Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Вечір на горі Оливній

Марк. 13:1-4, 32, 33; Луки 21:20,34,36

<Син Людський прийде на ту пору, коли ви і не думаєте» — Матв. 24:44.

оли Ісус проходив пишними дворами Єрусалимського храму, один учень сказав Йому: «Наставнику! Поглянь, яке каміння і будівля яка!» І справді, деякі шматки мармуру були завбільшки, як маленька кімнатка. Однак, Ісус сумно сказав: «По правді кажу вам: все це буде зруйноване вщерть, так що залишиться лише сам горб, на якому знаходився Єрусалим». Перед Ним височіло чудове громаддя білого храму, золоті прикраси якого вирізьблювалися на загальному фоні міських будівель. Тоді підійшли до Ісуса Його учні і стали запитувати, коли буде зруйнований Єрусалимський храм і коли Ісус знову повернеться на землю.

Ісус розповів їм, що декілька років потому, почнеться війна, вороги захоплять Єрусалим, а храм зруйнують. Він сказав, що гнів Божий проллється на юдеїв, багато людей загинуть від меча, а інших заберуть до полону, Єрусалим буде загарбаний поганами. Всі Ісусові передбачення справдилися. І в наш час в Єрусалимі перебувають погани. Євреї розпорошені по всьому світу, далеко від свого рідного міста. Щодо Свого другого приходу, то Ісус сказав: «Побачите Сина Божого, Котрий гряде на хмарі в силі і славі великій». Проте Ісус нічого не сказав щодо дня Свого приходу: «Ні того дня, ні часу, ніхто не знає, ні ангели небесні, лише Батько Мій». А тому Ісус напучував Своїх учнів не обтяжувати свої серця переїданням, пияцтвом та клопотами життєвими, щоб той день не захопив їх зненацька.

«А що вам кажу, — закінчив Свою мову Ісус, — то кажу всім: будьте на сторожі!»

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Священики
Аарон став первосвящеником (носив хітон білий, блакитні ризи, ефон, пояс, наперсник та кадир), а його четверо синів - священиками. Вони зодягалися у білу одіж. Скінія була готова уже через рік після початку роботи. Бог відтепер перебував у скінії.


Управитель землі єгипетської
Йосиф продає людям хліб зі запасів. До Єгипту приходять по хліб його брати без молодшого брата. Йосиф вдає, що не вірить їм і думає, що вони - шпигуни. Він залишає Симеона у в'язниці, доки брати не приведуть наймолодшого Веніаміна як доказ правди.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022068 секунд !