Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Засудження Ісуса на смерть"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Засудження Ісуса на смерть

Луки 22:66-67, Матв. 27:1-2, Марка 15:1

«Збираються проти душі справедливого і чисту кров засуджують» — Пс. 93:21.

О домі первосвященика Ісус перебув ніч, страждаючи від тілесних мук. Коли ж настав день, зібралися старійшини народу, первосвященики і книжники, і повели Його на раду до синедріону. Рада, що складалася із семидесяти двох чоловік, судила народ за єврейськими законами, але не мала права засуджувати на смерть. На чолі цих поважних суддів стояв первосвященик. Між цими знатними людьми знаходилися і прихильники Ісуса: по-перше Никодим, котрий приходив до Ісуса вночі, по-друге Йосиф із міста Аримафеї, людина добра і справедлива, він запропонував потім пізніше поховати Ісуса в

погребельній печері у своєму саду. Ці двоє зовсім не поділяли думок з тими, хто осуджував Ісуса.

На світанку члени синедріону зібралися, щоб судити Ісуса в приміщенні, що знаходилося навпроти храму. Йому довелося йти подвір'ям храму.

Блідий, стомлений стояв Ісус перед своїми жорстокими суддями; там був і Кайяфа, Його запеклий ворог. Руки Ісуса були розв'язані. Члени синедріону запитували лише одне: «Чи Ти Син Божий?» Він знову відповів їм: «Я». Вони знову розлютувалися, почувши таку відповідь і всі кричали: «Яке нам потрібно ще свідчення? ^Досить того, що ми почули з Його вуст!» І вони засудили Його на смерть. Таким чином, Ісус був двічі засуджений на смерть: в домі Кайяфи і в синедріоні. Тепер євреї змушені були вести Його до римського управителя Понтія Пилата, щоб і того примусити засудити Ісуса на смерть. Вони вирішили переконати Пилата, що Ісус називав Себе Царем, відмовляючись підкорятися римському кесарю. Це вони видумали для того, щоб підбурити Пилата, тому що той був поганином, і для нього було б байдуже, якби вони сказали, що Він називає себе Сином Божим. Ісусові знову зав'язали руки і повели до Пилата, Це був ранок і безліч служителів, разом з членами синедріону, йшли слідом за Ісусом до будинку римського суду — Преторії.

Це був останній день земного життя Ісуса Христа.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Обіцяний син
Коли Аврааму було 100 років, він досі не мав дітей, але Бог пообіцяв, що Авраам матиме їх, а нащадків матиме більше, ніж зірок на небі. Одного спекотного дня до Авраама та Сари завітали ангели у подобі людей, а через рік Сарра народила сина Ісаака.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.020671 секунд !