Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Обмовлення розіп'ятого Христа"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Обмовлення розіп'ятого Христа

Матв. 27:35-44, їв. 19:23-24, Луки 23:34-43

«Будучи обмовленим, Він не лихословив взаємно» — 1 Петра 2:23.

Солдати, котрі розіп'яли Ісуса, ділили поміж собою Його одежу; нижню одежу поділили на чотири рівних частини. Верхній хітон не був пошитий, але витканий, так що він не мав швів. Солдатам стало жалко дерти його на частини і вони вирішили зробити так: «Не будемо роздирати цей хітон, а кинемо жеребок, чий він буде». Нічого не залишилося в Господа, окрім цих одежин, тому що Він жив убогим життям.

Була дев'ята година, коли розіп'яли Ісуса. Першими словами Його була молитва на хресті за Своїх катів: «Отче! Прсти їм, бо вони не знають^що творять». Так з любов'ю молився Він за тих, котрі розіп'яли Його на хресті і безжалісно осміювали Його.

Голгофа була розташована поблизу Єрусалима, і багато люду проходило тим місцем. Всі глузували з Ісуса, знущалися над Ним і солдати, і начальники, і священики, котрі проходили поблизу хреста. Навіть розбійник, розіп'ятий разом з Ним, і той лихословив Його, кажучи: «Якщо Ти Син Божий, спаси Сам Себе і зійди з хреста».

Однак, Господь наш не зійшов з хреста, хоч Він і міг зробити це. Він вирішив померти на хресті, щоб врятувати нас. Ні слова Він не промовив у відповідь на глузування і образи перехожих. Один розіп'ятий розбійник став благати Ісуса; звичайно, він не міг впасти перед Ним на коліна, чи навіть повернутися до Ісуса, чи підняти руки до неба; він міг лише говорити, знемагаючим від болю голосом: «Згадай мене, Господи, коли прийдеш в Царство Твоє!» Цей розбійник повірив, що Ісус — Цар, і свого часу буде царювати в славі. Ісус відповів йому: «По правді кажу тобі, сьогодні будеш зі Мною в раю». Господь простив розкаяного

розбійника. Він завжди готовий прощати і слухати молитви, звернені до Нього. Христос не примусив розбійника чекати на другий Свій прихід, а пообіцяв йому негайно подарувати блаженство і взяти його до раю.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Глибока яма
Одного дня сини Якова пасли овець далеко від дому. Батько попросив Йосифа сходити й глянути, чи все з ними добре, але брати ненавиділи Йосифа та кинули його до глибокої ями, знявши одяг, а батьку хотіли сказати, що його розтерзав лев.


Ізраїльтяни в пустелі
У пустелі не було води. Бог каже Мойсею попросити у скелі, щоб вона дала воду, але Мойсей не послухав та вдарив жезлом скелю. За це Бог карає його і він тепер не ввійде до землі ханаанської. Помирає Аарон, а первосвящеником стає його старший син.
Гріхопадіння Адама
Життя Адама та Єви в Едемському саду. Заборона їсти плід із дерева пізнання добра і зла. Змій спокушає Єву, яка дає плід з дерева з'їсти ще й Адамові. Відчуття наготи. Бог карає Адама та Єву й виганяє обох з райського саду.


Скінія
Мойсей по наказу Бога зібрав людей та сказав, що потрібно збудувати Скінію - Дім Божий, що мав у собі золотий жертовник, стіл, де були дванадцять хлібин, а також золотий світильник. У другій кімнаті знаходився ковчег.
Обітована земля
У той час серед людей було багато нечестивих, які вирізали з дерева ідоли та вклонялися їм. Але був чоловік на ім'я Авраам, який вірив у справжнього єдиного Бога та був другом Божим. Бог наказав йому йти до Ханаанського краю, де Авраам оселився.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.021931 секунд !