Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Страждання Ісуса в Гефсиманському саду
Сторінки: 1 2

Страждання Ісуса в Гефсиманському саду
Матв. 26:36-50, їв. 18:2-8 «Муж скорбот...» — Іс. 53:3.

«Увечері Ісус пішов до Гефсиманського саду. В цьому саду було багато маслин або оливкових дерев. Ісус сказав Своїм одинадцятьом учням: «Побудьте тут, поки Я піду і там помолюся». Він взяв з собою лише трьох учнів: Петра і двох братів — Якова та Івана. З цими трьома Він пішов до саду. Вони були колись свідками Його слави, тепер вони мали бути свідками Його страждань.

Важко було Ісусові тієї миті: тягар гріхів наших гнув Його і пригнічував. Він сказав Своїм трьом учням: «Душа Моя тужить до смерті, побудьте тут і помоліться зі Мною». І, відійшовши від них на декілька кроків, впав на коліна, а тоді простягся ницьма і молився, кажучи: «Отче Мій! Якщо це можливо, то нехай промине ця чаша Мене; а втім, не так як Я хочу, але як Ти». Про яку чашу говорив наш Господь?

То чаша гіркоти, випита Ним за наші гріхи, і ніхто поміж нас не зможе навіть уявити собі всю гіркоту її; проте Отець не міг позбавити Ісуса тієї чаші, тому що Він давно вирішив, що Син її вип'є, і Син Його обіцяв її випити і не міг порушити слово Своє. Коли б Він не випив цієї чаші страждання, то гріхи світу так і залишилися б невикупленими. Коли Ісус так тужив і молився, то з'явився Йому ангел з небес, котрий підтримав Його. Ангели бачили в небесній славі Його ще до приходу на землю; тепер один з тих ангелів спустився на землю, бачачи скорботу і тугу Ісуса, таку, що навіть краплини поту, як краплини крові, падали на землю. Але чим важче ставало на серці в Ісуса, тим палкішою була Його молитва. Невдовзі ангела не стало.

Ісус піднявся і пішов до Своїх учнів, котрих Він прохав молитися разом з Ним. Але вони не молилися, вони спали. Він збудив їх і звернувся передусім до Петра: «Симоне! Ти спиш? Не зміг ти поборотися зі Мною хоча б одну годину?» Цими словами Ісус хотів нагадати йому те, що він обіцяв навіть померти за Нього і ніколи не відречеться від Нього. Знову звелів Ісус їм не спати, але молитися, і Сам заглибився в молитву. Та, коли Він повернувся, то знову знайшов їх сонними, і вони не знали, що відповідати Ісусові. Він сказав учням: «Будьте на сторожі і моліться, щоб не зазнати спокуси; дух бадьорий, а тіло немічне». Та коли повернувся втретє, то і цього разу знайшов їх сонними: «Ви все ще спите і відпочиваєте? Настає година: ось віддається Син Людський в руки грішні. Вставайте, підемо: наближається той, що зрадив Мене».

І справді, Юда підійшов до Ісуса і поцілував Його, начебто радіючи зустрічі з^ Ісусом, а насправді лише для того, щоб показати в...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Обітована земля
У той час серед людей було багато нечестивих, які вирізали з дерева ідоли та вклонялися їм. Але був чоловік на ім'я Авраам, який вірив у справжнього єдиного Бога та був другом Божим. Бог наказав йому йти до Ханаанського краю, де Авраам оселився.


Сон Якова
В Ісаака та Ревекки було два сини: Ісав (злий брат) та Яків, що любив Бога. Ісав не любив брата і хотів його вбити, але мама наказала йому тікати до дядька Лавана. У дорозі Яків бачить сон, у якому Бог обіцяє повернути його на цю землю в майбутньому.


Останні покарання
Оповідь про останні кари, які наслав Господь на Єгипет за те, що фараон не хотів відпускати народ Ізраїля. Серед кар були град, потім Бог наслав сарану, далі було три дні пітьми крім місця, де були ізраїльтяни. Смерть первістків на землі єгипетській.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.024396 секунд !