Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Нова Заповідь Ісуса Христа"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Нова Заповідь Ісуса Христа

Нова Заповідь Ісуса Христа
Луки 22:19, їв. 14:12,14,17,26; 17:1-26 «Це творіть..., згадуючи Мене» — 1 Кор. 11:25.

Н евесела бесіда Ісуса з учнями продовжувалася. Наприкінці вечері Господь взяв хлібину, переломив її і подякував, а потім подав Своїм учням, кажучи: «Візьміть і їжте, це Тіло Моє, котре за вас віддається». Ще раніше учні чули, як Він порівнював Себе з хлібом, кажучи: «Я є хліб, що зійшов з неба». Тепер же вони зрозуміли, що Тіло Ісуса буде піднесено на хрест. Потім Ісус додав: «Це творіть, згадуючи Мене». Потім подав учням чашу після вечері і сказав: «Візьміть і розділіть її поміж собою, бо ця чаша є Новий Заповіт Моєї Крові, котра за вас проливається».

Бачачи, що серця учнів зажурені, Ісус сказав: «Хай не бентежиться серце ваше: вірте в Мене і в Бога вірте. В домі Мого Батька жител багато. Я йду приготовити вам місце». Дуже втішно це знати, що для кожного віруючого Ісус приготував місце в домі Небесного Отця. Знаючи, що учні дуже любили Його, але їм не вистачало любові поміж ними і вони сперечалися за першість в Царстві Божому, Ісус сказав їм таке: «Як полюбив Мене Отець, так і Я полюбив вас». Такою самою великою і ніжною любов'ю, якою Батько полюбив Сина Свого, такою ж любить нас Ісус. Цю любов Він виявив нам на хресті. Потім Господь сказав: «Любіть один одного, так як Я полюбив вас». Цю заповідь Ісус назвав «Новою Заповіддю». Якщо ми хочемо догодити Ісусові, ми повинні любити один одного. Далі Ісус дав Своїм учням чудову обітницю. Перебуваючи з ними, Він втішав їх і підбадьорював їх. Тепер Він йшов від них, а тому Ісус сказав: «Вблагаю Отця, і Він дасть вам іншого Втішника». Втішаючий нас — це Дух Святий. Він спроможний перемінити серця людей. Він може наповнити серця бажанням любити святість, і людина, котра вірить в Ісуса, стає щасливою. Коли Ісус промовив таку обітницю, тоді Він встав і пішов разом з учнями на подвір'я. Потім вони всі йшли містом, мирно бесідуючи; під час бесіди Ісус підвів очі до неба і востаннє помолився разом із Своїми учнями. Він прохав Отця Небесного зберегти їх від зла і дати їм можливість побачити Його славу. Після того вони перейшли мостом потік Кедрон і підійшли до Гефсиманського саду: тут Ісус часто молився вночі. Про це місце Юда знав, тому надумав привести сюди ворогів Ісуса.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Син, який давно пропав
Йосиф наказав братам їхати додому й повертатися з батьком. Фараон дізнався, що Йосив знайшов братів, тому надав їм землі в Єгипті кожному для випасання худоби. Яків прожив там 17 років і помер, а поховали його в Ханаані поряд з Авраамом та Ісаком.
Грішники після потопу
Після потопу люди не стали кращими. Найбільший грішник того часу - Німрод, який був мисливцем. Одного разу мисливці зайшли на чудову рівнину, де вирішили поселитися та почали будувати місто, а потім захотіли збудувати вежу, щоб прославитися.
Самсон і філістимляни
Самсон ходив до філістимлянки ночувати. Та вивідувала таємницю сили Самсона, який кілька разів хитрував. Коли розповів Делілі, в чому його сила, Самсона схопили. У храмі Самсон благав Господа дати силу. Бог послухав його і Самсон зруйнував храм.
Створення світу
Історія створення світу. День перший - світло, другий - створення води, повітря. День третій - суша. День четвертий - сонце, місяць, зорі. День п'ятий - створення живих істот (птахів, риб). Шостий - земні тварини і людина. Сьомий день - відпочинок.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.020051 секунд !