Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Поховання

Матв. 27:55-61, їв. 19:38-42 «Ти звів Мене до смертного пороху» — Пс. 21:16.

Онявши тіло Ісуса з хреста, солдати віддали Його Йосифові з міста Аримафеї. Це була багата людина, один з семидесяти членів синедріону.

Ви пригадуєте, що він не розподіляв думки з членами синедріону і не брав участі в засудженні Ісуса до смерті. Йосиф тужив, що Ісуса засудили на розп'яття. Він вирішив поховати Його тіло в печері свого саду, яка була висічена в скелі; він приготував цю печеру на випадок своєї смерті. Йосиф Аримафейський пішов до Пилата, і той дозволив взяти тіло Христа.

Пилат здивувався, почувши, що Ісус вже помер, тому що розіп'яті на хресті залишаються живими декілька діб. Та, мабуть, він і забув, що сам дозволив юдеям перебити чашечки колін розіп'ятим, якщо вони ще не померли. Пилат покликав сотника, котрий командував солдатами, які розпинали Ісуса. Сотник доповів йому, що Ісус вже давно помер, що навіть один солдат пробив Йому списом ребра. Тоді Пилат наказав віддати тіло Ісуса Йосифові.

Йосиф загорнув тіло в тоненьку плащаницю, разом з Никодимом, таємним учнем Господа. Никодим також був членом синедріону, але й він не брав участі в засудженні Ісуса на смерть. Колись він соромився Ісуса і приходив до Нього вночі. Та тепер він відкрито прийшов з Йосифом забрати тіло Ісуса, приніс пахучі мазі. Вони розлили пахучий бальзам на тонке полотно, в яке і загорнули тіло Господа. Потім вони перенесли і поховали тіло Ісуса в печері Йосифа. Ця печера була висічена в скелі, кілька сходинок якої вели вниз. Тут і поклали друзі страдницьке

тіло Господа; цілком ймовірно, що їм ще хтось допомагав, тому що вхід до печери вони приклали великим каменем, щоб ніхто не міг увійти туди.

Жінки, котрі так віддано любили Господа, стояли неподалік і дивилися, як ховали тіло Ісуса. їм відрадно було бачити, з якою любов'ю і ніжністю ховали тіло Господа ці два відомих і багатих чоловіки. Вже тоді вони вирішили, що повернуться невдовзі, щоб намастити тіло Ісуса дорогоцінними пахучими мазями.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Ріка Йордан
Ізраїльтяни не могли перейти Йордан. Ісус Навин наказав священикам взяти ковчега та попрямувати до води. Коли ті йшли, то вода стала стіною. Священики залишалися там, доки всі перейшли на інший бік крім 12 людей, які взяли каміння та поклали на дно.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.020783 секунд !