Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Зречення Петра

їв. 18:17,18,25,26,27; Лук. 22:56-62

«Хто думає, що він стоїть, нехай стережеться, щоб не впасти» — 1 Кор. 10:12.

111 о ж робив Петро тоді? Спочатку він стояв біля багаття і грівся, а потім сів біля челяді первосвященика. Одна служниця підійшла до нього і, уважно придивившись, сказала: «Ти теж був з Ісусом Галілеянином!» Але Петро зрікся перед всіма, кажучи: «Не знаю, що ти й кажеш». І друга служниця теж сказала Петрові: «Таки дійсно ти був з Ісусом». Та Петро зрікся з клятвою, що не знає такого. Один раб первосвященика, родич тому рабові, котрому Петро відтяв вухо в саду мечем, сказав: «Хіба не ти був з Ним в саду?» І знову Петро відрікся, і тієї ж миті заспівав півень. Тоді Господь повернувся і поглянув на Петра, і згадав Петро слово Господа, яке Він сказав йому, що до того, як заспіває півень, він вже тричі зречеться від Ісуса. І пішов Петро, жалібно плачучи.

Петро боявся потрапити до рук служителів, роблячи вигляд, що він зовсім не знає Ісуса, хоч в душі він дуже любив Його. Погляд Ісуса, такий скорбний і ніжний, проник, немов промінь сонця в душу Петра. Він не зміг витримати цього погляду, тому вийшов і гірко плакав, усвідомлюючи, яким невдячним він виявився до Ісуса, коли відрікався від Нього. Коли б він молився в саду Гефсиманському, так як це звелів Ісус, цього не трапилося б. Так і нам, дітки, потрібно повсякчас перебувати в молитві до Господа, щоб і з нами не трапилося подібного.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Скінія
Мойсей по наказу Бога зібрав людей та сказав, що потрібно збудувати Скінію - Дім Божий, що мав у собі золотий жертовник, стіл, де були дванадцять хлібин, а також золотий світильник. У другій кімнаті знаходився ковчег.
Наполегливе прохання
До Авраама завітало три ангели, два з яких попрямувало до Содому та Гомори, щоб зруйнувати міста. Третій ангел залишився з Авраамом. Авраам упрохував його не руйнувати місто Содом, якщо там буде хоча б десять праведників. Праведним був лише один Лот.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.020116 секунд !