Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Останній день в храмі

Лук. 19:47, 21:1-5, Матв. 23:37-39

«Послухайте, мої брати любі: чи ж не вибрав Бог нужденних світу цього бути багатими вірою та спадкоємцями Царства, яке Він і обіцяв люблячим Його?» — Як. 2:5.

-П-астав останній тиждень земного життя Ісуса. Вдень Він, як завжди, навчав в храмі, а вночі перебував на горі Оливній. Перебуваючи в храмі останній день, Він попередив книжників і фарисеїв, що їх спіткає кара за те, що вони замислили вбити Його. І додав: «Єрусалиме, Єрусалиме! Скільки разів Я хотів зібрати твоїх дітей, як пташина збирає своїх пташенят під крилами своїми, але ви не захотіли». Господь часто закликав юдеїв покаятися, бажаючи їх врятувати, але вони не побажали прийти до Нього. В майбутньому місто мало бути спаленим, а всі люди забрані в полон.

Вийшовши з храму, Ісус сів навпроти карнавки (грошового кухля), куди опускали, хто бажав, грошові дари. За ці гроші священики купували жертовні тварини, оливу і фіміам для куріння в храмі. Багаті фарисеї опускали в карнавку великі суми грошей, але Ісус бачив їхні серця і знав, що вони пишалися тим, що багато жертвували для храму, і, звичайно, наперед очікували, що їх хвалитимуть. Підійшла також і одна бідна вдова, котра поклала в карнавку дві лепти (лепта — 1/4 копійки). Проте Ісус побачив, що вона поклала в карнавку все, що мала. Опускаючи ці гроші, вона залишалася цілий день без їжі; але вона не думала про це, а віддавала Богові все з любов'ю. Ісус покликав учнів і сказав їм: «Ця бідна вдова поклала більше за всіх, тому що всі інші поклали з надміру свого багатства і в них залишилося ще дуже багато, а ця жінка поклала все, що мала, не залишивши собі нічого». Після цього Ісус вийшов з храму.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Дивовижний порятунок
До Лота прийшло два ангели. Лот вмовив їх переночувати в нього в домі. Люди побачили, що ангели зайшли до Лотової оселі, і хотіли увірватися в дім, проте ангели вчинили чудо - осліпили їх. Наступного дня вони змусили Лота покинути місто із родиною.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022706 секунд !