Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Поховання"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Поховання

Матв. 27:55-61, їв. 19:38-42 «Ти звів Мене до смертного пороху» — Пс. 21:16.

Онявши тіло Ісуса з хреста, солдати віддали Його Йосифові з міста Аримафеї. Це була багата людина, один з семидесяти членів синедріону.

Ви пригадуєте, що він не розподіляв думки з членами синедріону і не брав участі в засудженні Ісуса до смерті. Йосиф тужив, що Ісуса засудили на розп'яття. Він вирішив поховати Його тіло в печері свого саду, яка була висічена в скелі; він приготував цю печеру на випадок своєї смерті. Йосиф Аримафейський пішов до Пилата, і той дозволив взяти тіло Христа.

Пилат здивувався, почувши, що Ісус вже помер, тому що розіп'яті на хресті залишаються живими декілька діб. Та, мабуть, він і забув, що сам дозволив юдеям перебити чашечки колін розіп'ятим, якщо вони ще не померли. Пилат покликав сотника, котрий командував солдатами, які розпинали Ісуса. Сотник доповів йому, що Ісус вже давно помер, що навіть один солдат пробив Йому списом ребра. Тоді Пилат наказав віддати тіло Ісуса Йосифові.

Йосиф загорнув тіло в тоненьку плащаницю, разом з Никодимом, таємним учнем Господа. Никодим також був членом синедріону, але й він не брав участі в засудженні Ісуса на смерть. Колись він соромився Ісуса і приходив до Нього вночі. Та тепер він відкрито прийшов з Йосифом забрати тіло Ісуса, приніс пахучі мазі. Вони розлили пахучий бальзам на тонке полотно, в яке і загорнули тіло Господа. Потім вони перенесли і поховали тіло Ісуса в печері Йосифа. Ця печера була висічена в скелі, кілька сходинок якої вели вниз. Тут і поклали друзі страдницьке

тіло Господа; цілком ймовірно, що їм ще хтось допомагав, тому що вхід до печери вони приклали великим каменем, щоб ніхто не міг увійти туди.

Жінки, котрі так віддано любили Господа, стояли неподалік і дивилися, як ховали тіло Ісуса. їм відрадно було бачити, з якою любов'ю і ніжністю ховали тіло Господа ці два відомих і багатих чоловіки. Вже тоді вони вирішили, що повернуться невдовзі, щоб намастити тіло Ісуса дорогоцінними пахучими мазями.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Манна і скеля
У пустелі не було їжі, тому ізраїльтяни дуже нарікали на Мойсея та Аарона. Мойсей помолився Богові, а той у відповідь послав народу Ізраїля манну небесну, а потім сказав Мойсею взяти жезл та вдарити по горі, з якої потім пішла вода.


Благочестива мати
Благочестива жінка Анна молячись у скінії просить Бога подарувати їй сина, за що обіцяє віддати його у священники. У відповідь на молитву згодом народжує сина Самуїла, якого у трирічному віці віддає на навчання до скінії первосвященникові Іллі.
Довгі мандри
Коли Яків прийшов до Лавана, той прийняв його у свій дім та віддав за нього дві свої дочки - Лію та Рахіль, які були Якову двоюрідними сестрами. Яків допомагав Лавану пасти отари, а згодом Лаван дарує Якову вівці та кози теж.


Ізраїльтяни в пустелі
У пустелі не було води. Бог каже Мойсею попросити у скелі, щоб вона дала воду, але Мойсей не послухав та вдарив жезлом скелю. За це Бог карає його і він тепер не ввійде до землі ханаанської. Помирає Аарон, а первосвящеником стає його старший син.


Золоте теля
Оповідь про те, як ізраїльтяни вмовили Аарона зробити їм золотого ідола у вигляді теляти, якому вони вирішили поклонятися. Коли Бог наказав Мойсею зійти з гори, багато ізраїльтян були покарані смертю через порушення заповіді Божої.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.024875 секунд !