Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Останній день в храмі"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Останній день в храмі

Лук. 19:47, 21:1-5, Матв. 23:37-39

«Послухайте, мої брати любі: чи ж не вибрав Бог нужденних світу цього бути багатими вірою та спадкоємцями Царства, яке Він і обіцяв люблячим Його?» — Як. 2:5.

-П-астав останній тиждень земного життя Ісуса. Вдень Він, як завжди, навчав в храмі, а вночі перебував на горі Оливній. Перебуваючи в храмі останній день, Він попередив книжників і фарисеїв, що їх спіткає кара за те, що вони замислили вбити Його. І додав: «Єрусалиме, Єрусалиме! Скільки разів Я хотів зібрати твоїх дітей, як пташина збирає своїх пташенят під крилами своїми, але ви не захотіли». Господь часто закликав юдеїв покаятися, бажаючи їх врятувати, але вони не побажали прийти до Нього. В майбутньому місто мало бути спаленим, а всі люди забрані в полон.

Вийшовши з храму, Ісус сів навпроти карнавки (грошового кухля), куди опускали, хто бажав, грошові дари. За ці гроші священики купували жертовні тварини, оливу і фіміам для куріння в храмі. Багаті фарисеї опускали в карнавку великі суми грошей, але Ісус бачив їхні серця і знав, що вони пишалися тим, що багато жертвували для храму, і, звичайно, наперед очікували, що їх хвалитимуть. Підійшла також і одна бідна вдова, котра поклала в карнавку дві лепти (лепта — 1/4 копійки). Проте Ісус побачив, що вона поклала в карнавку все, що мала. Опускаючи ці гроші, вона залишалася цілий день без їжі; але вона не думала про це, а віддавала Богові все з любов'ю. Ісус покликав учнів і сказав їм: «Ця бідна вдова поклала більше за всіх, тому що всі інші поклали з надміру свого багатства і в них залишилося ще дуже багато, а ця жінка поклала все, що мала, не залишивши собі нічого». Після цього Ісус вийшов з храму.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Глибока яма
Одного дня сини Якова пасли овець далеко від дому. Батько попросив Йосифа сходити й глянути, чи все з ними добре, але брати ненавиділи Йосифа та кинули його до глибокої ями, знявши одяг, а батьку хотіли сказати, що його розтерзав лев.


Перші покарання
Мойсей перетворює жезл на змію, перетворює воду в річці на кров. Наступною карою було те, що жаби повиходили з річок і заповнили все. Потім порох перетворився на собачих мух, далі на єгипетській землі похворіли всі тварини, а всі люди мали нариви.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.024915 секунд !