Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Вигнання з дому
Сторінки: 1 2 3

Агар поїть малого Ізмаїла, який впав знеможеним від спраги. Ізмаїл помолився до Бога, коли Агар голосила, і Бог відкрив їй очі, вказавши криницю неподалік від них.
Бут. 21:1-21

Агар повернулася до своєї пані Сарри. Вона спочатку не хотіла повертатися до неї, гордість заважала їй, але тепер Агар вирішила повернутися і визнати свою помилку.

Невдовзі Бог подарував їй обіцяного сина. Коли Авраам хотів дати йому ім'я, Агар розповіла все, що почула від Ангела. Авраам назвав малюка Ізмаїлом. Він дуже любив його і молився за нього, кажучи: «О, Господи, збережи мого синочка!» А тим часом Ізмаїл підростав і ставав все більшим хлопчиком. Він був струнким, мужнім, гарним, та мав одну негарну рису: він не любив Бога. Він був не тим сином, котрого Бог обіцяв дати. Той син мав бути сином Сарри.

Три ангели відвідали Авраама у Хевроні і сказали йому, що через рік Сарра народить сина. Ви вже за це чули і знаєте, що потім два ангели вирушили до Содому, щоб попередити Лота.

Сарра засміялася, почувши, що вона невдовзі матиме сина, їй здавалося це неможливим, щоб народився син після такого довгого очікування. Але, хоч вона і засміялася першої хвилини, та потім вона повірила словам Господнім: і вона народила сина. Як раділа Сарра своєму синочкові, разом з Авраамом! Авраам знав, що в майбутньому його нащадком буде Спаситель. Він назвав його ім'ям, що вказує на радість батьків. Його назвали Ісааком. «Ісаак» — єврейською мовою означає «Сміх». Саррі подобалося це ім'я, і вона сказала: «Сміх (радість) мені послав Господь, хто б не почув за мене, звеселиться». Всі ми, почувши про народження сина Саррою, повинні радіти разом із Саррою. Чому? Тому що від нащадка Ісаака народився Спаситель, тому і ми можемо повторювати ці слова: «Звеселився дух мій про Бога Спасителя мого!»

А чи зрадів Ізмаїл народженню Ісаака? Ні. Він заздрив своєму братові. Він мав вже чотирнадцять років, коли народився Ісаак. Замість того, щоб пестити і любити маленького Ісаака, Ізмаїл заздрив йому.

Коли Ісаак перестав ссати материнське молоко, Авраам влаштував великий бенкет. Всі запрошені милувалися малюком, котрий вже сам, без допомоги батьків, намагався ходити маленькими ніжками і всіх потішав своїм дитячим лепетом.

Тільки один із присутніх не розважався зі всіма. Це був Ізмаїл. Він глузував зі свого маленького братика. Не знаю, що саме він сказав, які злісні слова на адресу Ісаака, але Бог покарав його за це. Бог записує у Свою книгу всі наші недоброзичливі слова. Сарра почула, що сказав зухвалий хлопчисько, і поскаржилася Авраамові, прохаючи його вигнати Агар зі своїм сином. Важко було на душі Авраамові, бо дуже не хотів він виганяти з дому св...... (читати далі)

Сторінки: 1 2 3

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Вибір Мойсея
Одного разу Мойсей побачив, як наглядач жорстоко карав раба-єврея за те, що той не впорався з роботою. Мойсей розлютився на наглядача за жорстокість і вбив його. Про це дізнався фараон, тому Мойсею довелося тікати у далеку країну, щоб його не вбили.


Останні покарання
Оповідь про останні кари, які наслав Господь на Єгипет за те, що фараон не хотів відпускати народ Ізраїля. Серед кар були град, потім Бог наслав сарану, далі було три дні пітьми крім місця, де були ізраїльтяни. Смерть первістків на землі єгипетській.
Юний пророк
Юний Самуїл стає пророком, якому з'являється Бог та каже, що він зробить. Цього разу його покликав Бог та сказав, що покарає недобрих синів Іллі, які помруть разом в один день, а також сказав, що не задоволений Іллею, бо священник не карав синів.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022868 секунд !