Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Ісус чи Варавва

Матв. 27:11-26

«Ненависників Моїх більше, ніж волосся на голові Моїй» — Пс. 39:13.

Пилат був здивований покірливістю і спокоєм Ісуса, та ще більше його здивувала ненависть і злоба юдеїв до Нього. Зважаючи на це становище, він не наважувався відпустити Ісуса на волю, але вирішив запропонувати юдеям таке: вони мали такий звичай, що одного в'язня римський управитель відпускав на волю; того, якого вибрав народ. Він знав, що фарисеї і книжники ненавиділи Ісуса, але мав надію, що народ любив Його за всі ті чудеса, які Він творив. Зібравши весь люд, Пилат сказав: «Кого ви хочете, щоб я вам відпустив: Варавву чи Ісуса, званого Христом?» Варавва був розбійником і вбивцею, котрий підбурював народ проти кесаря. Пилат намагався вмовити народ відпустити Ісуса, кажучи так: «Якщо ви хочете, то я помилую Царя Юдейського?» Але первосвященики намовили народ прохати звільнити Варавву, а не Ісуса. Пилат сидів на підвищенні, чекаючи на відповідь народу. Раптом прийшов служник з такими словами від його дружини: «Не роби ніякого зла цьому праведникові тому, що я уві сні дуже постраждала за Нього». Це ще більше змусило Пилата шукати можливості звільнення Ісуса.

Зібравши всіх первосвящеників і весь народ, Пилат знову запитав їх: «Кого відпустити вам?» І тисячі голосів закричали: «Варавву!» Пилат зробив ще одну спробу звільнити Ісуса, запитуючи народ: «Що ж зробити з Ісусом, названим Христом?» І натовп заволав несамовито: «Розіпни, розіпни Його!» І ще раз намагався Пилат викликати хоча б крихту співчуття у ворогів Ісуса словами: «Яке ж зло зробив Він вам? Я не бачу в Ньому ніякої вини; отже, покараємо Його і відпустимо». Та священики і народ закричали розлютовано: «Розіпни Його!»

Пилат розумів, що він творить суд несправедливо над Чоловіком-Праведником, Котрий не вчинив ніякого зла. Тому він взяв води, обмив руки перед народом і сказав: «Чистий я від крові цього Праведника; робіть, що хочете». Даремно вважав Пилат себе чистим від цього злочину: вода не змогла змити цей гріх з його душі. Народ продовжував кричати: «Кров Його на нас і на дітях наших!» І справді, євреї були покарані за те, що вони розп'яли Ісуса; вони були вигнані із своєї країни і до цього часу розпороршені по всій землі.

Пилат відпустив Варавву, а Ісуса віддав на розп'яття.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Гора Сінайська
На горі Сінайській Бог виголосив ізраїльтянам десять заповідей Божих, яких вони повинні слухатися і дотримуватися. Мойсей пробув на горі Сінай сорок днів та сорок ночей. Бог дає Мойсеєві дві скрижалі кам'яні, де були викарбувані десять заповідей.
Вигнання з дому
Агар народжує сина, якого називають Ізмаїлом. Ізмаїл не любив Бога. Сара народжує обіцяного сина Ісаака. Ізмаїл недолюблює бгата та глузує з нього. Сарра вмовляє Авраама вигнати Агар та її сина. Ангел каже Аврааму послухати поради Сарри.
Випробування Авраамової любові до Бога
Бог забажав випробувати віру Авраама та сказав, щоб той приніс Йому в жертву свого єдиного сина Ісаака. Авраам усе підготував, а коли заносив ніж над сином, що лежав на жертовнику, Бог зупинив його. Тоді Авраам побачив ягня, яке й стало жертвою Богу.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.019965 секунд !