Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Покута митника"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Покута митника

Покута митника
Лук. 19:1-10

«Буває, що радіють ангели Божі і за одного грішника, котрий спокутує свої гріхи» — Лук. 15:10.

х5еликий натовп супроводжував Ісуса, коли Він проходив Єрихоном. Здебільшого це були прості, вбогі люди, такі як. Вартимей і другий сліпий, котрий сидів поруч.

Старший над митниками або ж збирачами податі був багатий чоловік іменем Закхей, котрий також шукав можливості побачити Ісуса. Як ви пригадуєте, що митником був також і апостол Матвій.

Закхеєві було важко побачити Ісуса, коли той виходив з Єрихону, тому що він був невисокий на зріст, і ті, що були високими на зріст, закривали від нього Ісуса. Закхей придумав вилізти на дерево: він побіг наперед, щоб мати змогу побачити Ісуса. Він виліз на фігове дерево і заховався в крислатому листі, гадаючи, що таким чином його ніхто не побачить там. І був дуже здивований, почувши такі слова; сказані Ісусом, коли Той проходив попід деревом: «Закхею! Зійди донизу, тому що Я сьогодні буду в твоєму домі». Закхей знову здивувався, що Ісус знав його ім'я, знав, хто він і де він мешкає. Він відразу зрозумів і впевнився, що Ісус — Син Божий, тому що ніхто, окрім Бога, не може цього знати. Закхей поквапливо залишив дерево, побіг додому і з радістю прийняв Ісуса. Пихаті фарисеї стежили за всіма діями Ісуса; звичайно, що вони побачили, куди зайшов Ісус. Вони почали ремствувати, тому що вважали всіх митників особливо грішними. Вони говорили: «Він гостює в грішного чоловіка!» Фарисеї навіть і не підозрювали, що самі вони булибільшими грішниками, тому що гордість Господь ненавидить понад усе. Закхей усвідомлював свої гріхи і дуже журився з цього приводу. Він так бажав покаятися у своїх гріхах і вже не грішити, а догоджати лише Богові. Коли ж фарисеї висловили своє невдоволення, тоді Закхей сказав: «Господи! Половину свого добра я віддаю жебракам, а якщо кого чим образив, то заплачу вчетверо». Закхей не відкладав на пізніше свого рішення: він вирішив негайно заплатити добром за те зло, яке він свого часу вчинив, коли збирав подать. Ісус дуже втішився цим його рішенням і сказав: «Сьогодні прийшло спасіння для цього дому». Потім Ісус додав: «Син Людський прийшов, щоб знайти і спасти гинуче». Закхей був пропащим грішником, загубленою вівцею, котру Ісус знайшов і приніс в дім Батька; ангели Божі раділи за нього, фарисеї ремствували, бачачи ласку Господа до Закхея.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Єрихонські стіни
Бог з'явився Ісусу Навину та сказав, що для того, аби захопити Єрихон, їм потрібно обходити мури міста так, як накаже Бог, після чого одного дня після сурміння та вигуків упадуть стіни міста Єрихон. Мешканців усіх буде знищено, окрім Рахав.
Мідний змій
Ізраїльтяни сильно скаржилися, що їм у пустелі погано і дорікали Мойсеєві та нарікали на Бога. Господь покарав їх зміями, які жалили ізраїльтян. Тоді Мойсей помолився до Бога і той пробачив Ізраїля та навчив Мойсея лікувати мідною змією від укусів.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.026864 секунд !