Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Страждання Ісуса в Гефсиманському саду"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Страждання Ісуса в Гефсиманському саду
Сторінки: 1 2

Страждання Ісуса в Гефсиманському саду
Матв. 26:36-50, їв. 18:2-8 «Муж скорбот...» — Іс. 53:3.

«Увечері Ісус пішов до Гефсиманського саду. В цьому саду було багато маслин або оливкових дерев. Ісус сказав Своїм одинадцятьом учням: «Побудьте тут, поки Я піду і там помолюся». Він взяв з собою лише трьох учнів: Петра і двох братів — Якова та Івана. З цими трьома Він пішов до саду. Вони були колись свідками Його слави, тепер вони мали бути свідками Його страждань.

Важко було Ісусові тієї миті: тягар гріхів наших гнув Його і пригнічував. Він сказав Своїм трьом учням: «Душа Моя тужить до смерті, побудьте тут і помоліться зі Мною». І, відійшовши від них на декілька кроків, впав на коліна, а тоді простягся ницьма і молився, кажучи: «Отче Мій! Якщо це можливо, то нехай промине ця чаша Мене; а втім, не так як Я хочу, але як Ти». Про яку чашу говорив наш Господь?

То чаша гіркоти, випита Ним за наші гріхи, і ніхто поміж нас не зможе навіть уявити собі всю гіркоту її; проте Отець не міг позбавити Ісуса тієї чаші, тому що Він давно вирішив, що Син її вип'є, і Син Його обіцяв її випити і не міг порушити слово Своє. Коли б Він не випив цієї чаші страждання, то гріхи світу так і залишилися б невикупленими. Коли Ісус так тужив і молився, то з'явився Йому ангел з небес, котрий підтримав Його. Ангели бачили в небесній славі Його ще до приходу на землю; тепер один з тих ангелів спустився на землю, бачачи скорботу і тугу Ісуса, таку, що навіть краплини поту, як краплини крові, падали на землю. Але чим важче ставало на серці в Ісуса, тим палкішою була Його молитва. Невдовзі ангела не стало.

Ісус піднявся і пішов до Своїх учнів, котрих Він прохав молитися разом з Ним. Але вони не молилися, вони спали. Він збудив їх і звернувся передусім до Петра: «Симоне! Ти спиш? Не зміг ти поборотися зі Мною хоча б одну годину?» Цими словами Ісус хотів нагадати йому те, що він обіцяв навіть померти за Нього і ніколи не відречеться від Нього. Знову звелів Ісус їм не спати, але молитися, і Сам заглибився в молитву. Та, коли Він повернувся, то знову знайшов їх сонними, і вони не знали, що відповідати Ісусові. Він сказав учням: «Будьте на сторожі і моліться, щоб не зазнати спокуси; дух бадьорий, а тіло немічне». Та коли повернувся втретє, то і цього разу знайшов їх сонними: «Ви все ще спите і відпочиваєте? Настає година: ось віддається Син Людський в руки грішні. Вставайте, підемо: наближається той, що зрадив Мене».

І справді, Юда підійшов до Ісуса і поцілував Його, начебто радіючи зустрічі з^ Ісусом, а насправді лише для того, щоб показати в...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Кошичок з очерету
Єгипетський фараон гадав, що євреї повстануть проти нього, тому наказав кидати кожного новонародженого хлопчика в річку. Проте одна жінка не кинула малюка, а залишила біля річки. Потім його знайшла дочка фараона та всиновила. Це був Мойсей.


Сміливий Гедеон
Гедеону з'явився ангел і сказав, що Бог допоможе перемогти мідійців. Гедеон руйнує вівтар, де давали жертви Ваалові. Люди хотіли вбити Гедеона за це, але полишили це Ваалові. Гедеон вночі з 300 сміливцями нападає на мідійців та виганяє їх.


Гріхопадіння Адама
Життя Адама та Єви в Едемському саду. Заборона їсти плід із дерева пізнання добра і зла. Змій спокушає Єву, яка дає плід з дерева з'їсти ще й Адамові. Відчуття наготи. Бог карає Адама та Єву й виганяє обох з райського саду.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.020770 секунд !