Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Вечеря у Віфанії
Сторінки: 1 2

Вечеря у Віфанії
їв. 11:45-57, 12:1-9

«Будемо любити Його, тому що Він полюбив нас раніше — 1 їв. 4:19.

Іеребуваючи в безлюдному місці, разом із Своїми учнями, Ісус почув там сумну вістку про одного чоловіка, котрий вірив у Нього. Сестри хворого повідомили Ісуса: «Господи! Той, кого Ти, любиш, захворів».

Ісус знав, що захворів їхній брат Лазар, котрого Ісус дуже любив. За два дні потому Ісус пішов у Віфанію. Учні боялися йти з Ним в Юдею, тому що там було дуже багато ненависників Ісуса. Проте Хома сказав: «Підемо і помремо з Ним». Прибувши до Віфанії, Ісус почув, що Лазар вже чотири дні, як помер, і його вже поховали. Ісус і це знав, а тому не поспішав йти у Віфанію, маючи на меті воскресити померлого Лазаря.

Марта почула, що йде Ісус, побігла до Нього назустріч, а Марія залишилася вдома. Марта сказала Ісусові: «Господи! Коли б Ти був тут, то мій брат не помер би. Але я і тепер знаю, що все, що Ти прохатимеш в Бога, Бог Тобі дасть». Ісус відповів: «Воскресне твій брат». А потім додав: «Я є воскресіння і життя; віруючий в Мене, якщо і помре, оживе; та і кожний із живих на землі, якщо віритиме в Мене, не помре повіки. Чи ти віриш цьому?» Марта сказала: «Так, Господи! Я вірю, що Ти Христос, Син Божий, Котрий ступає в цей світ!»

Тим часом Марта покликала до Ісуса і сестру Марію, котра, побачивши Ісуса, впала на коліна перед Ним і теж сказала: «Господи! Коли б Ти був, брат жив би!» Ісус, побачивши заплакану Марію, а з нею і своїх юдеїв засмучених, Сам заплакав і сказав: «Де ви поклали брата?» Йому відповіли: «Господи! Йди та поглянь». Бачачи, що Ісус заплакав, юдеї говорили: «Дивіться, як Він любив Лазаря». Деякі говорили так: «Хіба не міг Цей, відкриваючий очі сліпим, зробити так, щоб Лазар не вмер?»

Ісус підійшов до печери, де був похований Лазар; в тій країні погребали мертвих в печерах, а вхід зачиняли великим каменем. Марта ще раз нагадала Ісусові, що Лазар вже чотири дні лежить в могилі. Але Ісус відповів їй: «Хіба Я не говорив тобі, що, якщо ти віритимеш, то побачиш славу Божу?» Потім Він звелів відкотити камінь від входу, і, піднявши очі догори, сказав: «Отче, дякую Тобі, що Ти Мене почув; Я знав, що Ти завжди чуєш Мене». А потім повернувся обличчям до печери і гучним голосом покликав: «Лазарю! Вийди сюди!» І Лазар вийшов, сповитий погребальними покривалами. Ісус сказав: «Розв'яжіть його, нехай іде».Воскрешення Лазаря було чудом Ісуса: багато юдеїв, котрі бачили його, що Ісус зробив, повірили в Нього. Але були такі, що негайно донесли на Нього фарисеям. Тоді фарисеї і пер...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Битва царів
Лот переселяється до міста Содом. На міста Содом, Гоморру, Адму, Севоїм та Белу нападають чотири царі, щоб за велінням Божим покарати жителів, та перемагають п'ятьох царів, що виступили проти них. Лот у полоні. Авраам збирає людей і звільняє Лота.
Священики
Аарон став первосвящеником (носив хітон білий, блакитні ризи, ефон, пояс, наперсник та кадир), а його четверо синів - священиками. Вони зодягалися у білу одіж. Скінія була готова уже через рік після початку роботи. Бог відтепер перебував у скінії.
Скінія
Мойсей по наказу Бога зібрав людей та сказав, що потрібно збудувати Скінію - Дім Божий, що мав у собі золотий жертовник, стіл, де були дванадцять хлібин, а також золотий світильник. У другій кімнаті знаходився ковчег.


Втеча з дому
Сарра не може народити сина 10 років і радить Аврааму взяти ще одну дружину - служницю Агар, яка починає цим пишатися та перестає догоджати Саррі. Починаються сварки. Агар тікає, але зустрічає ангела, який наказує назвати сина Ізмаїлом і повернутися.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.020807 секунд !