Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Вигнання з дому"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Вигнання з дому
Сторінки: 1 2 3

Агар поїть малого Ізмаїла, який впав знеможеним від спраги. Ізмаїл помолився до Бога, коли Агар голосила, і Бог відкрив їй очі, вказавши криницю неподалік від них.
Бут. 21:1-21

Агар повернулася до своєї пані Сарри. Вона спочатку не хотіла повертатися до неї, гордість заважала їй, але тепер Агар вирішила повернутися і визнати свою помилку.

Невдовзі Бог подарував їй обіцяного сина. Коли Авраам хотів дати йому ім'я, Агар розповіла все, що почула від Ангела. Авраам назвав малюка Ізмаїлом. Він дуже любив його і молився за нього, кажучи: «О, Господи, збережи мого синочка!» А тим часом Ізмаїл підростав і ставав все більшим хлопчиком. Він був струнким, мужнім, гарним, та мав одну негарну рису: він не любив Бога. Він був не тим сином, котрого Бог обіцяв дати. Той син мав бути сином Сарри.

Три ангели відвідали Авраама у Хевроні і сказали йому, що через рік Сарра народить сина. Ви вже за це чули і знаєте, що потім два ангели вирушили до Содому, щоб попередити Лота.

Сарра засміялася, почувши, що вона невдовзі матиме сина, їй здавалося це неможливим, щоб народився син після такого довгого очікування. Але, хоч вона і засміялася першої хвилини, та потім вона повірила словам Господнім: і вона народила сина. Як раділа Сарра своєму синочкові, разом з Авраамом! Авраам знав, що в майбутньому його нащадком буде Спаситель. Він назвав його ім'ям, що вказує на радість батьків. Його назвали Ісааком. «Ісаак» — єврейською мовою означає «Сміх». Саррі подобалося це ім'я, і вона сказала: «Сміх (радість) мені послав Господь, хто б не почув за мене, звеселиться». Всі ми, почувши про народження сина Саррою, повинні радіти разом із Саррою. Чому? Тому що від нащадка Ісаака народився Спаситель, тому і ми можемо повторювати ці слова: «Звеселився дух мій про Бога Спасителя мого!»

А чи зрадів Ізмаїл народженню Ісаака? Ні. Він заздрив своєму братові. Він мав вже чотирнадцять років, коли народився Ісаак. Замість того, щоб пестити і любити маленького Ісаака, Ізмаїл заздрив йому.

Коли Ісаак перестав ссати материнське молоко, Авраам влаштував великий бенкет. Всі запрошені милувалися малюком, котрий вже сам, без допомоги батьків, намагався ходити маленькими ніжками і всіх потішав своїм дитячим лепетом.

Тільки один із присутніх не розважався зі всіма. Це був Ізмаїл. Він глузував зі свого маленького братика. Не знаю, що саме він сказав, які злісні слова на адресу Ісаака, але Бог покарав його за це. Бог записує у Свою книгу всі наші недоброзичливі слова. Сарра почула, що сказав зухвалий хлопчисько, і поскаржилася Авраамові, прохаючи його вигнати Агар зі своїм сином. Важко було на душі Авраамові, бо дуже не хотів він виганяти з дому св...... (читати далі)

Сторінки: 1 2 3

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Грішники після потопу
Після потопу люди не стали кращими. Найбільший грішник того часу - Німрод, який був мисливцем. Одного разу мисливці зайшли на чудову рівнину, де вирішили поселитися та почали будувати місто, а потім захотіли збудувати вежу, щоб прославитися.
Перші покарання
Мойсей перетворює жезл на змію, перетворює воду в річці на кров. Наступною карою було те, що жаби повиходили з річок і заповнили все. Потім порох перетворився на собачих мух, далі на єгипетській землі похворіли всі тварини, а всі люди мали нариви.


Сміливий Гедеон
Гедеону з'явився ангел і сказав, що Бог допоможе перемогти мідійців. Гедеон руйнує вівтар, де давали жертви Ваалові. Люди хотіли вбити Гедеона за це, але полишили це Ваалові. Гедеон вночі з 300 сміливцями нападає на мідійців та виганяє їх.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022846 секунд !