Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Останній день в храмі

Лук. 19:47, 21:1-5, Матв. 23:37-39

«Послухайте, мої брати любі: чи ж не вибрав Бог нужденних світу цього бути багатими вірою та спадкоємцями Царства, яке Він і обіцяв люблячим Його?» — Як. 2:5.

-П-астав останній тиждень земного життя Ісуса. Вдень Він, як завжди, навчав в храмі, а вночі перебував на горі Оливній. Перебуваючи в храмі останній день, Він попередив книжників і фарисеїв, що їх спіткає кара за те, що вони замислили вбити Його. І додав: «Єрусалиме, Єрусалиме! Скільки разів Я хотів зібрати твоїх дітей, як пташина збирає своїх пташенят під крилами своїми, але ви не захотіли». Господь часто закликав юдеїв покаятися, бажаючи їх врятувати, але вони не побажали прийти до Нього. В майбутньому місто мало бути спаленим, а всі люди забрані в полон.

Вийшовши з храму, Ісус сів навпроти карнавки (грошового кухля), куди опускали, хто бажав, грошові дари. За ці гроші священики купували жертовні тварини, оливу і фіміам для куріння в храмі. Багаті фарисеї опускали в карнавку великі суми грошей, але Ісус бачив їхні серця і знав, що вони пишалися тим, що багато жертвували для храму, і, звичайно, наперед очікували, що їх хвалитимуть. Підійшла також і одна бідна вдова, котра поклала в карнавку дві лепти (лепта — 1/4 копійки). Проте Ісус побачив, що вона поклала в карнавку все, що мала. Опускаючи ці гроші, вона залишалася цілий день без їжі; але вона не думала про це, а віддавала Богові все з любов'ю. Ісус покликав учнів і сказав їм: «Ця бідна вдова поклала більше за всіх, тому що всі інші поклали з надміру свого багатства і в них залишилося ще дуже багато, а ця жінка поклала все, що мала, не залишивши собі нічого». Після цього Ісус вийшов з храму.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Випробування Авраамової любові до Бога
Бог забажав випробувати віру Авраама та сказав, щоб той приніс Йому в жертву свого єдиного сина Ісаака. Авраам усе підготував, а коли заносив ніж над сином, що лежав на жертовнику, Бог зупинив його. Тоді Авраам побачив ягня, яке й стало жертвою Богу.


Єрихонські стіни
Бог з'явився Ісусу Навину та сказав, що для того, аби захопити Єрихон, їм потрібно обходити мури міста так, як накаже Бог, після чого одного дня після сурміння та вигуків упадуть стіни міста Єрихон. Мешканців усіх буде знищено, окрім Рахав.


Священики
Аарон став первосвящеником (носив хітон білий, блакитні ризи, ефон, пояс, наперсник та кадир), а його четверо синів - священиками. Вони зодягалися у білу одіж. Скінія була готова уже через рік після початку роботи. Бог відтепер перебував у скінії.


Звільнення
Одного разу наснилися фараонові два сни про сім колосків та 7 корів, але ніхто не міг розтлумачити сни. Тоді чашник згадав про Йосифа, котрий розтлумачив сон фараона, а фараон зробив його головним над усіма. Лише фараон був вищим за Йосифа престолом.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.023539 секунд !