Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Перше відвідання гробу Господнього

Перше відвідання гробу Господнього
Матв. 28:1-8, Марка 16:3-5 «Буває увечері плач, а радість вранці» — Пс. 29:6.

Н а світанку першого дня тижня, тобто в неділю, до саду Иосифа прийшли кілька жінок. В їхніх руках були посудини з пахучими мазями, які вони приготували ще звечора. Вони увійшли до печери, щоб оглянути її і намастити тіло Ісуса. Це були: Соломія, мати улюбленого учня Ісуса, Івана і брата його Якова, потім Марія, мати апостолів Якова та Юди і ще одна жінка, котру звали Марією Магдалиною. Колись її мучили сім демонів, а Ісус зцілив цю жінку. Відтоді вона щиро полюбила свого Господа.

Коли дві Марії і Соломія наближалися до печери, вони зажурено запитували одна одну: «Хто ж нам відвалить того величезного каменя від входу до гробу?» Навіть спільними зусиллями не змогли б вони зсунути його зі свого місця. Ця думка про важкого каменя не давала їм спокою. Якби вони знали, що там ще й сторожа охороняє, то ще сильніше збентежилися б; проте, що фарисеї призначили варту, жінки не знали нічого.

Підійшовши до гробу, жінки закам'яніли від здивування, побачивши, що камінь відвалений, а той камінь був дуже великий. Храмових вартових там вже не було. До приходу жінок стався землетрус, і ангел, котрий злинув з неба, відвалив того

валуна. Господ Ісус воскрес і встав з могили! Налякані воїни попадали долілиць і стали, як мертві, втративши всяке відчуття; потім, коли поприходили до пам'яті, побігли до Єрусалиму, щоб повідомити служителям про все. Жінки, котрі прийшли до гробу, звичайно, нічого не знали про ці події. Вони здригнулися від жаху, побачивши камінь відваленим, тому що подумали, що це фарисеї винесли тіло Господа. Жінки увійшли до гробу і там побачили ангела в білосніжому одязі, котрий відвалив каменя, але Ісуса там не було. Обличчя ангела було, як блискавка, а одяг блискучим, немов сніг. Побачивши його, жінки дуже настрашилися, і ангел сказав їм: «Не лякайтеся, бо я знаю, що ви шукаєте Ісуса Назорея розіп'ятого. Його тут немає — Він воскрес, так як і обіцяв; погляньте на те місце, де лежав Господь. І біжіть чимшвидше до учнів Його і скажть їм, що Господь воскрес із мертвих і незабаром з'явиться в Галілеї, де і ви Його побачите». Жінки слухали слова ангела налякано, але потім їхні серця наповнилися радістю, і вони побігли звіщати воскресіння Христове учням Ісуса, ні з ким не розмовляючи по дорозі.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Дванадцять спостерігачів
Ізраїльтяни надіслали оглядачів у землю ханаанську, проте ханаанці були занадто сильні. Бог обіцяє допомогти, але ізраїльтяни йому не повірили, тому Він покарав їх: вони не потрапили до Ханаану за життя, лише Ісус Навин і Халев увійшли туди.
Обіцяний син
Коли Аврааму було 100 років, він досі не мав дітей, але Бог пообіцяв, що Авраам матиме їх, а нащадків матиме більше, ніж зірок на небі. Одного спекотного дня до Авраама та Сари завітали ангели у подобі людей, а через рік Сарра народила сина Ісаака.


Скінія
Мойсей по наказу Бога зібрав людей та сказав, що потрібно збудувати Скінію - Дім Божий, що мав у собі золотий жертовник, стіл, де були дванадцять хлібин, а також золотий світильник. У другій кімнаті знаходився ковчег.


Палаючий терновий кущ
Мойсей утік від фараона, оженився, але пізніше згадав, що хотів вивести народ Ізраїля з Єгипту. Одного разу Мойсей пас овець і побачив палаючий кущ. Там Бог сказав йому, щоб він вивів ізраїльтян. Як доказ, що він - від Бога - Мойсей показав їм чуда.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.020107 секунд !