Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Чудова країна
Сторінки: 1 2

Бут. 12:5-13

Тривалий час потому, як розійшлися будівничі міста Вавілона повсюди, Бог покликав Авраама залишити те місце, де він мешкав. Авраам пішов до землі, яку йому вказав Господь. Відтоді Авраам вже не поклонявся ідолам, але служив живому Богу. Сарра, дружина Авраама, пішла за ним. Вони не мали дітей, та з ними жив небіж Лот. Він був безбатченком, але Авраам був йому за батька. Дядько Лота показував йому у всьому добрий приклад і навчав його Господньої науки. Авраам пішов до землі ханаанської. Лот на той час вже був дорослим. Він мав свої намети, свої гурти худоби і своїх служників. Він мав багато майна і вважався багатою людиною. Авраам теж був багатий, не відаю, хто з них був багатшим.

Багато людей мріють розбагатіти. Вони гадають, що багатство принесе їм щастя. Та з багатством пов'язано безліч турбот. Авраам і Лот невдовзі потрапили до скрутного становища завдяки своєму багатству. Як же це трапилося?

Річ в тому, що виявилося обмаль трави для такої кількості овець, корів та кіз. Пастухи шукали гарних пасовищ для овець, волів та кіз. Іноді пастухи приганяли свої гурти до якого-небудь горба, але виявлялося, що трава там вже з'їдена табунами Лота. Авраамові і Лотові пастухи сварилися поміж собою. Коли ж, навпаки, Авраамові вівці поїдали траву, тоді пастухи Лота дорікали пастухам Авраама. Так виникали постійні суперечки між ними.

Почувши за ці чвари, Авраам дуже засмутився, тому що він був людиною мирною і не любив сваритися. Що ж вони мали робити? Чи міг він заборонити своїм служникам сваритися і поступатися один перед одним? Ні, він не міг цього зробити, тому що дуже важко примусити людей жити мирно. Часто батькам ніяк не вдається помирити дітей. Один хлопчик каже: «Це моє місце, а Сашко його зайняв!» А Сашко каже: «Ні, це місце моє і я звідси не піду». Інша дитина видирає іграшку в Маринки і не хоче повертати її; Яринка плаче і намагається силою забрати її назад. Такі суперечки дуже засмучують серця батьків.

З огляду на те, що Авраам не міг примусити своїх служників жити мирно, він задумав за краще розлучитися з Лотом і жити окремо.

Але куди ж йому йти? Авраам не міг знати, куди йому йти, тому він запитав Лота, куди б той хотів піти, в який бік. Дядько та племінник піднялися на верховину, щоб звідти оглянути місцевість. Ханаан був чудовою країною з зеленими горбами, тінистими лісами, швидкими ріками і засіяними хлібом полями. Це була земля, текуча медом і молоком, рясніюча хлібом, вином і оливою. Авраам запропонував Лотові огля...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Рахав
Шпигуни пробралися в Єрихон, щоб оглянути місто, і переховувалися у домі Рахав. Цар дізнається про них, проте Рахав ховає наглядачів на даху будинку, а вночі випускає за стіни міста зі свого вікна, адже її дім був прямо в стіні, що оточувала Єрихон.


Сміливий Гедеон
Гедеону з'явився ангел і сказав, що Бог допоможе перемогти мідійців. Гедеон руйнує вівтар, де давали жертви Ваалові. Люди хотіли вбити Гедеона за це, але полишили це Ваалові. Гедеон вночі з 300 сміливцями нападає на мідійців та виганяє їх.
В'язниця
Потіфар доручає Йосифові керувати у своєму будинку, бо дуже йому довіряє. Дружина Потіфара обмовляє Йосифа, бо той бачить її недоліки, тому Потіфар з люті кидає Йосифа до в'язниці. Але там Йосифу не дуже погано, бо він подружився з начальником.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022185 секунд !