Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Засудження Ісуса на смерть

Луки 22:66-67, Матв. 27:1-2, Марка 15:1

«Збираються проти душі справедливого і чисту кров засуджують» — Пс. 93:21.

О домі первосвященика Ісус перебув ніч, страждаючи від тілесних мук. Коли ж настав день, зібралися старійшини народу, первосвященики і книжники, і повели Його на раду до синедріону. Рада, що складалася із семидесяти двох чоловік, судила народ за єврейськими законами, але не мала права засуджувати на смерть. На чолі цих поважних суддів стояв первосвященик. Між цими знатними людьми знаходилися і прихильники Ісуса: по-перше Никодим, котрий приходив до Ісуса вночі, по-друге Йосиф із міста Аримафеї, людина добра і справедлива, він запропонував потім пізніше поховати Ісуса в

погребельній печері у своєму саду. Ці двоє зовсім не поділяли думок з тими, хто осуджував Ісуса.

На світанку члени синедріону зібралися, щоб судити Ісуса в приміщенні, що знаходилося навпроти храму. Йому довелося йти подвір'ям храму.

Блідий, стомлений стояв Ісус перед своїми жорстокими суддями; там був і Кайяфа, Його запеклий ворог. Руки Ісуса були розв'язані. Члени синедріону запитували лише одне: «Чи Ти Син Божий?» Він знову відповів їм: «Я». Вони знову розлютувалися, почувши таку відповідь і всі кричали: «Яке нам потрібно ще свідчення? ^Досить того, що ми почули з Його вуст!» І вони засудили Його на смерть. Таким чином, Ісус був двічі засуджений на смерть: в домі Кайяфи і в синедріоні. Тепер євреї змушені були вести Його до римського управителя Понтія Пилата, щоб і того примусити засудити Ісуса на смерть. Вони вирішили переконати Пилата, що Ісус називав Себе Царем, відмовляючись підкорятися римському кесарю. Це вони видумали для того, щоб підбурити Пилата, тому що той був поганином, і для нього було б байдуже, якби вони сказали, що Він називає себе Сином Божим. Ісусові знову зав'язали руки і повели до Пилата, Це був ранок і безліч служителів, разом з членами синедріону, йшли слідом за Ісусом до будинку римського суду — Преторії.

Це був останній день земного життя Ісуса Христа.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Останні покарання
Оповідь про останні кари, які наслав Господь на Єгипет за те, що фараон не хотів відпускати народ Ізраїля. Серед кар були град, потім Бог наслав сарану, далі було три дні пітьми крім місця, де були ізраїльтяни. Смерть первістків на землі єгипетській.


Самсон і філістимляни
Самсон ходив до філістимлянки ночувати. Та вивідувала таємницю сили Самсона, який кілька разів хитрував. Коли розповів Делілі, в чому його сила, Самсона схопили. У храмі Самсон благав Господа дати силу. Бог послухав його і Самсон зруйнував храм.
Скінія
Мойсей по наказу Бога зібрав людей та сказав, що потрібно збудувати Скінію - Дім Божий, що мав у собі золотий жертовник, стіл, де були дванадцять хлібин, а також золотий світильник. У другій кімнаті знаходився ковчег.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.016342 секунд !