Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Тіло на хресті"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Тіло на хресті

Матв. 27:51-56, їв. 19:31-35 «І дивитимуться на Того, Кого прибили» — Зах. 12:10.

Оолдати, котрі стояли біля хреста, звичайно почули вигук, з яким Ісус звернувся до Свого Отця, бачили, як Він схилив голову, і настав морок. Деякі з них вигукували: «Це справді Син Божий!»

Начальника цих воїнів називали сотником. Він був приголомшений всім побаченим і раніше від усіх закричав: «Ця Людина була праведною!» І ті, які глузували з Ісуса, поверталися додому, б'ючи себе в груди. Вони тужили, пригадуючи всі ті образи, яких вони не жаліли для Ісуса.

Жінки, які так любили Господа, чули промовлені на хресті слова: гірко плачучи, з невимовним тужінням, дивилися вони на Його передсмертні муки. Там були Марія Магдалина і інша Марія — мати Якова та Юди, і Соломія, мати Якова і Івана. Були ще деякі жінки, що йшли слідом за Ним з Галілеї і ділилися з Ним крихтою хліба.

Тим часом первосвященик, книжники і фарисеї клопоталися передусім про те, щоб зняти тіло з хреста, тому що за їхніми законами їм не варто було залишати Його, померлого на хресті. Юдеї прийшли до Пилата за дозволом зняти тіла розіп'ятих з хрестів, а також перебити їм коліна. Все це Пилат дозволив їм зробити. Вони мали намір перебити коліна у розп'ятих, побоюючись, що вони ще не померли і бажаючи прискорити їхню смерть та пошвидше зняти з хрестів. Це був жорстокий задум, але вони й були людьми жорстокими та безсердечними. Проте Бог не допустив, щоб вони перебили коліна Ісусові. Пихаті юдеї

навіть самі не пішли до хрестів, а попрохали Пилата, щоб той послав солдатів зняти тіла і перебити їх коліна.

Підійшовши до розбійників, солдати перебили їм коліна, і ті відразу померли. Але, коли приступила до Ісуса, то побачили, що Він вже помер. Солдати не зачепили Його, бо в Слові Своєму Бог наперед передбачив, що ні одна кістка Його не буде зламана; тому Він утримав тепер воїнів, і ті не перебили Ісусові коліна. Один воїн вирішив пробити Йому ребра списом, якого тримав в руці. І негайно стекла кров і вода, що означало, що Ісус вже мертвий. Це бачив Іван, котрий стояв неподалік хреста, і все це він описав у Євангелії.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Чудова країна
У ханаанському краю з Авраамом жив племінник Лот, який згодом розбагатів, мав багато овець, тому довелося шукати нове місце для проживання. Лот вибрав гарні пасовища біля міста Содом, потім поселився у місті. Авраам же поселився біля гори у Хевроні.
Скінія
Мойсей по наказу Бога зібрав людей та сказав, що потрібно збудувати Скінію - Дім Божий, що мав у собі золотий жертовник, стіл, де були дванадцять хлібин, а також золотий світильник. У другій кімнаті знаходився ковчег.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.023217 секунд !