Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

План вбивці

Матв. 26:3-5, 14-16, Марк. 14:12-16

«Вони віддають Мені злом за добро, і ненавистю любов мою!» — Пс. 108:5.

Осі останні ночі земного життя Ісус проводив на горі Оливній. Якоїсь ночі первосвященики і книжники зібралися на нараду, щоб занапастити Його. Розкішний дім первосвященика був розташований між зеленими полями і пагорбами поблизу Єрусалима, але далеко від гори Оливної. Всі ці первосвященики і книжники були багатими і знаменитими людьми своєї країни.

Вони так гадали, що нападати на Ісуса в храмі, коли Він там буде навчати людей, неможливо, тому що народ Його любить і повстане на захист свого Вчителя. Тому вони дійшли згоди, що краще понад усе напасти несподівано вночі; потрібно було лише дізнатися, де саме Він перебуватиме, тому вони пообіцяли нагороду тому, хто вкаже місцезнаходження Ісуса.

Юда Іскаріот знав про це. Він любив гроші і частенько запускав нечисту руку до грошового ящика, довіреного йому апостолами. За кілька днів до того він невдоволено дорікнув Марії за те, що вона купила дорогоцінне миро, щоб помазати ним Ісуса, а не опустила гроші в ящик. Проте, як ви пригадуєте, Ісус похвалив Марію. Це ще більше роздратувало Юду. Сатана навіяв йому страшну думку: повідомити первосвящеників, де Ісус перебуватиме вночі, а за зраду отримати гроші. Він пішов до первосвящеників і сказав їм це. Вони надзвичайно зраділи і пообіцяли Юді тридцять срібних монет. Юда пообіцяв їм повідомити, коли Ісус залишиться насамоті. І справді, все трапилося так, як замислив Юда. Наступного дня, в четвер, Ісус перебував у Віфанії. Учні знали, що Господь того дня мав їсти Пасху в Єрусалимі, але не знали, де саме. Коли вони запитали про це Ісуса, то Він послав Петра і Івана до міста, попередивши їх, що вони зустрінуть по дорозі чоловіка, котрий буде нести глечика з водою; вони повинні піти слідом за ним і запитати його, де кімната для Ісуса. Вони повинні сказати так господареві дому: «Вчитель каже: де знаходиться кімната, в якій Я буду їсти Пасху з Моїми учнями?» Ісус наперед знав, що той чоловік віддасть їм у розпорядження кімнату.

І справді, все так і відбулося, як сказав Ісус. Петро і Іван приготували все необхідне для Пасхи: найважливішою частиною трапези було запечене м'ясо ягняти, яке потрібно було їсти з гіркими травами та з прісним хлібом або опрісноками. Все це приготували для вечері Петро і Іван, і до цього додали ще виноградний сік або вино, яке налили в глечик. Приготувавши все, вони повернулися до Віфанії.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Смерть Ісуса Навина
Коли Ісус Навин постарів, то зібрав ізраїльтян та попросив пообіцяти, що ті завжди служитимуть лише Богу і не створять ідолів. Вони пообіцяли. Ісус Навин під деревом встановив камінь на згадку про це і згодом помер, але ізраїльтяни порушили обіцянку.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.021357 секунд !