Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Ісус, осміяний юдейськими служителями
Сторінки: 1 2

Марка 14:55-56, Івана 18:19-23

«Обличчя Свого не ховав від ганьби та плювання» — Іс. 50:6.

і- им часом, коли Петро грівся біля багаття, Ісус стояв перед своїми суддями: на чолі цього судилища був первосвященик Кайяфа. Тіло Ісуса було пораненим, коліна підгиналися від втоми, обличчя мало страдницький вигляд, очі заливали сльози. Ніколи і нікому ще не завдавали таких страшних страждань, але

ні в кого^ не було і краплини жалю до Нього. Первосвященик запитав Його: «Про що Ти навчав?» Ісус відповів: «Я завжди, не ховаючись, навчав в синагогах і в храмі, і ніде не вчив таємно. Що ж ти запитуєш Мене? Розпитай слухачів, котрі чули, що Я говорив; вони скажуть, що Я навчав». Ісус сказав так тому, що знав наперед, що первосвященик не повірить Його словам. Один служитель, котрий стояв неподалік, вдарив Його в обличчя, кажучи: «То це Ти так відповідаєш первосвященикові?» Первосвященик, котрий повинен був зупинити свого прислужника, похвалив того за цей жорстокий вчинок.

Ісус лагідно відповів: «Якщо Я сказав погане, то ти покажи, що погане, а ти б'єш. Чому?» На той час прийшли до суду кривоприсяжники і почали лихословити Христа, кажучи неправду, що Ісус начебто повставав проти Бога і проти Його храму. Це була брехня, явна неправда, тому що свідки суперечили один одному. Згідно єврейських законів належало вірити тим свідкам, слова яких співпадали. Первосвященик запитав Ісуса: «Чому Ти нічого не відповідаєш тим, хто свідчить проти Тебе?» Ісус мовчав. Тоді первосвященик сказав: «Заклинаю Тебе Богом Живим: скажи нам, чи Ти Христос, Син Божий?» Ісус відповів: «Я».

Відповідь Ісуса викликала хвилю обурення всіх оточуючих: первосвященик розірвав свій одяг на знак обурення, вигукуючи: «Навіщо нам свідки? Ви чули зневаження Бога, чи як вам здається?» Всі навколо бажали смерті Ісуса. Вони б охоче побили Його негайно камінням, але юдеям це було заборонено. Юдея була загарбана римлянами і була залежна від управителя, котрий знаходився в Єрусалимі. Його звали Понтієм Пилатом і лише він один мав право засуджувати на смерть. Чекаючи, коли розвидніється, служителі, яким доручено стерегти Ісуса, глузували з Нього, називаючи Його пророком, або ж закривали обличчя покривалом і били Ісуса, запитуючи: «Скажи нам, Христос, хто вдарив Тебе?» Знущання, сміх і крики оточували Ісуса. Деякі служителі навіть наважувалися плювати Йому в лице і бити Його палицею. Але Ісус ні поглядом, ні словом не відповідав на образи. Він терпляче переносив усі глузування, щоб позбавити нас глузування, котрі обов'язково ...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Сон Якова
В Ісаака та Ревекки було два сини: Ісав (злий брат) та Яків, що любив Бога. Ісав не любив брата і хотів його вбити, але мама наказала йому тікати до дядька Лавана. У дорозі Яків бачить сон, у якому Бог обіцяє повернути його на цю землю в майбутньому.
Вибір Мойсея
Одного разу Мойсей побачив, як наглядач жорстоко карав раба-єврея за те, що той не впорався з роботою. Мойсей розлютився на наглядача за жорстокість і вбив його. Про це дізнався фараон, тому Мойсею довелося тікати у далеку країну, щоб його не вбили.


Рахав
Шпигуни пробралися в Єрихон, щоб оглянути місто, і переховувалися у домі Рахав. Цар дізнається про них, проте Рахав ховає наглядачів на даху будинку, а вночі випускає за стіни міста зі свого вікна, адже її дім був прямо в стіні, що оточувала Єрихон.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.025082 секунд !