Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Як викрилися злі помисли Юди"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Як викрилися злі помисли Юди

Матв. 26:20-25; Луки 22:17-18; Івана 13:13-30

«Навіть приятель мій, на якого надіявся я, котрий їв хліб мій, підняв проти мене п'яту!» — Пс. 40:10.

чУбмивпіи ноги Своїм учням, Ісус розпочав трапезу. Подякувавши Господеві, Він благословив, переломив хліб і роздав учням, кажучи: «Це тіло Моє, котре за вас зраджується». Також взяв і чашу з вином, і подав її учням: «Розділіть поміж собою; ця чаша є Новий Заповіт Моєї крові, котра за вас проливається».

Ісус глянув зажурено на Юду: Його страшила не сама смерть, а думка про зраду Юди. Він сказав: «По правді кажу вам, що один серед вас зрадить Мене». Всі учні дуже засмутилися та почали перепитувати: «Може це я, Господи?» Ісус відповів: «Хто опустить разом зі Мною руку з хлібом в миску, зрадить Мене». Але на той час опускали руки декілька учнів, так що ніхто й не дізнався, котрий з них зрадник. Потім Ісус сказав: «Лихо тій людині, котра зраджує Сина Людського; краще б їй і не народжуватися».

Тоді учням Ісуса захотілося все-таки дізнатися, хто ж це такий, і вони розгублено дивилися один на одного. Симон, Петро, побачивши, що Іван лежить біля грудей Ісуса, знаком попрохав того, щоб він запитав Господа^за кого Той говорить. Іван припав до грудей Ісуса і запитав Його: «Господи! Хто ж це?» Ісус відповів: «Той, кому Я подам, вмочивши хліба». І вмочив кусень хліба і подав його Юді, і Юда з'їв той шматочок хліба; сатана вже увійшов до його серця, і він остаточно вирішив донести первосвященикам і книжникам, де Ісус буде тієї ночі.

Юда, передбачаючи відповідь Ісуса, все ж таки запитав Його: «Може я?» Ісус відповів: «Так, це ти. Те що робиш, роби швидше». Інші учні, котрі почули ці слова, не зрозуміли їх, гадаючи, що Ісус посилає Юду купити дещо чи роздати вбогим що—небудь, тому що Юда займався всіма грошовими справами всіх учнів. Проте сам Юда добре зрозумів слова Ісуса і відразу пішов до первосвященика. Він не пішов до його палацу, що знаходився поза містом, але вирушив прямо до чудового дому в Єрусалимі.

Первосвященики і старійшини зустріли Юду з великою радістю, особливо ж коли він повідомив їм, що тієї ночі покаже місце знаходження Ісуса. Він знав, що Вчитель буде поблизу гори Оливної, куди він і надумав повести ворогів Ісуса та зрадити Його поцілунком.

Первосвященики зібрали велику кількість служителів і роздали їм мечі та списи, щоб вчасно оточити Ісуса і не дати Йому ніякої можливості уникнути арешту. Але цього і не могло трапитися, тому що прийшла Його пора.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Битва царів
Лот переселяється до міста Содом. На міста Содом, Гоморру, Адму, Севоїм та Белу нападають чотири царі, щоб за велінням Божим покарати жителів, та перемагають п'ятьох царів, що виступили проти них. Лот у полоні. Авраам збирає людей і звільняє Лота.


Кошичок з очерету
Єгипетський фараон гадав, що євреї повстануть проти нього, тому наказав кидати кожного новонародженого хлопчика в річку. Проте одна жінка не кинула малюка, а залишила біля річки. Потім його знайшла дочка фараона та всиновила. Це був Мойсей.


Дванадцять спостерігачів
Ізраїльтяни надіслали оглядачів у землю ханаанську, проте ханаанці були занадто сильні. Бог обіцяє допомогти, але ізраїльтяни йому не повірили, тому Він покарав їх: вони не потрапили до Ханаану за життя, лише Ісус Навин і Халев увійшли туди.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.020106 секунд !