Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

В'їзд Ісуса в Єрусалим

В'їзд Ісуса в Єрусалим
Матв. 21:1-10, Лук. 19:30-40

«Ось Цар твій до тебе врочисто йде, справедливий і наповнений спасінням, покірливий, і їде на віслюкові, і на осляті, сині ослиці» — Зах. 9:9.

Ви вже чули, що Ісус був запрошений на вечерю у Віфанії Симоном прокаженим. Наступного дня Ісуса чекала дорога до Єрусалиму. Він легенько міг піти туди пішки, тому що йти було всього дві милі, але Він вважав за краще в'їхати туди на віслюкові. Власного віслюка не мав, тому що був дуже вбогим, але Він знав тих людей, котрі залюбки могли позичити Йому свого.

Коли настав перший день тижня, Ісус послав двох учнів в сусіднє поселення, наказавши їм: «Йдіть до села, що знаходиться неподалік, там ви знайдете прив'язану ослицю і осля разом з нею; відв'яжіть їх і приведіть до Мене. А якщо вам хтось почне суперечити, то відповідайте, що вони потрібні Господу, і він негайно відпустить їх». Учні пішли та й вчинили так, як звелів їм Ісус. Вони привели до Ісуса ослицю і осля і постелили на них свої одежі. Ісус сів на осля, на яке ще ніхто ніколи не сідав, тому що воно було ще не об'їжджене.

Великий натовп супроводжував Ісуса, розстеляючи на дорозі свої одежі та гіллячки з пальмових дерев. Тисячоголосий натовп вигукував: «Осанна! (тобто спасіння), Осанна синові Давида! Благословенний, Ступаючий в ім'я Господнє!» Дуже рідко лунають такі вигуки на землі. Але декому не подобалися ці хвалебні гімни: їм було неприємно чути, як прославляють Христа. Це були фарисеї. Вони замислили чим швидше умертвити Ісуса, хоч ще й не знали, як це зробити. Коли б це можливо, то вони охоче вбили б і Лазаря, тому що бачили, що його воскрешення стало причиною віри багатьох юдеїв в Ісуса. Сатана постійно навіював їм цю думку, щоб вбити Ісуса, тому що сам був убивцею споконвіку.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Вигнання з дому
Агар народжує сина, якого називають Ізмаїлом. Ізмаїл не любив Бога. Сара народжує обіцяного сина Ісаака. Ізмаїл недолюблює бгата та глузує з нього. Сарра вмовляє Авраама вигнати Агар та її сина. Ангел каже Аврааму послухати поради Сарри.
Єрихонські стіни
Бог з'явився Ісусу Навину та сказав, що для того, аби захопити Єрихон, їм потрібно обходити мури міста так, як накаже Бог, після чого одного дня після сурміння та вигуків упадуть стіни міста Єрихон. Мешканців усіх буде знищено, окрім Рахав.


Скінія
Мойсей по наказу Бога зібрав людей та сказав, що потрібно збудувати Скінію - Дім Божий, що мав у собі золотий жертовник, стіл, де були дванадцять хлібин, а також золотий світильник. У другій кімнаті знаходився ковчег.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022321 секунд !