Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Зречення Петра

їв. 18:17,18,25,26,27; Лук. 22:56-62

«Хто думає, що він стоїть, нехай стережеться, щоб не впасти» — 1 Кор. 10:12.

111 о ж робив Петро тоді? Спочатку він стояв біля багаття і грівся, а потім сів біля челяді первосвященика. Одна служниця підійшла до нього і, уважно придивившись, сказала: «Ти теж був з Ісусом Галілеянином!» Але Петро зрікся перед всіма, кажучи: «Не знаю, що ти й кажеш». І друга служниця теж сказала Петрові: «Таки дійсно ти був з Ісусом». Та Петро зрікся з клятвою, що не знає такого. Один раб первосвященика, родич тому рабові, котрому Петро відтяв вухо в саду мечем, сказав: «Хіба не ти був з Ним в саду?» І знову Петро відрікся, і тієї ж миті заспівав півень. Тоді Господь повернувся і поглянув на Петра, і згадав Петро слово Господа, яке Він сказав йому, що до того, як заспіває півень, він вже тричі зречеться від Ісуса. І пішов Петро, жалібно плачучи.

Петро боявся потрапити до рук служителів, роблячи вигляд, що він зовсім не знає Ісуса, хоч в душі він дуже любив Його. Погляд Ісуса, такий скорбний і ніжний, проник, немов промінь сонця в душу Петра. Він не зміг витримати цього погляду, тому вийшов і гірко плакав, усвідомлюючи, яким невдячним він виявився до Ісуса, коли відрікався від Нього. Коли б він молився в саду Гефсиманському, так як це звелів Ісус, цього не трапилося б. Так і нам, дітки, потрібно повсякчас перебувати в молитві до Господа, щоб і з нами не трапилося подібного.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Жахлива руйнація
Ангели прийшли до Лота й сказали, щоб він рятувався зі своєю родиною, бо місто Содом та інші міста будуть зруйновані вогнем. Ангели заборонили їм озиратися назад, але Лотова дружина не послухалася і озирнулася, тікаючи. І стала соляним стовпом.


Битва царів
Лот переселяється до міста Содом. На міста Содом, Гоморру, Адму, Севоїм та Белу нападають чотири царі, щоб за велінням Божим покарати жителів, та перемагають п'ятьох царів, що виступили проти них. Лот у полоні. Авраам збирає людей і звільняє Лота.


Жахлива руйнація
Ангели прийшли до Лота й сказали, щоб він рятувався зі своєю родиною, бо місто Содом та інші міста будуть зруйновані вогнем. Ангели заборонили їм озиратися назад, але Лотова дружина не послухалася і озирнулася, тікаючи. І стала соляним стовпом.
Скінія
Мойсей по наказу Бога зібрав людей та сказав, що потрібно збудувати Скінію - Дім Божий, що мав у собі золотий жертовник, стіл, де були дванадцять хлібин, а також золотий світильник. У другій кімнаті знаходився ковчег.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.016994 секунд !