Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Пилат та Ірод
Сторінки: 1 2

їв. 18:28-36, Луки 23:1-11

«Як овечка перед стрижіями мовчить, так і Він не відкривав Своїх вуст» —Іс. 53:7.

Ісуса повели на суд до Пилата. Вже два рази Він стояв перед судом: в домі первосвященика і в синедріоні. Але в обох випадках суддями були юдеї, тепер же мав відбутися ще суд поганський. Пилат був призначений кесарем управляти Юдеєю, а тому мав право судити. Юдеї знову зв'язали Його і повели до Пилата у супроводі священиків і старійших народних. В Преторію, до судового приміщення вони не увійшли, тому що воно належало поганам: юдеї боялися опоганитися, тому що в такому разі вони вже не мали б права їсти єврейську пасху. Цей приклад показує нам, що юдеї, боячись опоганити тіло, не боялися сквернити душу, віддаючи Ісуса до рук Пилата. їхні душі були отруєні почуттям злоби і ненависті, але це їх не тривожило.

Побачивши, що народ не йде до Преторії, Пилат сам вийшов надвір. Він відразу побачив Ісуса і був вражений Його спокійним виглядом. Такого в'язня він ще не бачив. Пилат запитав їх: «В чому ви звинувачуєте цю Людину?» І вони відповідали так: «Якби він не був злочинцем, то ми не привели б його до тебе». Проте вигляд Ісуса викликав таке співчуття, що Пилат почав міркувати над тим, як уникнути необхідності суду. Він сказав їм: «Заберіть Його та й судіть за вашими законами». І священики відповідали: «Нам не дозволено засуджувати на смерть нікого».

Потім вони почали обвинувачувати Ісуса, кажучи, що Ісус підбурює народ не платити подать, що Він називає Себе царем. Почувши це, Пилат наказав привести Ісуса до Преторії і сам зайшов туди, щоб допитати Його насамоті. Він запитав Ісуса: «Ти цар Юдейський?» Ісус відповів йому, що Він справді цар, але царство Його не є земним, що Його служителі не стають на боротьбу за Нього, що Він звіщає народові Своєму істину. Пилат був здивований, почувши такі слова, і, вийшовши з Преторії, звернувся до юдеїв: «Я не знайшов у Ньому ніякої провини». Це ще більше обурило юдеїв і вони почали знову злісно обвинувачувати Його, обмовляючи Ісуса, начебто Він підбурював в Галілеї народ проти кесаря. Почувши слово «Галілея», Пилат нагадав, що управитель цієї області Ірод саме на той час перебував в Єрусалимі. Пилат не бажав засуджувати Ісуса, а тому дуже зрадів, що можна передати цю справу Іродові, до якого і відправив Христа.

Ісуса повели вулицями Єрусалима до маєтку, де знаходився Ірод. Ірод давно бажав бачити Ісуса, а тому дуже зрадів, коли Того привели до нього. Він багато чув про чудеса Христові і навіть побоювався, чи не був той во...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Благочестива мати
Благочестива жінка Анна молячись у скінії просить Бога подарувати їй сина, за що обіцяє віддати його у священники. У відповідь на молитву згодом народжує сина Самуїла, якого у трирічному віці віддає на навчання до скінії первосвященникові Іллі.
Смерть Ісуса Навина
Коли Ісус Навин постарів, то зібрав ізраїльтян та попросив пообіцяти, що ті завжди служитимуть лише Богу і не створять ідолів. Вони пообіцяли. Ісус Навин під деревом встановив камінь на згадку про це і згодом помер, але ізраїльтяни порушили обіцянку.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.017190 секунд !