допомогли їм підійти до Ісуса, Котрий чекав їх. Навколишні мовчки дивилися, що ж буде робити Ісус.

Коли сліпі підійшли до Нього, Він запитав: «Що ви хочете від Мене?» Вартимей відповів: «Господи! Щоб прозріти нам!» Глянувши на нещасних сліпих і пожалівши їх, Ісус доторкнувся до їхніх очей і сказав їм: «Ідіть, ваша віра врятувала вас». Сліпі прозріли тієї ж миті і пішли слідом за Ісусом, прославляючи Бога. Багато людей, котрі були свідками цього чуда, щиро вшанували Господа, разом з колишніми невидющими.

Господь ласкаво приймає всі молитви віри і виконує їх також і тепер, перебуваючи на небі. Щоб не трапилося нещастя з вами, діти, припадайте до Нього, і Він обов'язково потішить вас і допоможе. Прохайте Його відкрити вам очі сердець ваших, щоб вам вірити в Господа Ісуса і мати спасіння Його.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:



















Створення світу
Історія створення світу. День перший - світло, другий - створення води, повітря. День третій - суша. День четвертий - сонце, місяць, зорі. День п'ятий - створення живих істот (птахів, риб). Шостий - земні тварини і людина. Сьомий день - відпочинок.




Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціями



Сторінка згенерована за 0.020728 секунд !