Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Ісус чи Варавва

Матв. 27:11-26

«Ненависників Моїх більше, ніж волосся на голові Моїй» — Пс. 39:13.

Пилат був здивований покірливістю і спокоєм Ісуса, та ще більше його здивувала ненависть і злоба юдеїв до Нього. Зважаючи на це становище, він не наважувався відпустити Ісуса на волю, але вирішив запропонувати юдеям таке: вони мали такий звичай, що одного в'язня римський управитель відпускав на волю; того, якого вибрав народ. Він знав, що фарисеї і книжники ненавиділи Ісуса, але мав надію, що народ любив Його за всі ті чудеса, які Він творив. Зібравши весь люд, Пилат сказав: «Кого ви хочете, щоб я вам відпустив: Варавву чи Ісуса, званого Христом?» Варавва був розбійником і вбивцею, котрий підбурював народ проти кесаря. Пилат намагався вмовити народ відпустити Ісуса, кажучи так: «Якщо ви хочете, то я помилую Царя Юдейського?» Але первосвященики намовили народ прохати звільнити Варавву, а не Ісуса. Пилат сидів на підвищенні, чекаючи на відповідь народу. Раптом прийшов служник з такими словами від його дружини: «Не роби ніякого зла цьому праведникові тому, що я уві сні дуже постраждала за Нього». Це ще більше змусило Пилата шукати можливості звільнення Ісуса.

Зібравши всіх первосвящеників і весь народ, Пилат знову запитав їх: «Кого відпустити вам?» І тисячі голосів закричали: «Варавву!» Пилат зробив ще одну спробу звільнити Ісуса, запитуючи народ: «Що ж зробити з Ісусом, названим Христом?» І натовп заволав несамовито: «Розіпни, розіпни Його!» І ще раз намагався Пилат викликати хоча б крихту співчуття у ворогів Ісуса словами: «Яке ж зло зробив Він вам? Я не бачу в Ньому ніякої вини; отже, покараємо Його і відпустимо». Та священики і народ закричали розлютовано: «Розіпни Його!»

Пилат розумів, що він творить суд несправедливо над Чоловіком-Праведником, Котрий не вчинив ніякого зла. Тому він взяв води, обмив руки перед народом і сказав: «Чистий я від крові цього Праведника; робіть, що хочете». Даремно вважав Пилат себе чистим від цього злочину: вода не змогла змити цей гріх з його душі. Народ продовжував кричати: «Кров Його на нас і на дітях наших!» І справді, євреї були покарані за те, що вони розп'яли Ісуса; вони були вигнані із своєї країни і до цього часу розпороршені по всій землі.

Пилат відпустив Варавву, а Ісуса віддав на розп'яття.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Палаючий терновий кущ
Мойсей утік від фараона, оженився, але пізніше згадав, що хотів вивести народ Ізраїля з Єгипту. Одного разу Мойсей пас овець і побачив палаючий кущ. Там Бог сказав йому, щоб він вивів ізраїльтян. Як доказ, що він - від Бога - Мойсей показав їм чуда.
Обіцяний син
Коли Аврааму було 100 років, він досі не мав дітей, але Бог пообіцяв, що Авраам матиме їх, а нащадків матиме більше, ніж зірок на небі. Одного спекотного дня до Авраама та Сари завітали ангели у подобі людей, а через рік Сарра народила сина Ісаака.
В'язниця
Потіфар доручає Йосифові керувати у своєму будинку, бо дуже йому довіряє. Дружина Потіфара обмовляє Йосифа, бо той бачить її недоліки, тому Потіфар з люті кидає Йосифа до в'язниці. Але там Йосифу не дуже погано, бо він подружився з начальником.
Створення світу
Історія створення світу. День перший - світло, другий - створення води, повітря. День третій - суша. День четвертий - сонце, місяць, зорі. День п'ятий - створення живих істот (птахів, риб). Шостий - земні тварини і людина. Сьомий день - відпочинок.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.020911 секунд !