Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Ісус, осміяний юдейськими служителями"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Ісус, осміяний юдейськими служителями
Сторінки: 1 2

Марка 14:55-56, Івана 18:19-23

«Обличчя Свого не ховав від ганьби та плювання» — Іс. 50:6.

і- им часом, коли Петро грівся біля багаття, Ісус стояв перед своїми суддями: на чолі цього судилища був первосвященик Кайяфа. Тіло Ісуса було пораненим, коліна підгиналися від втоми, обличчя мало страдницький вигляд, очі заливали сльози. Ніколи і нікому ще не завдавали таких страшних страждань, але

ні в кого^ не було і краплини жалю до Нього. Первосвященик запитав Його: «Про що Ти навчав?» Ісус відповів: «Я завжди, не ховаючись, навчав в синагогах і в храмі, і ніде не вчив таємно. Що ж ти запитуєш Мене? Розпитай слухачів, котрі чули, що Я говорив; вони скажуть, що Я навчав». Ісус сказав так тому, що знав наперед, що первосвященик не повірить Його словам. Один служитель, котрий стояв неподалік, вдарив Його в обличчя, кажучи: «То це Ти так відповідаєш первосвященикові?» Первосвященик, котрий повинен був зупинити свого прислужника, похвалив того за цей жорстокий вчинок.

Ісус лагідно відповів: «Якщо Я сказав погане, то ти покажи, що погане, а ти б'єш. Чому?» На той час прийшли до суду кривоприсяжники і почали лихословити Христа, кажучи неправду, що Ісус начебто повставав проти Бога і проти Його храму. Це була брехня, явна неправда, тому що свідки суперечили один одному. Згідно єврейських законів належало вірити тим свідкам, слова яких співпадали. Первосвященик запитав Ісуса: «Чому Ти нічого не відповідаєш тим, хто свідчить проти Тебе?» Ісус мовчав. Тоді первосвященик сказав: «Заклинаю Тебе Богом Живим: скажи нам, чи Ти Христос, Син Божий?» Ісус відповів: «Я».

Відповідь Ісуса викликала хвилю обурення всіх оточуючих: первосвященик розірвав свій одяг на знак обурення, вигукуючи: «Навіщо нам свідки? Ви чули зневаження Бога, чи як вам здається?» Всі навколо бажали смерті Ісуса. Вони б охоче побили Його негайно камінням, але юдеям це було заборонено. Юдея була загарбана римлянами і була залежна від управителя, котрий знаходився в Єрусалимі. Його звали Понтієм Пилатом і лише він один мав право засуджувати на смерть. Чекаючи, коли розвидніється, служителі, яким доручено стерегти Ісуса, глузували з Нього, називаючи Його пророком, або ж закривали обличчя покривалом і били Ісуса, запитуючи: «Скажи нам, Христос, хто вдарив Тебе?» Знущання, сміх і крики оточували Ісуса. Деякі служителі навіть наважувалися плювати Йому в лице і бити Його палицею. Але Ісус ні поглядом, ні словом не відповідав на образи. Він терпляче переносив усі глузування, щоб позбавити нас глузування, котрі обов'язково ...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Дванадцять спостерігачів
Ізраїльтяни надіслали оглядачів у землю ханаанську, проте ханаанці були занадто сильні. Бог обіцяє допомогти, але ізраїльтяни йому не повірили, тому Він покарав їх: вони не потрапили до Ханаану за життя, лише Ісус Навин і Халев увійшли туди.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022208 секунд !