Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Розп'яття
Сторінки: 1 2

Матв. 27:31-36, Луки 23:26-33 <Прокололи руки Мої і ноги Мої» — Пс. 21:17.

"станній раз йшов Ісус вулицями Єрусалима. Його тіло було покрите кров'ю і ранами. Він не спав всю ніч. Після довгого виснажливого переходу вулицями міста, після трикратного судилища, Він страждав від тілесних мук, знемагаючи водночас під тягарем гріхів всього світу.

А зараз Він падав ще й від важкого хреста, якого жорстокі солдати поклали Йому на спину. Ісус дуже ослаб і не міг донести хреста до вказаного місця, ще трохи і Він впав би; Його вороги знайшли чоловіка, котрого змусили нести хреста Христового. Самі солдати не захотіли нести хреста, але вони зустріли по дорозі одного чоловіка, званого Симоном, походженням з Кірінеї, прямуючого до Єрусалиму. Його примусили нести хреста. Тоді Симон ще не розумів, яка це була для нього честь. Всі ангели Божі з радістю підставили б свої крила під тягар хреста. Учні Господа теж допомогли б своєму Вчителю, але вони всі налякалися і розбіглися, лише здалеку йдучи слідом за Ісусом.

Кілька жінок, гірко плачучи, теж йшли слідом за Ним. Побачивши їхні сльози, Ісус ніжно втішав їх: «Дщері Єрусалимські! Не плачте за Мною, але плачте за себе і за дітей ваших. Бо настають дні, коли будете казати горам: покрийте нас! і горбам: заховайте нас!» Настануть дні, коли євреї будуть бажати, щоб гори впали на них, бо несила буде їм переносити жорстоку наругу своїх ворогів.

Разом з Ісусом вели і двох розбійників на розп'яття, котрі вчинили багато зла. Гамірливий натовп пройшов воротами Єрусалимськими, розташованими навпроти Оливної гори і Гефсиманії. Неподалік знаходилося місце, зване Голгофою, що означає «Череповище». Це було місце покарання злочинців. Тут Ісус зупинився, щоб перепочити, і солдати подали Йому оцту, змішаного з жовчею. Ісус попробував цього п'янкого напою, але пити не захотів (оцет, «уксус» латинською мовою означає прокисле виноградне вино). Потім зняли з Ісуса одяг Його і розіп'яли Його на хресті, проколовши цвяхами руки і ноги Його. Потім підняли важкий хрест і закопали глибоко в землю. Так піднесений був на хресті невинний Агнець Божий заради наших гріхів.

Поруч з Ісусом розіп'яли і двох розбійників, але над ними не тяжіло громаддя гріхів всього світу; це сприйняв на себе лише Христос. Хрест Ісуса Христа був розташований посередині між двома розіп'ятими разом з Ним розбійниками. Над головою Ісуса Пилат написав напис: «Це є Ісус Цар Юдейський». Проминаючи хрест, юдеї читали ці слова. Первосвященикам ці слова не

подобалися і вони ск...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Прощання братів
Брати Йосифа вирушили в дорогу додому, проте їх наздогнав слуга Йосифа і перевірив, чи вони не вкрали чашу його пана. Чаша була у Веніаміна. Брати повернулися до Йосифа. Коли він переконався, що вони шкодують за вчинене, він сказав, що він їх брат.


Банкет
Синам Якова знову був потрібен хліб, тому вони вмовили його відпустити з ними Веніаміна до Єгипту, як наказав їй управитель. Прийшовши до Йосифа, вони повернули всі гроші, показали брата, а він запросив їх до себе додому на обід.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.023416 секунд !