Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Ісус чи Варавва

Матв. 27:11-26

«Ненависників Моїх більше, ніж волосся на голові Моїй» — Пс. 39:13.

Пилат був здивований покірливістю і спокоєм Ісуса, та ще більше його здивувала ненависть і злоба юдеїв до Нього. Зважаючи на це становище, він не наважувався відпустити Ісуса на волю, але вирішив запропонувати юдеям таке: вони мали такий звичай, що одного в'язня римський управитель відпускав на волю; того, якого вибрав народ. Він знав, що фарисеї і книжники ненавиділи Ісуса, але мав надію, що народ любив Його за всі ті чудеса, які Він творив. Зібравши весь люд, Пилат сказав: «Кого ви хочете, щоб я вам відпустив: Варавву чи Ісуса, званого Христом?» Варавва був розбійником і вбивцею, котрий підбурював народ проти кесаря. Пилат намагався вмовити народ відпустити Ісуса, кажучи так: «Якщо ви хочете, то я помилую Царя Юдейського?» Але первосвященики намовили народ прохати звільнити Варавву, а не Ісуса. Пилат сидів на підвищенні, чекаючи на відповідь народу. Раптом прийшов служник з такими словами від його дружини: «Не роби ніякого зла цьому праведникові тому, що я уві сні дуже постраждала за Нього». Це ще більше змусило Пилата шукати можливості звільнення Ісуса.

Зібравши всіх первосвящеників і весь народ, Пилат знову запитав їх: «Кого відпустити вам?» І тисячі голосів закричали: «Варавву!» Пилат зробив ще одну спробу звільнити Ісуса, запитуючи народ: «Що ж зробити з Ісусом, названим Христом?» І натовп заволав несамовито: «Розіпни, розіпни Його!» І ще раз намагався Пилат викликати хоча б крихту співчуття у ворогів Ісуса словами: «Яке ж зло зробив Він вам? Я не бачу в Ньому ніякої вини; отже, покараємо Його і відпустимо». Та священики і народ закричали розлютовано: «Розіпни Його!»

Пилат розумів, що він творить суд несправедливо над Чоловіком-Праведником, Котрий не вчинив ніякого зла. Тому він взяв води, обмив руки перед народом і сказав: «Чистий я від крові цього Праведника; робіть, що хочете». Даремно вважав Пилат себе чистим від цього злочину: вода не змогла змити цей гріх з його душі. Народ продовжував кричати: «Кров Його на нас і на дітях наших!» І справді, євреї були покарані за те, що вони розп'яли Ісуса; вони були вигнані із своєї країни і до цього часу розпороршені по всій землі.

Пилат відпустив Варавву, а Ісуса віддав на розп'яття.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Золоте теля
Оповідь про те, як ізраїльтяни вмовили Аарона зробити їм золотого ідола у вигляді теляти, якому вони вирішили поклонятися. Коли Бог наказав Мойсею зійти з гори, багато ізраїльтян були покарані смертю через порушення заповіді Божої.
Грішники після потопу
Після потопу люди не стали кращими. Найбільший грішник того часу - Німрод, який був мисливцем. Одного разу мисливці зайшли на чудову рівнину, де вирішили поселитися та почали будувати місто, а потім захотіли збудувати вежу, щоб прославитися.


Останні покарання
Оповідь про останні кари, які наслав Господь на Єгипет за те, що фараон не хотів відпускати народ Ізраїля. Серед кар були град, потім Бог наслав сарану, далі було три дні пітьми крім місця, де були ізраїльтяни. Смерть первістків на землі єгипетській.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.021764 секунд !