Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Смерть Ісуса
Сторінки: 1 2

Смерть Ісуса
Івана 19:25-30, Луки 23:44-46

«Він гріхи наші Сам підніс тілом Своїм на дерево» — 1 Петра 2:24.

.Ьіля хреста, на якому був розіп'ятий Ісус, стояли Його друзі. Поміж ними були і деякі жінки: три жінки мали однакове ім'я — Марія. Це були, по-перше, Марія, мати Ісуса, потім Марія, мати апостолів Якова і Юди і Марія із міста Магдали, тобто Марія Магдалина, з якої Ісус свого часу вигнав сім демонів.

Всі жінки були щиро відданими Ісусові. Особливо любила Його Марія — мати Його, котрій меч тепер прошив душу, як це і передбачив свого часу старенький Симеон. Біля матері Ісуса стояв улюблений Його учень Іван.

Ісус побачив Свою матір і уявив лише на одну мить, якою самотньою тепер вона буде на цій землі, тому що, цілком ймовірно, що Йосифа вже не було живого. Ісус звернувся до Своєї матері, кажучи: «Жоно, ось син твій!» А Іванові сказав так: «Це мати твоя». Іван зрозумів, що Ісус доручає йому турботу про матір Свою, а тому пізніше забрав її до свого дому, де вона знайшла надійний притулок.

Настав полудень: сонце завмерло ген у височині. Та раптом настала пітьма, що огорнула всю землю: зробилося так темно, що вороги Ісуса протягом трьох годин не могли побачити навіть Його обличчя. Потім пролунав голос з хреста: «Боже Мій! Боже Мій! Навіщо Ти Мене залишив? І Це кликав Ісус у своїх передсмертних муках до Отця Свого. Отець завжди перебував із Своїм улюбленим Сином, але тієї миті, коли на Ісусові тяжіли гріхи всього людства, Отець Небесний змушений був допустити, щоб Син Його був осуджений. Господь Ісус взяв на Себе прокляття всього людства за гріх, був покараний за гріхи людей, так неначе Він Сам згрішив, щоб вони мали благословення за все те добро, яке творив Ісус.

Незабаром Ісус сказав: «Спрагну!» Тілесні страждання викликають спрагу, і Ісус знемагав від неї. Поблизу хреста була пляшка з оцтом. Один воїн підійшов, вмочив губку в оцет, причепив її на палицю та підніс до вуст Спасителя. Ісус гучним голосом скрикнув: «Сталося!» і віддав духа.

Так здійснив Ісус на землі все, передбачене пророками. В Псалмах було сказано раніше, що будуть кидати жеребок за одяг Його і що запропонують Йому оцет вгамувати спрагу, — все так і сталося.

Останніми словами Ісуса були слова: «Отче, в руки Твої віддаю духа Мого!» І, схиливши голову, віддав духа. Була третя година дня; шість годин перебував Ісус в невимовних муках на хресті. Тепер страждання Його перетворилися на радість: радість ця полягає в можливості спасати грішників. Всі грішники мають право приходити до Ісуса і отримувати в...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Мандрівка Ізраїля
Поклоніння Богові та жертвоприношення на жертовнику скінії здійснювалося Аароном, який також благословляв народ. Одного дня хмара рушила далі у напрямку Ханаана, ізраїльтяни склали скінію, зібрали речі, поклали все на плечі та рушили у дорогу.


Жахлива руйнація
Ангели прийшли до Лота й сказали, щоб він рятувався зі своєю родиною, бо місто Содом та інші міста будуть зруйновані вогнем. Ангели заборонили їм озиратися назад, але Лотова дружина не послухалася і озирнулася, тікаючи. І стала соляним стовпом.


Золоте теля
Оповідь про те, як ізраїльтяни вмовили Аарона зробити їм золотого ідола у вигляді теляти, якому вони вирішили поклонятися. Коли Бог наказав Мойсею зійти з гори, багато ізраїльтян були покарані смертю через порушення заповіді Божої.


Перші покарання
Мойсей перетворює жезл на змію, перетворює воду в річці на кров. Наступною карою було те, що жаби повиходили з річок і заповнили все. Потім порох перетворився на собачих мух, далі на єгипетській землі похворіли всі тварини, а всі люди мали нариви.


Наполегливе прохання
До Авраама завітало три ангели, два з яких попрямувало до Содому та Гомори, щоб зруйнувати міста. Третій ангел залишився з Авраамом. Авраам упрохував його не руйнувати місто Содом, якщо там буде хоча б десять праведників. Праведним був лише один Лот.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.016992 секунд !