Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Обмовлення розіп'ятого Христа

Матв. 27:35-44, їв. 19:23-24, Луки 23:34-43

«Будучи обмовленим, Він не лихословив взаємно» — 1 Петра 2:23.

Солдати, котрі розіп'яли Ісуса, ділили поміж собою Його одежу; нижню одежу поділили на чотири рівних частини. Верхній хітон не був пошитий, але витканий, так що він не мав швів. Солдатам стало жалко дерти його на частини і вони вирішили зробити так: «Не будемо роздирати цей хітон, а кинемо жеребок, чий він буде». Нічого не залишилося в Господа, окрім цих одежин, тому що Він жив убогим життям.

Була дев'ята година, коли розіп'яли Ісуса. Першими словами Його була молитва на хресті за Своїх катів: «Отче! Прсти їм, бо вони не знають^що творять». Так з любов'ю молився Він за тих, котрі розіп'яли Його на хресті і безжалісно осміювали Його.

Голгофа була розташована поблизу Єрусалима, і багато люду проходило тим місцем. Всі глузували з Ісуса, знущалися над Ним і солдати, і начальники, і священики, котрі проходили поблизу хреста. Навіть розбійник, розіп'ятий разом з Ним, і той лихословив Його, кажучи: «Якщо Ти Син Божий, спаси Сам Себе і зійди з хреста».

Однак, Господь наш не зійшов з хреста, хоч Він і міг зробити це. Він вирішив померти на хресті, щоб врятувати нас. Ні слова Він не промовив у відповідь на глузування і образи перехожих. Один розіп'ятий розбійник став благати Ісуса; звичайно, він не міг впасти перед Ним на коліна, чи навіть повернутися до Ісуса, чи підняти руки до неба; він міг лише говорити, знемагаючим від болю голосом: «Згадай мене, Господи, коли прийдеш в Царство Твоє!» Цей розбійник повірив, що Ісус — Цар, і свого часу буде царювати в славі. Ісус відповів йому: «По правді кажу тобі, сьогодні будеш зі Мною в раю». Господь простив розкаяного

розбійника. Він завжди готовий прощати і слухати молитви, звернені до Нього. Христос не примусив розбійника чекати на другий Свій прихід, а пообіцяв йому негайно подарувати блаженство і взяти його до раю.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Син, який давно пропав
Йосиф наказав братам їхати додому й повертатися з батьком. Фараон дізнався, що Йосив знайшов братів, тому надав їм землі в Єгипті кожному для випасання худоби. Яків прожив там 17 років і помер, а поховали його в Ханаані поряд з Авраамом та Ісаком.
Сон Якова
В Ісаака та Ревекки було два сини: Ісав (злий брат) та Яків, що любив Бога. Ісав не любив брата і хотів його вбити, але мама наказала йому тікати до дядька Лавана. У дорозі Яків бачить сон, у якому Бог обіцяє повернути його на цю землю в майбутньому.
Єрихонські стіни
Бог з'явився Ісусу Навину та сказав, що для того, аби захопити Єрихон, їм потрібно обходити мури міста так, як накаже Бог, після чого одного дня після сурміння та вигуків упадуть стіни міста Єрихон. Мешканців усіх буде знищено, окрім Рахав.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.021188 секунд !