Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Христос в храмі Єрусалимському"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Христос в храмі Єрусалимському
Сторінки: 1 2

Христос у храмі Єрусалимському
Луки 19:41-46, Матв. 21:10-11

«Він зневажений був, Його люди покинули, страдник, знайомий з хворобами» — Іс. 53:3.

Ісус наближався до гори Оливної, з якої відкривався чудовий краєвид та було видно весь Єрусалим. Він зупинився тут, милуючись містом, і, дивлячись на нього, заплакав. Він плакав не тому, що там на Нього очікувала смерть, ні. Він журився за людей, котрі будуть розпинати Його. Він думав про гнів Божий, який проллється на Його ворогів. І, звертаючись до міста, Він сказав: «Настануть дні, коли твої вороги стануть облогою, і оточать тебе звідусіль, і зруйнують тебе вщерть, і повбивають твоїх дітей; лише звалище каміння нагадуватиме про твою колишню славу». Ці слова Христа виявляють Його любов до тих людей, котрі замислили умертвити Його.

Потім Ісус пішов до Єрусалиму, оточений радісно вигукуючими людьми. Мешканці міста, чуючи захоплені вигукування, розпитували: «Хто це?» І народ відповідав: «Це Ісус, пророк з Назарету Галілейського». Вони не сказали, що Він Син Божий, тому що лише деякі вірили в Нього, як в Сина Божого. Передусім Ісус зайшов у дім свого Батька Небесного — в

храм. Тут Він побачив продавців, які торгували жертовними тваринами і птахами, а також мінял, котрі розмінювали великі гроші на дрібні. Ісус вигнав цих людей з храму разом з тваринами, яких вони продавали; поперекидав столи мінял, так що їхні гроші розсипалися по підлозі, і наказав винести з храму клітки з голубами. Ісус знав, що ці птахи продавалися для приношення в жертву Богу, але Він знав, що в храмі не повинно бути тих, хто продає і торгує. Він сказав: «Дім Мій — Домом Молитви наречеться для всіх народів, а ви перетворили його на розбійничий вертеп». Продавці, звичайно, обманювали, коли продавали, а тому Ісус зрівняв їх з розбійниками і злодіями. Дивно те, що продавці і міняли за наказом Ісуса, негайно і^без заперечення залишили храм, можливо, що вони чули про Його чудеса і боялися Ісуса. Тоді підійшли до Ісуса сліпі і криві, і Ісус всіх уздоровив. А навколо лунали дзвінкі дитячі голоси: «Осанна Синові Давида!» (тобто, «спаси нас, Сину Давидів!»). Ці діти вірили в Ісуса, як в свого Спаса.

Первосвященики докоряли Ісусові: «Чи Ти чуєш, що вони кажуть?» Ісус відповідав: «Так! Хіба ви ніколи не читали, що написано в псалмі: вустами дітей Ти будеш прославлений?» Маленькі діточки можуть втішатися, що їхня хвала бажана Господеві.

Поволі сутеніло; Ісус залишив місто і перебув цей вечір з учнями у Віфанії. Невідомо в чиєму домі Він був: чи в домі Лазаря, чи в домі Симона прокажен...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Втеча з дому
Сарра не може народити сина 10 років і радить Аврааму взяти ще одну дружину - служницю Агар, яка починає цим пишатися та перестає догоджати Саррі. Починаються сварки. Агар тікає, але зустрічає ангела, який наказує назвати сина Ізмаїлом і повернутися.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.021855 секунд !