Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Приповідки
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Приповідки 1
Матв. 13:3-43; Луки 14-35

«Нехай я відкрию вуста свої приказкою, нехай я стародавні прислів'я висловлю!» — Пс. 77:2.

.Навчаючи народ, Ісус Христос часто говорив приповідками, щоб виразніше і зрозуміліше показати Свої слова, в яких небесні істини пояснюються обставинами земного життя. Ось деякі приповідки:

1

«Ось вийшов сіяти сіяч; і коли він сіяв, одне зерно впало край дороги і прилетіли птахи, і подзьобали його. Інше впало на грунт кам'яний, де було трохи землі, і невдовзі проросло воно, тому що рілля була мілкою, і зійшло сонце, а паросток зів'яв, бо не мав коріння, і всох; інше зерно впало в терен, і виріс терен та й заглушив його; ще одне зерно впало на грунт добрий і викинуло колос: в одному сто зерен, в іншому шістдесят, а в другому тридцять. Хто має чутливі вуха, нехай почує!»

Пояснення Ісуса було таке: насіння означає Слово Боже; те, що впало край дороги, означає почуте людьми, котрі його не розуміють і недооцінюють, тому сатана легенько викрадає його з серця людського. Сім'я, що впало в посушливе груддя — це Слово Боже сказане до серця, яке з радістю сприйняло його, але не дало йому вкорінитися; і тільки—но приходять часи випробувань або утисків, такі люди негайно втрачають віру. Зерна, які падали в колючий терен, означають Слово Боже, яке увібрали своїми серцями люди обтяжені земними клопотами і турботами, і останні глушать засіяне насіння. Добрий грунт — це люди, котрі і слухають, і виконують Слово Боже і Слово це проростає в них добрим насінням в багатократ.

«Царство Небесне подібне до людини, котра засіяла поле своє гарним налитим зерном; коли люди спали, то прийшов ворог і посіяв поміж пшеницею пажитницю, а сам пішов. Коли проросло зерно і викинуло колос, тоді з'явився і бур'ян. До господаря прийшли раби і сказали йому: «Пане! Хіба погане зерно ти сіяв? Звідки ж на полі бур'ян?» І він їм відповів: «Це зробила людина-вражина». Тоді сказали йому раби його: «Якщо ти бажаєш, то ми підемо і повисмикаємо бур'ян». Та господар сказав рабам: «Ні, тому що висмикуючи пажитницю, ви можете повисмикувати разом з нею і пшеницю; залишіть так, як є, нехай все росте до жнив; а в жнива я накажу женцям: спочатку позбирайте пажитницю і позв'язуйте її в пучки, щоб потім спалити, а пшеницю зберіть до засіків моїх».

Господь так розтлумачив цю приповідку: «Засіваючий добре зерно — це Син Людський, поле — це світ, пшениця означає, що це сини царства, а пажитниця — сини лукавого. Ворог, котрий насіяв бур'яну, є диявол, женці — ангели, а жнива — кінец...... (читати далі)

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Ріка Йордан
Ізраїльтяни не могли перейти Йордан. Ісус Навин наказав священикам взяти ковчега та попрямувати до води. Коли ті йшли, то вода стала стіною. Священики залишалися там, доки всі перейшли на інший бік крім 12 людей, які взяли каміння та поклали на дно.


Обіцяний син
Коли Аврааму було 100 років, він досі не мав дітей, але Бог пообіцяв, що Авраам матиме їх, а нащадків матиме більше, ніж зірок на небі. Одного спекотного дня до Авраама та Сари завітали ангели у подобі людей, а через рік Сарра народила сина Ісаака.
Потоп
Бог вирішив вчинити на Землі потоп, щоб винищити усіх нечестивих людей на світі. Ной збудував за наказом Бога великий ковчег, щоб пережити потоп, та забрав із собою свою родину та кожної тварини по парі, щоб вони не зникли безслідно із землі.
Звільнення
Одного разу наснилися фараонові два сни про сім колосків та 7 корів, але ніхто не міг розтлумачити сни. Тоді чашник згадав про Йосифа, котрий розтлумачив сон фараона, а фараон зробив його головним над усіма. Лише фараон був вищим за Йосифа престолом.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.024343 секунд !