Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Прозріння сліпого в Єрихоні"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Прозріння сліпого в Єрихоні

Марк. 10:46-52; Матв. 20:29-34 «Господь відкриває очі сліпим» — Пс. 145:8.

Ідучи до Єрусалиму, Ісус проходив великим містом, що звалося Єрихоном. Воно знаходилося на березі річки Йордан, в тіні крислатих пальм. Великий натовп супроводжував Його. Гамір, галас і людський гомін заповнили вулиці Єрихона. При вході до міста, край дороги, сидів сліпий, жебраючи милостиню. Його увагу привернув гамір людський. Хтось з натовпу повідомив йому, що неподалік проходитиме Ісус Назорей.

Сліпий Вартимей вже не раз чув про Ісуса і про Його дивні чудеса. Він почав голосно вигукувати, перемагаючи людський голос: «Ісусе, Сину Давидів! Помилуй мене!» І багато разів кричав він благаючи Господа. Але це благання залишалося без відповіді, тому що нікому було підвести його до Ісуса. Поблизу ще один сліпий, але що він йому міг допомогти, хіба що тільки кричати разом з ним. Людям, що йшли попереду Ісуса, набридли крики сліпих, і вони примушували їх замовчати, проте нещасні почали волати з великого жалю ще голосніше: «Господи, помилуй нас!» Вони так боялися, що Ісус не почує їх.

Так ніхто і не розповів Ісусові про сліпих, поки Він Сам не зупинився і не звелів привести їх до Себе. Кілька чоловік підійшли до сліпого Вартимея, кажучи: «Не лякайся, вставай, Він тебе кличе». Сліпі дуже зраділи і поквапливо попрямували до Ісуса, поскидавши свій верхній одяг, що заважав їм бігти. Якісь жалісливі люди допомогли їм підійти до Ісуса, Котрий чекав їх. Навколишні мовчки дивилися, що ж буде робити Ісус.

Коли сліпі підійшли до Нього, Він запитав: «Що ви хочете від Мене?» Вартимей відповів: «Господи! Щоб прозріти нам!» Глянувши на нещасних сліпих і пожалівши їх, Ісус доторкнувся до їхніх очей і сказав їм: «Ідіть, ваша віра врятувала вас». Сліпі прозріли тієї ж миті і пішли слідом за Ісусом, прославляючи Бога. Багато людей, котрі були свідками цього чуда, щиро вшанували Господа, разом з колишніми невидющими.

Господь ласкаво приймає всі молитви віри і виконує їх також і тепер, перебуваючи на небі. Щоб не трапилося нещастя з вами, діти, припадайте до Нього, і Він обов'язково потішить вас і допоможе. Прохайте Його відкрити вам очі сердець ваших, щоб вам вірити в Господа Ісуса і мати спасіння Його.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Єрихонські стіни
Бог з'явився Ісусу Навину та сказав, що для того, аби захопити Єрихон, їм потрібно обходити мури міста так, як накаже Бог, після чого одного дня після сурміння та вигуків упадуть стіни міста Єрихон. Мешканців усіх буде знищено, окрім Рахав.


Останні покарання
Оповідь про останні кари, які наслав Господь на Єгипет за те, що фараон не хотів відпускати народ Ізраїля. Серед кар були град, потім Бог наслав сарану, далі було три дні пітьми крім місця, де були ізраїльтяни. Смерть первістків на землі єгипетській.


В'язниця
Потіфар доручає Йосифові керувати у своєму будинку, бо дуже йому довіряє. Дружина Потіфара обмовляє Йосифа, бо той бачить її недоліки, тому Потіфар з люті кидає Йосифа до в'язниці. Але там Йосифу не дуже погано, бо він подружився з начальником.
Обітована земля
У той час серед людей було багато нечестивих, які вирізали з дерева ідоли та вклонялися їм. Але був чоловік на ім'я Авраам, який вірив у справжнього єдиного Бога та був другом Божим. Бог наказав йому йти до Ханаанського краю, де Авраам оселився.


Кошичок з очерету
Єгипетський фараон гадав, що євреї повстануть проти нього, тому наказав кидати кожного новонародженого хлопчика в річку. Проте одна жінка не кинула малюка, а залишила біля річки. Потім його знайшла дочка фараона та всиновила. Це був Мойсей.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.021107 секунд !