Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Пилат та Ірод
Сторінки: 1 2

їв. 18:28-36, Луки 23:1-11

«Як овечка перед стрижіями мовчить, так і Він не відкривав Своїх вуст» —Іс. 53:7.

Ісуса повели на суд до Пилата. Вже два рази Він стояв перед судом: в домі первосвященика і в синедріоні. Але в обох випадках суддями були юдеї, тепер же мав відбутися ще суд поганський. Пилат був призначений кесарем управляти Юдеєю, а тому мав право судити. Юдеї знову зв'язали Його і повели до Пилата у супроводі священиків і старійших народних. В Преторію, до судового приміщення вони не увійшли, тому що воно належало поганам: юдеї боялися опоганитися, тому що в такому разі вони вже не мали б права їсти єврейську пасху. Цей приклад показує нам, що юдеї, боячись опоганити тіло, не боялися сквернити душу, віддаючи Ісуса до рук Пилата. їхні душі були отруєні почуттям злоби і ненависті, але це їх не тривожило.

Побачивши, що народ не йде до Преторії, Пилат сам вийшов надвір. Він відразу побачив Ісуса і був вражений Його спокійним виглядом. Такого в'язня він ще не бачив. Пилат запитав їх: «В чому ви звинувачуєте цю Людину?» І вони відповідали так: «Якби він не був злочинцем, то ми не привели б його до тебе». Проте вигляд Ісуса викликав таке співчуття, що Пилат почав міркувати над тим, як уникнути необхідності суду. Він сказав їм: «Заберіть Його та й судіть за вашими законами». І священики відповідали: «Нам не дозволено засуджувати на смерть нікого».

Потім вони почали обвинувачувати Ісуса, кажучи, що Ісус підбурює народ не платити подать, що Він називає Себе царем. Почувши це, Пилат наказав привести Ісуса до Преторії і сам зайшов туди, щоб допитати Його насамоті. Він запитав Ісуса: «Ти цар Юдейський?» Ісус відповів йому, що Він справді цар, але царство Його не є земним, що Його служителі не стають на боротьбу за Нього, що Він звіщає народові Своєму істину. Пилат був здивований, почувши такі слова, і, вийшовши з Преторії, звернувся до юдеїв: «Я не знайшов у Ньому ніякої провини». Це ще більше обурило юдеїв і вони почали знову злісно обвинувачувати Його, обмовляючи Ісуса, начебто Він підбурював в Галілеї народ проти кесаря. Почувши слово «Галілея», Пилат нагадав, що управитель цієї області Ірод саме на той час перебував в Єрусалимі. Пилат не бажав засуджувати Ісуса, а тому дуже зрадів, що можна передати цю справу Іродові, до якого і відправив Христа.

Ісуса повели вулицями Єрусалима до маєтку, де знаходився Ірод. Ірод давно бажав бачити Ісуса, а тому дуже зрадів, коли Того привели до нього. Він багато чув про чудеса Христові і навіть побоювався, чи не був той во...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Гора Сінайська
На горі Сінайській Бог виголосив ізраїльтянам десять заповідей Божих, яких вони повинні слухатися і дотримуватися. Мойсей пробув на горі Сінай сорок днів та сорок ночей. Бог дає Мойсеєві дві скрижалі кам'яні, де були викарбувані десять заповідей.


Створення світу
Історія створення світу. День перший - світло, другий - створення води, повітря. День третій - суша. День четвертий - сонце, місяць, зорі. День п'ятий - створення живих істот (птахів, риб). Шостий - земні тварини і людина. Сьомий день - відпочинок.
Вибір Мойсея
Одного разу Мойсей побачив, як наглядач жорстоко карав раба-єврея за те, що той не впорався з роботою. Мойсей розлютився на наглядача за жорстокість і вбив його. Про це дізнався фараон, тому Мойсею довелося тікати у далеку країну, щоб його не вбили.
Мідний змій
Ізраїльтяни сильно скаржилися, що їм у пустелі погано і дорікали Мойсеєві та нарікали на Бога. Господь покарав їх зміями, які жалили ізраїльтян. Тоді Мойсей помолився до Бога і той пробачив Ізраїля та навчив Мойсея лікувати мідною змією від укусів.


Втеча з дому
Сарра не може народити сина 10 років і радить Аврааму взяти ще одну дружину - служницю Агар, яка починає цим пишатися та перестає догоджати Саррі. Починаються сварки. Агар тікає, але зустрічає ангела, який наказує назвати сина Ізмаїлом і повернутися.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.019151 секунд !