Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Ісус, зневажений римськими солдатами

Івана 19:1-15 <Ранами Його ми зцілилися» — Іс. 53:5.

сус був засуджений на розп'яття. Але, перед тим, як Його мали розп'яти, Його відшмагали батогами. Ісуса прив'язали мотузками до стовпа і римські солдати били Його по спині батогами, сплетеними з мотузків і прив'язаними до них шматочками кісток. Удар за ударом падали на знемагаючого від болю невинного Страдника. Удари, на які заслуговували ми з вами, впали на Нього, щоб ми мали прощення заради сприйнятих Ним мук і страждань.

Потім Ісуса повели знову в Преторію і зібрали весь полк, що складався з шестисот чоловіків. Почувши, що Його називають Царем Юдейським, воїни насмішкувато говорили до Нього: «Радій, царю Юдейський!» І ставали на коліна, і глузували з Нього, вклоняючись перед Ним. Потім з Нього зняли закривавлений одяг і зодягнули Його в багряницю, котру носили лише царі, і сплели Йому вінок терновий, та й поклали на голову, а в другу поклали замість царського скіпетра — палицю. Бачачи, що Ісус покірливо і безмовно переносить всі образи, Пилат вирішив показати Його людям, гадаючи, що таким чином пробудиться в них почуття жалю. В багряниці і в терновому вінку Ісус стояв перед народом. І Пилат звернувся до них із словами: «Це людина!» Можливо, що народ пожалів би Ісуса, але первосвященики і книжники разом з служителями почали кричати, захлинаючись від злоби: «Розіпни Його!» Пилат відповів: «Візьміть Його і розіпніть, тому що я не знайшов у Ньому ніякої вини». Юдеї відповідали: «Ми маємо свої закони і за нашим законом Він помре, тому що об'явив Себе Сином Божим!» Пилат, почувши таке звинувачення, ще більше впевнився, що Ісус невинний. Він сказав юдеям: «Це ваш цар!» Та натовп кричав: «Розіпни Його!» І знову запитав Пилат: «Розіп'яти вашого царя?» Первосвященики відповіли: «Ми не маємо іншого царя, окрім кесаря!»

Впевнившись, що нічого не допомагає, Пилат наказав повести Ісуса до Преторії. Там солдати зняли з Нього багряницю і зодягнули Його в той самий закривавлений одяг. І повели Ісуса на розп'яття.

Важкий тягар наліг на душу Пилата: він не послухав ні внутрішнього голосу своєї совісті, ні поради своєї дружини, але, боячись повстання юдеїв, віддав їм Ісуса на смерть.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Обітована земля
У той час серед людей було багато нечестивих, які вирізали з дерева ідоли та вклонялися їм. Але був чоловік на ім'я Авраам, який вірив у справжнього єдиного Бога та був другом Божим. Бог наказав йому йти до Ханаанського краю, де Авраам оселився.


Мідний змій
Ізраїльтяни сильно скаржилися, що їм у пустелі погано і дорікали Мойсеєві та нарікали на Бога. Господь покарав їх зміями, які жалили ізраїльтян. Тоді Мойсей помолився до Бога і той пробачив Ізраїля та навчив Мойсея лікувати мідною змією від укусів.


Створення світу
Історія створення світу. День перший - світло, другий - створення води, повітря. День третій - суша. День четвертий - сонце, місяць, зорі. День п'ятий - створення живих істот (птахів, риб). Шостий - земні тварини і людина. Сьомий день - відпочинок.


Рахав
Шпигуни пробралися в Єрихон, щоб оглянути місто, і переховувалися у домі Рахав. Цар дізнається про них, проте Рахав ховає наглядачів на даху будинку, а вночі випускає за стіни міста зі свого вікна, адже її дім був прямо в стіні, що оточувала Єрихон.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.017727 секунд !