Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Попередження Ісусом Петра"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Попередження Ісусом Петра

їв. 13:31-38, Луки 22:31-34, Марка 14:30-31

«А коли хто згрішить, то маємо Заступника перед Отцем —Ісуса Христа, Праведного» — 1 їв. 2:1.

І\оли Юда вийшов з кімнати, то Ісус почав бесіду з Своїми учнями, ніжно, з любов'ю втішаючи їх. Він сказав їм: «Туди, куди Я йду, ви не можете йти». Симон Петро був впевнений, що він може піти за своїм Вчителем куди завгодно, а тому дуже здивувався, почувши такі слова. Ніхто з учнів так і не зрозумів глибокого змісту тих слів, а тому Петро звернувся до Ісуса, прохаючи Його розтлумачити їхнє значення: «Господи! Куди ж Ти йдеш?» Ісус відповів: «Куди Я йду, туди ти не можеш тепер йти зі Мною, а потім підеш за Мною». Петро сказав: «Господи! Чому я не можу йти за Тобою тепер? Я душу свою віддам за Тебе!»

Те, що Петро був готовий померти за Ісуса, це, звичайно, було дуже зворушливо; проте, він, кажучи такі слова, не знав свого власного серця. Він вважав себе сильнішим, ніж це було насправді. Зважаючи на це, Господь попередив Петра, що той помиляється: «Душу свою віддасиш за Мене? По правді, по правді кажу тобі, ще й півень не заспіває, як ти вже тричі відречешся від Мене». Петро навіть уявити собі не міг, що він може зректися свого Господа. І він ще впевніше почав говорити: «Господи! З тобою я готовий і на смерть, і в в'язницю». Те саме говорили і інші учні. Тоді Ісус попередив учнів Своїх, що сатана буде намагатися настрахати їх та розхитати їхню віру, а потім додав: «Симоне! Симоне! Я молюся за тебе, щоб не ослабла віра твоя».

Хоч Ісус і Сам знемагав від думки про наступаючі страждання, але Він турбувався і молився за Своїх учнів; Він ніколи не залишає овець Своїх, а постійно клопочеться про них, бо знає, що вовки намагаються пошматувати стадо Його. Петро

так і не повірив, що він зможе відректися від свого Господа: він був впевнений, що навіть якщо всі відречуться, то і тоді він не залишить свого Господа.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Самсон і філістимляни
Самсон ходив до філістимлянки ночувати. Та вивідувала таємницю сили Самсона, який кілька разів хитрував. Коли розповів Делілі, в чому його сила, Самсона схопили. У храмі Самсон благав Господа дати силу. Бог послухав його і Самсон зруйнував храм.


Смерть Ісуса Навина
Коли Ісус Навин постарів, то зібрав ізраїльтян та попросив пообіцяти, що ті завжди служитимуть лише Богу і не створять ідолів. Вони пообіцяли. Ісус Навин під деревом встановив камінь на згадку про це і згодом помер, але ізраїльтяни порушили обіцянку.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.016900 секунд !