Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Перше відвідання гробу Господнього

Перше відвідання гробу Господнього
Матв. 28:1-8, Марка 16:3-5 «Буває увечері плач, а радість вранці» — Пс. 29:6.

Н а світанку першого дня тижня, тобто в неділю, до саду Иосифа прийшли кілька жінок. В їхніх руках були посудини з пахучими мазями, які вони приготували ще звечора. Вони увійшли до печери, щоб оглянути її і намастити тіло Ісуса. Це були: Соломія, мати улюбленого учня Ісуса, Івана і брата його Якова, потім Марія, мати апостолів Якова та Юди і ще одна жінка, котру звали Марією Магдалиною. Колись її мучили сім демонів, а Ісус зцілив цю жінку. Відтоді вона щиро полюбила свого Господа.

Коли дві Марії і Соломія наближалися до печери, вони зажурено запитували одна одну: «Хто ж нам відвалить того величезного каменя від входу до гробу?» Навіть спільними зусиллями не змогли б вони зсунути його зі свого місця. Ця думка про важкого каменя не давала їм спокою. Якби вони знали, що там ще й сторожа охороняє, то ще сильніше збентежилися б; проте, що фарисеї призначили варту, жінки не знали нічого.

Підійшовши до гробу, жінки закам'яніли від здивування, побачивши, що камінь відвалений, а той камінь був дуже великий. Храмових вартових там вже не було. До приходу жінок стався землетрус, і ангел, котрий злинув з неба, відвалив того

валуна. Господ Ісус воскрес і встав з могили! Налякані воїни попадали долілиць і стали, як мертві, втративши всяке відчуття; потім, коли поприходили до пам'яті, побігли до Єрусалиму, щоб повідомити служителям про все. Жінки, котрі прийшли до гробу, звичайно, нічого не знали про ці події. Вони здригнулися від жаху, побачивши камінь відваленим, тому що подумали, що це фарисеї винесли тіло Господа. Жінки увійшли до гробу і там побачили ангела в білосніжому одязі, котрий відвалив каменя, але Ісуса там не було. Обличчя ангела було, як блискавка, а одяг блискучим, немов сніг. Побачивши його, жінки дуже настрашилися, і ангел сказав їм: «Не лякайтеся, бо я знаю, що ви шукаєте Ісуса Назорея розіп'ятого. Його тут немає — Він воскрес, так як і обіцяв; погляньте на те місце, де лежав Господь. І біжіть чимшвидше до учнів Його і скажть їм, що Господь воскрес із мертвих і незабаром з'явиться в Галілеї, де і ви Його побачите». Жінки слухали слова ангела налякано, але потім їхні серця наповнилися радістю, і вони побігли звіщати воскресіння Христове учням Ісуса, ні з ким не розмовляючи по дорозі.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Обіцяний син
Коли Аврааму було 100 років, він досі не мав дітей, але Бог пообіцяв, що Авраам матиме їх, а нащадків матиме більше, ніж зірок на небі. Одного спекотного дня до Авраама та Сари завітали ангели у подобі людей, а через рік Сарра народила сина Ісаака.


Ізраїльтяни в пустелі
У пустелі не було води. Бог каже Мойсею попросити у скелі, щоб вона дала воду, але Мойсей не послухав та вдарив жезлом скелю. За це Бог карає його і він тепер не ввійде до землі ханаанської. Помирає Аарон, а первосвящеником стає його старший син.


В'язниця
Потіфар доручає Йосифові керувати у своєму будинку, бо дуже йому довіряє. Дружина Потіфара обмовляє Йосифа, бо той бачить її недоліки, тому Потіфар з люті кидає Йосифа до в'язниці. Але там Йосифу не дуже погано, бо він подружився з начальником.


Праведник, який жив до потопу
Праведник, який ніколи не помирав - Енох, - якого Бог забрав до себе на небо ще за життя. Енох жив святим життям, завжди ходив із Богом та ніколи не грішив, але через це його не любили люди і навіть хотіли вбити.
Рут, жінка з країни Моав
Ноомі та Рут повернулися до Ізраїлю. Обидві жінки були бідними. Рут ходила збирати колоски на поле Боаза, який був дуже добрим до неї, хоч вона прийшла з країни Моав. Згодом вони одружилися, а Рут народила синів, у роді яких пізніше народився Давид.


Мандрівка Ізраїля
Поклоніння Богові та жертвоприношення на жертовнику скінії здійснювалося Аароном, який також благословляв народ. Одного дня хмара рушила далі у напрямку Ханаана, ізраїльтяни склали скінію, зібрали речі, поклали все на плечі та рушили у дорогу.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.023191 секунд !