Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Ісус серед ворогів

Івана 18:10-12, 14-18 «Як ведений Він був для заколення» — Іс. 53:7.

Петро мав можливість заховатися від тих людей, котрі взяли Ісуса, але він хотів довести свою спроможність постраждати разом з Ісусом, тому і залишився разом з Ним.

Ісус дозволив апостолам взяти з собою мечі. Вони взяли два мечі, і одного меча мав Петро. Він вихопив свого меча і вдарив ним Малха, раба первосвященика, відтявши тому праве вухо.

Таким чином, Петро накликав би на себе біду, коли б Вчитель негайно не зцілив того чоловіка. Остання добра справа, яку зробив Ісус, це було уздоровлення людини, настроєної вороже по відношенню до Нього. Петрові Ісус сказав: «Вклади меча твого в піхви: невже Я не буду пити чаші, яку дав Мені Мій Отець? Невже ти думаєш, що Я не можу тепер вблагати Отця Мого, щоб Він послав на допомогу воїнство ангелів?» А своїм ворогам Ісус сказав так: «Як на розбійника ви прийшли з колами та мечами, щоб взяти Мене; щодня сидів Я з вами, навчаючи в храмі, і ви не брали Мене». Вороги Ісуса зав'язали благословенні руки, котрі зцілили раба первосвященика, і повели Агнця Божого для заколення. Сад Гефсиманський знаходився далеко від палацу первосвященика. Це було місце суду, а не помешкання для житла. Первосвященики і фарисеї не спали всю ніч, очікуючи, коли ж приведуть Христа. Як голодні вовки вони прагнули крові Праведника.

Гамірний натовп супроводжував Ісуса, коли Його вели до судового приміщення. Петро бачив все, як повели Ісуса до палацу первосвященика, чув крики людей і він теж забажав піти слідом за Ним. Він побачив, що Іван теж попрямував до двору первосвященика; рабиня на воротах впустила його, бо вона бачила раніше Івана з Ісусом. Петро не знав, як йому потрапити на подвір'я. Та ось Іван вийшов і сказав, що він попрохав рабиню, щоб вона впустила також і Петра. Вони пройшли до заповненої прислужниками кімнати: Ісуса там не було. Він був у другій кімнаті разом із злими суддями — первосвящениками і фарисеями.

Надворі стало холодно, і служителі розпалили багаття, і грілися біля нього. Петро і собі підійшов до багаття погрітися. Він дуже хотів дізнатися, що ж трапилося з Господом, маючи надію, що його ніхто не впізнає, тому що побоювався, щоб його не затримали, як учня Ісуса. Про те, що він був готовий померти за свого Вчителя, він навіть і не думав вже.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Син, який давно пропав
Йосиф наказав братам їхати додому й повертатися з батьком. Фараон дізнався, що Йосив знайшов братів, тому надав їм землі в Єгипті кожному для випасання худоби. Яків прожив там 17 років і помер, а поховали його в Ханаані поряд з Авраамом та Ісаком.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.017406 секунд !