Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

План вбивці

Матв. 26:3-5, 14-16, Марк. 14:12-16

«Вони віддають Мені злом за добро, і ненавистю любов мою!» — Пс. 108:5.

Осі останні ночі земного життя Ісус проводив на горі Оливній. Якоїсь ночі первосвященики і книжники зібралися на нараду, щоб занапастити Його. Розкішний дім первосвященика був розташований між зеленими полями і пагорбами поблизу Єрусалима, але далеко від гори Оливної. Всі ці первосвященики і книжники були багатими і знаменитими людьми своєї країни.

Вони так гадали, що нападати на Ісуса в храмі, коли Він там буде навчати людей, неможливо, тому що народ Його любить і повстане на захист свого Вчителя. Тому вони дійшли згоди, що краще понад усе напасти несподівано вночі; потрібно було лише дізнатися, де саме Він перебуватиме, тому вони пообіцяли нагороду тому, хто вкаже місцезнаходження Ісуса.

Юда Іскаріот знав про це. Він любив гроші і частенько запускав нечисту руку до грошового ящика, довіреного йому апостолами. За кілька днів до того він невдоволено дорікнув Марії за те, що вона купила дорогоцінне миро, щоб помазати ним Ісуса, а не опустила гроші в ящик. Проте, як ви пригадуєте, Ісус похвалив Марію. Це ще більше роздратувало Юду. Сатана навіяв йому страшну думку: повідомити первосвящеників, де Ісус перебуватиме вночі, а за зраду отримати гроші. Він пішов до первосвящеників і сказав їм це. Вони надзвичайно зраділи і пообіцяли Юді тридцять срібних монет. Юда пообіцяв їм повідомити, коли Ісус залишиться насамоті. І справді, все трапилося так, як замислив Юда. Наступного дня, в четвер, Ісус перебував у Віфанії. Учні знали, що Господь того дня мав їсти Пасху в Єрусалимі, але не знали, де саме. Коли вони запитали про це Ісуса, то Він послав Петра і Івана до міста, попередивши їх, що вони зустрінуть по дорозі чоловіка, котрий буде нести глечика з водою; вони повинні піти слідом за ним і запитати його, де кімната для Ісуса. Вони повинні сказати так господареві дому: «Вчитель каже: де знаходиться кімната, в якій Я буду їсти Пасху з Моїми учнями?» Ісус наперед знав, що той чоловік віддасть їм у розпорядження кімнату.

І справді, все так і відбулося, як сказав Ісус. Петро і Іван приготували все необхідне для Пасхи: найважливішою частиною трапези було запечене м'ясо ягняти, яке потрібно було їсти з гіркими травами та з прісним хлібом або опрісноками. Все це приготували для вечері Петро і Іван, і до цього додали ще виноградний сік або вино, яке налили в глечик. Приготувавши все, вони повернулися до Віфанії.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:







Ріка Йордан
Ізраїльтяни не могли перейти Йордан. Ісус Навин наказав священикам взяти ковчега та попрямувати до води. Коли ті йшли, то вода стала стіною. Священики залишалися там, доки всі перейшли на інший бік крім 12 людей, які взяли каміння та поклали на дно.


Чашник і пекар
Одного разу до в'язниці цар кинув чашника та пекаря. Їм наснилися сни, які Йосиф правильно розтлумачив. Чашник повернувся на своє місце, а пекаря повісили на дереві. Йосиф просить чашника нагадати цареві про нього, але той забуває виконати прохання.




Грішники після потопу
Після потопу люди не стали кращими. Найбільший грішник того часу - Німрод, який був мисливцем. Одного разу мисливці зайшли на чудову рівнину, де вирішили поселитися та почали будувати місто, а потім захотіли збудувати вежу, щоб прославитися.


Сміливий Гедеон
Гедеону з'явився ангел і сказав, що Бог допоможе перемогти мідійців. Гедеон руйнує вівтар, де давали жертви Ваалові. Люди хотіли вбити Гедеона за це, але полишили це Ваалові. Гедеон вночі з 300 сміливцями нападає на мідійців та виганяє їх.


Випробування Авраамової любові до Бога
Бог забажав випробувати віру Авраама та сказав, щоб той приніс Йому в жертву свого єдиного сина Ісаака. Авраам усе підготував, а коли заносив ніж над сином, що лежав на жертовнику, Бог зупинив його. Тоді Авраам побачив ягня, яке й стало жертвою Богу.






Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціями



Сторінка згенерована за 0.022633 секунд !