Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Тіло на хресті

Матв. 27:51-56, їв. 19:31-35 «І дивитимуться на Того, Кого прибили» — Зах. 12:10.

Оолдати, котрі стояли біля хреста, звичайно почули вигук, з яким Ісус звернувся до Свого Отця, бачили, як Він схилив голову, і настав морок. Деякі з них вигукували: «Це справді Син Божий!»

Начальника цих воїнів називали сотником. Він був приголомшений всім побаченим і раніше від усіх закричав: «Ця Людина була праведною!» І ті, які глузували з Ісуса, поверталися додому, б'ючи себе в груди. Вони тужили, пригадуючи всі ті образи, яких вони не жаліли для Ісуса.

Жінки, які так любили Господа, чули промовлені на хресті слова: гірко плачучи, з невимовним тужінням, дивилися вони на Його передсмертні муки. Там були Марія Магдалина і інша Марія — мати Якова та Юди, і Соломія, мати Якова і Івана. Були ще деякі жінки, що йшли слідом за Ним з Галілеї і ділилися з Ним крихтою хліба.

Тим часом первосвященик, книжники і фарисеї клопоталися передусім про те, щоб зняти тіло з хреста, тому що за їхніми законами їм не варто було залишати Його, померлого на хресті. Юдеї прийшли до Пилата за дозволом зняти тіла розіп'ятих з хрестів, а також перебити їм коліна. Все це Пилат дозволив їм зробити. Вони мали намір перебити коліна у розп'ятих, побоюючись, що вони ще не померли і бажаючи прискорити їхню смерть та пошвидше зняти з хрестів. Це був жорстокий задум, але вони й були людьми жорстокими та безсердечними. Проте Бог не допустив, щоб вони перебили коліна Ісусові. Пихаті юдеї

навіть самі не пішли до хрестів, а попрохали Пилата, щоб той послав солдатів зняти тіла і перебити їх коліна.

Підійшовши до розбійників, солдати перебили їм коліна, і ті відразу померли. Але, коли приступила до Ісуса, то побачили, що Він вже помер. Солдати не зачепили Його, бо в Слові Своєму Бог наперед передбачив, що ні одна кістка Його не буде зламана; тому Він утримав тепер воїнів, і ті не перебили Ісусові коліна. Один воїн вирішив пробити Йому ребра списом, якого тримав в руці. І негайно стекла кров і вода, що означало, що Ісус вже мертвий. Це бачив Іван, котрий стояв неподалік хреста, і все це він описав у Євангелії.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Втеча з дому
Сарра не може народити сина 10 років і радить Аврааму взяти ще одну дружину - служницю Агар, яка починає цим пишатися та перестає догоджати Саррі. Починаються сварки. Агар тікає, але зустрічає ангела, який наказує назвати сина Ізмаїлом і повернутися.


Жахлива руйнація
Ангели прийшли до Лота й сказали, щоб він рятувався зі своєю родиною, бо місто Содом та інші міста будуть зруйновані вогнем. Ангели заборонили їм озиратися назад, але Лотова дружина не послухалася і озирнулася, тікаючи. І стала соляним стовпом.


Останні покарання
Оповідь про останні кари, які наслав Господь на Єгипет за те, що фараон не хотів відпускати народ Ізраїля. Серед кар були град, потім Бог наслав сарану, далі було три дні пітьми крім місця, де були ізраїльтяни. Смерть первістків на землі єгипетській.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.025099 секунд !