Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Приповідки"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Приповідки
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Приповідки 1
Матв. 13:3-43; Луки 14-35

«Нехай я відкрию вуста свої приказкою, нехай я стародавні прислів'я висловлю!» — Пс. 77:2.

.Навчаючи народ, Ісус Христос часто говорив приповідками, щоб виразніше і зрозуміліше показати Свої слова, в яких небесні істини пояснюються обставинами земного життя. Ось деякі приповідки:

1

«Ось вийшов сіяти сіяч; і коли він сіяв, одне зерно впало край дороги і прилетіли птахи, і подзьобали його. Інше впало на грунт кам'яний, де було трохи землі, і невдовзі проросло воно, тому що рілля була мілкою, і зійшло сонце, а паросток зів'яв, бо не мав коріння, і всох; інше зерно впало в терен, і виріс терен та й заглушив його; ще одне зерно впало на грунт добрий і викинуло колос: в одному сто зерен, в іншому шістдесят, а в другому тридцять. Хто має чутливі вуха, нехай почує!»

Пояснення Ісуса було таке: насіння означає Слово Боже; те, що впало край дороги, означає почуте людьми, котрі його не розуміють і недооцінюють, тому сатана легенько викрадає його з серця людського. Сім'я, що впало в посушливе груддя — це Слово Боже сказане до серця, яке з радістю сприйняло його, але не дало йому вкорінитися; і тільки—но приходять часи випробувань або утисків, такі люди негайно втрачають віру. Зерна, які падали в колючий терен, означають Слово Боже, яке увібрали своїми серцями люди обтяжені земними клопотами і турботами, і останні глушать засіяне насіння. Добрий грунт — це люди, котрі і слухають, і виконують Слово Боже і Слово це проростає в них добрим насінням в багатократ.

«Царство Небесне подібне до людини, котра засіяла поле своє гарним налитим зерном; коли люди спали, то прийшов ворог і посіяв поміж пшеницею пажитницю, а сам пішов. Коли проросло зерно і викинуло колос, тоді з'явився і бур'ян. До господаря прийшли раби і сказали йому: «Пане! Хіба погане зерно ти сіяв? Звідки ж на полі бур'ян?» І він їм відповів: «Це зробила людина-вражина». Тоді сказали йому раби його: «Якщо ти бажаєш, то ми підемо і повисмикаємо бур'ян». Та господар сказав рабам: «Ні, тому що висмикуючи пажитницю, ви можете повисмикувати разом з нею і пшеницю; залишіть так, як є, нехай все росте до жнив; а в жнива я накажу женцям: спочатку позбирайте пажитницю і позв'язуйте її в пучки, щоб потім спалити, а пшеницю зберіть до засіків моїх».

Господь так розтлумачив цю приповідку: «Засіваючий добре зерно — це Син Людський, поле — це світ, пшениця означає, що це сини царства, а пажитниця — сини лукавого. Ворог, котрий насіяв бур'яну, є диявол, женці — ангели, а жнива — кінец...... (читати далі)

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Каїн і Авель
Брати Каїн та Авель - діти Адама та Єви. Авель - пастух овець, садівник. Жертвоприношення Каїна та Авеля. Авель приносив у жертву ягня, Каїн - плоди. Бог не прийняв жертви Каїна. Каїн розгнівався та вбив брата. Авель - перша людина, що померла.
Втеча з дому
Сарра не може народити сина 10 років і радить Аврааму взяти ще одну дружину - служницю Агар, яка починає цим пишатися та перестає догоджати Саррі. Починаються сварки. Агар тікає, але зустрічає ангела, який наказує назвати сина Ізмаїлом і повернутися.


Каїн і Авель
Брати Каїн та Авель - діти Адама та Єви. Авель - пастух овець, садівник. Жертвоприношення Каїна та Авеля. Авель приносив у жертву ягня, Каїн - плоди. Бог не прийняв жертви Каїна. Каїн розгнівався та вбив брата. Авель - перша людина, що померла.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.019236 секунд !