Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Обмивання ніг"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Обмивання ніг
Сторінки: 1 2

їв. 13:1-10, Луки 22:24-27

«Бо Христос постраждав за нас, і нам залишив приклад, щоб пішли Його слідами» — 1 Петра 2:21.

«Увечері в четвер Ісус останній раз пішов до Єрусалиму. Ніколи вже потім Він не пройшов зеленими схилами гори Оливної, де Він так часто перебував до Своїх страждань.

Петро і Іван показали й іншим апостолам той дім, в якому вони приготовили пасхальну вечерю. Туди і піднялися вони по сходах разом з Ісусом, Котрий знав, що це була Його остання вечеря з учнями. їм потрібно було споживати запечене м'ясо ягняти, котре уособлювало собою Ісуса, Агнця Божого, Якому належало постраждати на хресті. За звичаями тієї країни, навколо столу були розкладені ослони, на яких можна було не лише сидіти, але й напівлежати. Іван зайняв місце біля Ісуса, поклавши свою голову Йому на груди. Він знав, що Ісус з особливою ніжністю любив його. І почали сперечатися апостоли між собою, хто з них буде найбільшим в Царстві Божому, тому що вони все ще покладали надію на те, що Ісус невдовзі зацарює в Єрусалимі у славі, котра оточувала Його на горі Перетворення. Тоді Ісус знову почав роз'яснювати їм, що це нерозумно бажати першості, коли потрібно служити один одному. До того, як почати вечерю, наш Господь піднявся, зняв верхній одяг Свій і підперезався рушничком; налив води до вмивальниці і почав обмивати ноги учням, витираючи їх рушничком. Учні цьому не перечили, але, коли Ісус підійшов до Петра, той сказав: «Господи! Чи Ти маєш обмивати ноги мої?» Петро вважав себе недостойним, щоб Ісус обмивав йому ноги. Ісус відповідав йому так: «Що Я тепер творю, ти не знаєш, але зрозумієш пізніше». Однак Петро продовжував заперечувати обмивання ніг Ісусом. Він сказав: «Повіки не обмиєш моїх ніг». Тоді Ісус сказав: «Якщо Я тебе не обмию, ти не будепі мати частки зі Мною». Петро налякався і вигукнув: «Господи, та обмий не лише ноги мої, але і руки, і голову». Та Ісус відповідав, що Петро вже чистий, що йому потрібно лише ноги обмити. Цими словами Ісус хотів сказати, що Петро покаявся, гріхи йому прощені і він очищений від гріхів вірою в Нього, а тому саме на той час потребує лише прощення тих гріхів, які тяжіють над ним тієї хвилини, подібно до того, як людина, котра виходить з води, мусить лише сполоснути ноги. Потім, звертаючись до Своїх учнів, Ісус сказав: «Ви чисті, але не всі».

Нечистим був Юда Іскаріот. Він не вірив в Ісуса, як в Сина Божого, а тому і не був очищений від гріхів своїх. Але Ісус обмив і йому ноги так, як і всім учням: Зробивши це, Ісус зняв рушничок, знову одягнув верхн...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Обіцяний син
Коли Аврааму було 100 років, він досі не мав дітей, але Бог пообіцяв, що Авраам матиме їх, а нащадків матиме більше, ніж зірок на небі. Одного спекотного дня до Авраама та Сари завітали ангели у подобі людей, а через рік Сарра народила сина Ісаака.


Гора Сінайська
На горі Сінайській Бог виголосив ізраїльтянам десять заповідей Божих, яких вони повинні слухатися і дотримуватися. Мойсей пробув на горі Сінай сорок днів та сорок ночей. Бог дає Мойсеєві дві скрижалі кам'яні, де були викарбувані десять заповідей.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.020706 секунд !