Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Вечеря у Віфанії
Сторінки: 1 2

Вечеря у Віфанії
їв. 11:45-57, 12:1-9

«Будемо любити Його, тому що Він полюбив нас раніше — 1 їв. 4:19.

Іеребуваючи в безлюдному місці, разом із Своїми учнями, Ісус почув там сумну вістку про одного чоловіка, котрий вірив у Нього. Сестри хворого повідомили Ісуса: «Господи! Той, кого Ти, любиш, захворів».

Ісус знав, що захворів їхній брат Лазар, котрого Ісус дуже любив. За два дні потому Ісус пішов у Віфанію. Учні боялися йти з Ним в Юдею, тому що там було дуже багато ненависників Ісуса. Проте Хома сказав: «Підемо і помремо з Ним». Прибувши до Віфанії, Ісус почув, що Лазар вже чотири дні, як помер, і його вже поховали. Ісус і це знав, а тому не поспішав йти у Віфанію, маючи на меті воскресити померлого Лазаря.

Марта почула, що йде Ісус, побігла до Нього назустріч, а Марія залишилася вдома. Марта сказала Ісусові: «Господи! Коли б Ти був тут, то мій брат не помер би. Але я і тепер знаю, що все, що Ти прохатимеш в Бога, Бог Тобі дасть». Ісус відповів: «Воскресне твій брат». А потім додав: «Я є воскресіння і життя; віруючий в Мене, якщо і помре, оживе; та і кожний із живих на землі, якщо віритиме в Мене, не помре повіки. Чи ти віриш цьому?» Марта сказала: «Так, Господи! Я вірю, що Ти Христос, Син Божий, Котрий ступає в цей світ!»

Тим часом Марта покликала до Ісуса і сестру Марію, котра, побачивши Ісуса, впала на коліна перед Ним і теж сказала: «Господи! Коли б Ти був, брат жив би!» Ісус, побачивши заплакану Марію, а з нею і своїх юдеїв засмучених, Сам заплакав і сказав: «Де ви поклали брата?» Йому відповіли: «Господи! Йди та поглянь». Бачачи, що Ісус заплакав, юдеї говорили: «Дивіться, як Він любив Лазаря». Деякі говорили так: «Хіба не міг Цей, відкриваючий очі сліпим, зробити так, щоб Лазар не вмер?»

Ісус підійшов до печери, де був похований Лазар; в тій країні погребали мертвих в печерах, а вхід зачиняли великим каменем. Марта ще раз нагадала Ісусові, що Лазар вже чотири дні лежить в могилі. Але Ісус відповів їй: «Хіба Я не говорив тобі, що, якщо ти віритимеш, то побачиш славу Божу?» Потім Він звелів відкотити камінь від входу, і, піднявши очі догори, сказав: «Отче, дякую Тобі, що Ти Мене почув; Я знав, що Ти завжди чуєш Мене». А потім повернувся обличчям до печери і гучним голосом покликав: «Лазарю! Вийди сюди!» І Лазар вийшов, сповитий погребальними покривалами. Ісус сказав: «Розв'яжіть його, нехай іде».Воскрешення Лазаря було чудом Ісуса: багато юдеїв, котрі бачили його, що Ісус зробив, повірили в Нього. Але були такі, що негайно донесли на Нього фарисеям. Тоді фарисеї і пер...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Священики
Аарон став первосвящеником (носив хітон білий, блакитні ризи, ефон, пояс, наперсник та кадир), а його четверо синів - священиками. Вони зодягалися у білу одіж. Скінія була готова уже через рік після початку роботи. Бог відтепер перебував у скінії.


Дивовижний порятунок
До Лота прийшло два ангели. Лот вмовив їх переночувати в нього в домі. Люди побачили, що ангели зайшли до Лотової оселі, і хотіли увірватися в дім, проте ангели вчинили чудо - осліпили їх. Наступного дня вони змусили Лота покинути місто із родиною.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.021901 секунд !