Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Розп'яття
Сторінки: 1 2

Матв. 27:31-36, Луки 23:26-33 <Прокололи руки Мої і ноги Мої» — Пс. 21:17.

"станній раз йшов Ісус вулицями Єрусалима. Його тіло було покрите кров'ю і ранами. Він не спав всю ніч. Після довгого виснажливого переходу вулицями міста, після трикратного судилища, Він страждав від тілесних мук, знемагаючи водночас під тягарем гріхів всього світу.

А зараз Він падав ще й від важкого хреста, якого жорстокі солдати поклали Йому на спину. Ісус дуже ослаб і не міг донести хреста до вказаного місця, ще трохи і Він впав би; Його вороги знайшли чоловіка, котрого змусили нести хреста Христового. Самі солдати не захотіли нести хреста, але вони зустріли по дорозі одного чоловіка, званого Симоном, походженням з Кірінеї, прямуючого до Єрусалиму. Його примусили нести хреста. Тоді Симон ще не розумів, яка це була для нього честь. Всі ангели Божі з радістю підставили б свої крила під тягар хреста. Учні Господа теж допомогли б своєму Вчителю, але вони всі налякалися і розбіглися, лише здалеку йдучи слідом за Ісусом.

Кілька жінок, гірко плачучи, теж йшли слідом за Ним. Побачивши їхні сльози, Ісус ніжно втішав їх: «Дщері Єрусалимські! Не плачте за Мною, але плачте за себе і за дітей ваших. Бо настають дні, коли будете казати горам: покрийте нас! і горбам: заховайте нас!» Настануть дні, коли євреї будуть бажати, щоб гори впали на них, бо несила буде їм переносити жорстоку наругу своїх ворогів.

Разом з Ісусом вели і двох розбійників на розп'яття, котрі вчинили багато зла. Гамірливий натовп пройшов воротами Єрусалимськими, розташованими навпроти Оливної гори і Гефсиманії. Неподалік знаходилося місце, зване Голгофою, що означає «Череповище». Це було місце покарання злочинців. Тут Ісус зупинився, щоб перепочити, і солдати подали Йому оцту, змішаного з жовчею. Ісус попробував цього п'янкого напою, але пити не захотів (оцет, «уксус» латинською мовою означає прокисле виноградне вино). Потім зняли з Ісуса одяг Його і розіп'яли Його на хресті, проколовши цвяхами руки і ноги Його. Потім підняли важкий хрест і закопали глибоко в землю. Так піднесений був на хресті невинний Агнець Божий заради наших гріхів.

Поруч з Ісусом розіп'яли і двох розбійників, але над ними не тяжіло громаддя гріхів всього світу; це сприйняв на себе лише Христос. Хрест Ісуса Христа був розташований посередині між двома розіп'ятими разом з Ним розбійниками. Над головою Ісуса Пилат написав напис: «Це є Ісус Цар Юдейський». Проминаючи хрест, юдеї читали ці слова. Первосвященикам ці слова не

подобалися і вони ск...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Чудова країна
У ханаанському краю з Авраамом жив племінник Лот, який згодом розбагатів, мав багато овець, тому довелося шукати нове місце для проживання. Лот вибрав гарні пасовища біля міста Содом, потім поселився у місті. Авраам же поселився біля гори у Хевроні.


Благочестива мати
Благочестива жінка Анна молячись у скінії просить Бога подарувати їй сина, за що обіцяє віддати його у священники. У відповідь на молитву згодом народжує сина Самуїла, якого у трирічному віці віддає на навчання до скінії первосвященникові Іллі.


Єрихонські стіни
Бог з'явився Ісусу Навину та сказав, що для того, аби захопити Єрихон, їм потрібно обходити мури міста так, як накаже Бог, після чого одного дня після сурміння та вигуків упадуть стіни міста Єрихон. Мешканців усіх буде знищено, окрім Рахав.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.023460 секунд !