Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

В'їзд Ісуса в Єрусалим

В'їзд Ісуса в Єрусалим
Матв. 21:1-10, Лук. 19:30-40

«Ось Цар твій до тебе врочисто йде, справедливий і наповнений спасінням, покірливий, і їде на віслюкові, і на осляті, сині ослиці» — Зах. 9:9.

Ви вже чули, що Ісус був запрошений на вечерю у Віфанії Симоном прокаженим. Наступного дня Ісуса чекала дорога до Єрусалиму. Він легенько міг піти туди пішки, тому що йти було всього дві милі, але Він вважав за краще в'їхати туди на віслюкові. Власного віслюка не мав, тому що був дуже вбогим, але Він знав тих людей, котрі залюбки могли позичити Йому свого.

Коли настав перший день тижня, Ісус послав двох учнів в сусіднє поселення, наказавши їм: «Йдіть до села, що знаходиться неподалік, там ви знайдете прив'язану ослицю і осля разом з нею; відв'яжіть їх і приведіть до Мене. А якщо вам хтось почне суперечити, то відповідайте, що вони потрібні Господу, і він негайно відпустить їх». Учні пішли та й вчинили так, як звелів їм Ісус. Вони привели до Ісуса ослицю і осля і постелили на них свої одежі. Ісус сів на осля, на яке ще ніхто ніколи не сідав, тому що воно було ще не об'їжджене.

Великий натовп супроводжував Ісуса, розстеляючи на дорозі свої одежі та гіллячки з пальмових дерев. Тисячоголосий натовп вигукував: «Осанна! (тобто спасіння), Осанна синові Давида! Благословенний, Ступаючий в ім'я Господнє!» Дуже рідко лунають такі вигуки на землі. Але декому не подобалися ці хвалебні гімни: їм було неприємно чути, як прославляють Христа. Це були фарисеї. Вони замислили чим швидше умертвити Ісуса, хоч ще й не знали, як це зробити. Коли б це можливо, то вони охоче вбили б і Лазаря, тому що бачили, що його воскрешення стало причиною віри багатьох юдеїв в Ісуса. Сатана постійно навіював їм цю думку, щоб вбити Ісуса, тому що сам був убивцею споконвіку.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Каїн і Авель
Брати Каїн та Авель - діти Адама та Єви. Авель - пастух овець, садівник. Жертвоприношення Каїна та Авеля. Авель приносив у жертву ягня, Каїн - плоди. Бог не прийняв жертви Каїна. Каїн розгнівався та вбив брата. Авель - перша людина, що померла.


Юний пророк
Юний Самуїл стає пророком, якому з'являється Бог та каже, що він зробить. Цього разу його покликав Бог та сказав, що покарає недобрих синів Іллі, які помруть разом в один день, а також сказав, що не задоволений Іллею, бо священник не карав синів.


Дванадцять спостерігачів
Ізраїльтяни надіслали оглядачів у землю ханаанську, проте ханаанці були занадто сильні. Бог обіцяє допомогти, але ізраїльтяни йому не повірили, тому Він покарав їх: вони не потрапили до Ханаану за життя, лише Ісус Навин і Халев увійшли туди.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.018902 секунд !