Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Варта біля гробу. Печать"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Варта біля гробу. Печать
Сторінки: 1 2

Матв. 27:62-66, Марка 16:1, Луки 23:54-56 «Буває увечері плач, а радість вранці» — Пс. 29:6.

/Злінки, котрі дивилися на поховання Ісуса в печері, повернулися додому, щоб суботній день перебути в спокої, згідно єврейських законів. Субота починалася в євреїв з шостої години вечора в п'ятницю. До цього часу жінки і повернулися додому. Весь вечір в п'ятницю і наступного дня в суботу вони тужили і гірко плакали. Разом з ними ділили смуток втрати і апостоли Петро та Іван; вони щиро оплакували смерть Свого улюбленого Вчителя, тому що забули, що Він обіцяв воскреснути. Тим часом, як друзі Ісуса сумували і ридали, вороги ж тішилися; вони пішли до храму в суботу, щоб дотриматися зовнішньої сторони закону, їхні серця були переповнені люттю та ненавистю. Вони побоювалися, що учні Ісуса винесуть тіло з гробу, а потім скажуть, що він воскрес. Злобні юдеї пам'ятали Його слова, що Він воскресне, а учні забули про це. Цілісінький день юдеї радилися. Первосвященики, книжники і фарисеї придумували різні плани для того, щоб не дати можливості учням Ісуса винести Його тіло, хоч ті навіть і не мислили про те. Тільки-но субота минула, як о шостій годині вечора юдеї прибігли до Пилата, кажучи йому: «Пане! Ми згадали, що той ошуканець (обманщик) (так вони називали Ісуса), будучи живим, говорив, що по трьох днях воскресне. Отже, накажи, щоб варта охороняла могилу до третього дня, бо можуть прийти Його учні та й викрасти тіло, а потім народові скажуть: „Воскрес Він з мертвих!"».

Пилат не бажав бути учасником цієї справи, тому що й сам він сумнівався, а може таки справді Ісус Син Божий. Тому Пилат відповів так їм: «Ви маєте храмову сторожу, от нехай вона і стереже печеру».

Фарисеї і книжники пішли та й призначили вартових стерегти гріб та ні на мить не відлучатися. Для того, щоб вже

бути цілком певними, юдеї навіть приклали печать до каменя, котрий закривав вхід до гробу. Печать вони приклали так: взяли шкіряного пояса, кінець якого поклали на камінь, а другий кінець на скалу та й закріпили цих два кінці мокрою глиною, а вже до глини приклали печать. Таким чином, вже ніхто не міг непомітно відвалити каменя і проникнути всередину. Потім фарисеї та книжники пішли, зловтішаючись думкою, що тепер вже ніколи не пощастить винести тіло Людини, Котру вони так люто ненавиділи.

Звичайно, що жінки, які оплакували смерть Ісуса, навіть і гадки не мали, що Його вороги поставили сторожу біля гробу і вирішили наступного дня ранесенько принести пахучі мазі, щоб намастити ними тіло Господа. Мазі вже були г...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Ріка Йордан
Ізраїльтяни не могли перейти Йордан. Ісус Навин наказав священикам взяти ковчега та попрямувати до води. Коли ті йшли, то вода стала стіною. Священики залишалися там, доки всі перейшли на інший бік крім 12 людей, які взяли каміння та поклали на дно.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.018682 секунд !