Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Варта біля гробу. Печать
Сторінки: 1 2

Матв. 27:62-66, Марка 16:1, Луки 23:54-56 «Буває увечері плач, а радість вранці» — Пс. 29:6.

/Злінки, котрі дивилися на поховання Ісуса в печері, повернулися додому, щоб суботній день перебути в спокої, згідно єврейських законів. Субота починалася в євреїв з шостої години вечора в п'ятницю. До цього часу жінки і повернулися додому. Весь вечір в п'ятницю і наступного дня в суботу вони тужили і гірко плакали. Разом з ними ділили смуток втрати і апостоли Петро та Іван; вони щиро оплакували смерть Свого улюбленого Вчителя, тому що забули, що Він обіцяв воскреснути. Тим часом, як друзі Ісуса сумували і ридали, вороги ж тішилися; вони пішли до храму в суботу, щоб дотриматися зовнішньої сторони закону, їхні серця були переповнені люттю та ненавистю. Вони побоювалися, що учні Ісуса винесуть тіло з гробу, а потім скажуть, що він воскрес. Злобні юдеї пам'ятали Його слова, що Він воскресне, а учні забули про це. Цілісінький день юдеї радилися. Первосвященики, книжники і фарисеї придумували різні плани для того, щоб не дати можливості учням Ісуса винести Його тіло, хоч ті навіть і не мислили про те. Тільки-но субота минула, як о шостій годині вечора юдеї прибігли до Пилата, кажучи йому: «Пане! Ми згадали, що той ошуканець (обманщик) (так вони називали Ісуса), будучи живим, говорив, що по трьох днях воскресне. Отже, накажи, щоб варта охороняла могилу до третього дня, бо можуть прийти Його учні та й викрасти тіло, а потім народові скажуть: „Воскрес Він з мертвих!"».

Пилат не бажав бути учасником цієї справи, тому що й сам він сумнівався, а може таки справді Ісус Син Божий. Тому Пилат відповів так їм: «Ви маєте храмову сторожу, от нехай вона і стереже печеру».

Фарисеї і книжники пішли та й призначили вартових стерегти гріб та ні на мить не відлучатися. Для того, щоб вже

бути цілком певними, юдеї навіть приклали печать до каменя, котрий закривав вхід до гробу. Печать вони приклали так: взяли шкіряного пояса, кінець якого поклали на камінь, а другий кінець на скалу та й закріпили цих два кінці мокрою глиною, а вже до глини приклали печать. Таким чином, вже ніхто не міг непомітно відвалити каменя і проникнути всередину. Потім фарисеї та книжники пішли, зловтішаючись думкою, що тепер вже ніколи не пощастить винести тіло Людини, Котру вони так люто ненавиділи.

Звичайно, що жінки, які оплакували смерть Ісуса, навіть і гадки не мали, що Його вороги поставили сторожу біля гробу і вирішили наступного дня ранесенько принести пахучі мазі, щоб намастити ними тіло Господа. Мазі вже були г...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Рут, жінка з країни Моав
Ноомі та Рут повернулися до Ізраїлю. Обидві жінки були бідними. Рут ходила збирати колоски на поле Боаза, який був дуже добрим до неї, хоч вона прийшла з країни Моав. Згодом вони одружилися, а Рут народила синів, у роді яких пізніше народився Давид.
В'язниця
Потіфар доручає Йосифові керувати у своєму будинку, бо дуже йому довіряє. Дружина Потіфара обмовляє Йосифа, бо той бачить її недоліки, тому Потіфар з люті кидає Йосифа до в'язниці. Але там Йосифу не дуже погано, бо він подружився з начальником.
Мандрівка Ізраїля
Поклоніння Богові та жертвоприношення на жертовнику скінії здійснювалося Аароном, який також благословляв народ. Одного дня хмара рушила далі у напрямку Ханаана, ізраїльтяни склали скінію, зібрали речі, поклали все на плечі та рушили у дорогу.


Чудова країна
У ханаанському краю з Авраамом жив племінник Лот, який згодом розбагатів, мав багато овець, тому довелося шукати нове місце для проживання. Лот вибрав гарні пасовища біля міста Содом, потім поселився у місті. Авраам же поселився біля гори у Хевроні.


Червоне море
Ізраїльтяни рушили до землі ханаанської. Їм у цьому допомагав хмарний стовп, за яким вони прямували. Біля Червоного моря їх майже наздогнав фараон. Мойсей помолився і Червоне море розійшлося і ізраїльтяни пройшли, але фараонові воїни потонули.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.023948 секунд !