Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Покута митника

Покута митника
Лук. 19:1-10

«Буває, що радіють ангели Божі і за одного грішника, котрий спокутує свої гріхи» — Лук. 15:10.

х5еликий натовп супроводжував Ісуса, коли Він проходив Єрихоном. Здебільшого це були прості, вбогі люди, такі як. Вартимей і другий сліпий, котрий сидів поруч.

Старший над митниками або ж збирачами податі був багатий чоловік іменем Закхей, котрий також шукав можливості побачити Ісуса. Як ви пригадуєте, що митником був також і апостол Матвій.

Закхеєві було важко побачити Ісуса, коли той виходив з Єрихону, тому що він був невисокий на зріст, і ті, що були високими на зріст, закривали від нього Ісуса. Закхей придумав вилізти на дерево: він побіг наперед, щоб мати змогу побачити Ісуса. Він виліз на фігове дерево і заховався в крислатому листі, гадаючи, що таким чином його ніхто не побачить там. І був дуже здивований, почувши такі слова; сказані Ісусом, коли Той проходив попід деревом: «Закхею! Зійди донизу, тому що Я сьогодні буду в твоєму домі». Закхей знову здивувався, що Ісус знав його ім'я, знав, хто він і де він мешкає. Він відразу зрозумів і впевнився, що Ісус — Син Божий, тому що ніхто, окрім Бога, не може цього знати. Закхей поквапливо залишив дерево, побіг додому і з радістю прийняв Ісуса. Пихаті фарисеї стежили за всіма діями Ісуса; звичайно, що вони побачили, куди зайшов Ісус. Вони почали ремствувати, тому що вважали всіх митників особливо грішними. Вони говорили: «Він гостює в грішного чоловіка!» Фарисеї навіть і не підозрювали, що самі вони булибільшими грішниками, тому що гордість Господь ненавидить понад усе. Закхей усвідомлював свої гріхи і дуже журився з цього приводу. Він так бажав покаятися у своїх гріхах і вже не грішити, а догоджати лише Богові. Коли ж фарисеї висловили своє невдоволення, тоді Закхей сказав: «Господи! Половину свого добра я віддаю жебракам, а якщо кого чим образив, то заплачу вчетверо». Закхей не відкладав на пізніше свого рішення: він вирішив негайно заплатити добром за те зло, яке він свого часу вчинив, коли збирав подать. Ісус дуже втішився цим його рішенням і сказав: «Сьогодні прийшло спасіння для цього дому». Потім Ісус додав: «Син Людський прийшов, щоб знайти і спасти гинуче». Закхей був пропащим грішником, загубленою вівцею, котру Ісус знайшов і приніс в дім Батька; ангели Божі раділи за нього, фарисеї ремствували, бачачи ласку Господа до Закхея.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Мідний змій
Ізраїльтяни сильно скаржилися, що їм у пустелі погано і дорікали Мойсеєві та нарікали на Бога. Господь покарав їх зміями, які жалили ізраїльтян. Тоді Мойсей помолився до Бога і той пробачив Ізраїля та навчив Мойсея лікувати мідною змією від укусів.


В'язниця
Потіфар доручає Йосифові керувати у своєму будинку, бо дуже йому довіряє. Дружина Потіфара обмовляє Йосифа, бо той бачить її недоліки, тому Потіфар з люті кидає Йосифа до в'язниці. Але там Йосифу не дуже погано, бо він подружився з начальником.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.020051 секунд !