Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Смерть Юди"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Смерть Юди

Матв. 27:3-11, Дії 1:18-19

«Він копав рова і викопав, і впав сам до ями, яку приготував» —Пс. 7:16.

Юда почув, що єврейський синедріон засудив Ісуса на смерть. Однак, він на таке і не сподівався; він і гадки не мав, що Ісуса засудять на смерть. Він зрадив свого Вчителя, щоб отримати гроші; жадібність до грошей змушує часто людей творити жорстокі вчинки.

Юда отримав гроші, але тепер вони вже пекли його, і він був би радий позбутися їх. Він залюбки викинув би ці гроші, але ніхто не дізнався б про те, і в першу чергу первосвященики. Юда вирішив повернути гроші назад первосвященикам і старійшинам. Він знав, де їх знайти: деякі ще знаходилися в приміщенні, де збиралася судова рада. І справді, Юда ще застав декого з них. Повертаючи їм гроші назад, Юда сказав: «Згрішив я, продав кров невинну». Та первосвященики і старійшини не брали тих грошей, кажучи: «Що нам до того, це твоя справа!» Вони не жалкували за вчинком Юдиним і не розкаялися у своїй злобі. Також вони не могли використати ці гроші для потреб храму, тому що за них було куплене життя людини, це була ціна крові.

Тому Юда кинув срібняки в храмі та й пішов; священики почали роздумувати, що ж їм робити з ними. Вони прийшли до такої думки, що ці гроші не можна покласти до церковних. Порадившись, вони вирішили купити за ці гроші землю, щоб на ній ховати мандрівників невідомих, окремо від євреїв. Саме тоді продавалася земля, де брали глину для виготовлення посуду.

Старійшини вирішили купити цю землю в гончарів, назвавши її тепер «Землею крові», тому що вона була куплена за гроші, що складали ціну крові. Але ця назва мала ще одну причину: Юда позбавив себе життя.

Він пішов на поле і там повісився. Юда прив'язав мотузок до гілки, зробив петлю, затягнув її у себе на шиї і завис: мотузок обірвався, і Юда впав на землю так, що аж нутрощі його повипадали назовні.

Звістка про смерть Юди розійшлася по Єрусалиму, і земля ця так називається і в наш час «Землею крові». До якого жахливого кінця довів Юду сатана: спочатку лише примусив його згрішити, а тоді довів до розпачу і смерті. Юді потрібно було покаятися і благати Бога, щоб Той простив йому цей страшний злочин, але в нього не вистачило віри.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Юний пророк
Юний Самуїл стає пророком, якому з'являється Бог та каже, що він зробить. Цього разу його покликав Бог та сказав, що покарає недобрих синів Іллі, які помруть разом в один день, а також сказав, що не задоволений Іллею, бо священник не карав синів.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.019051 секунд !