Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Перше відвідання гробу Господнього"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Перше відвідання гробу Господнього

Перше відвідання гробу Господнього
Матв. 28:1-8, Марка 16:3-5 «Буває увечері плач, а радість вранці» — Пс. 29:6.

Н а світанку першого дня тижня, тобто в неділю, до саду Иосифа прийшли кілька жінок. В їхніх руках були посудини з пахучими мазями, які вони приготували ще звечора. Вони увійшли до печери, щоб оглянути її і намастити тіло Ісуса. Це були: Соломія, мати улюбленого учня Ісуса, Івана і брата його Якова, потім Марія, мати апостолів Якова та Юди і ще одна жінка, котру звали Марією Магдалиною. Колись її мучили сім демонів, а Ісус зцілив цю жінку. Відтоді вона щиро полюбила свого Господа.

Коли дві Марії і Соломія наближалися до печери, вони зажурено запитували одна одну: «Хто ж нам відвалить того величезного каменя від входу до гробу?» Навіть спільними зусиллями не змогли б вони зсунути його зі свого місця. Ця думка про важкого каменя не давала їм спокою. Якби вони знали, що там ще й сторожа охороняє, то ще сильніше збентежилися б; проте, що фарисеї призначили варту, жінки не знали нічого.

Підійшовши до гробу, жінки закам'яніли від здивування, побачивши, що камінь відвалений, а той камінь був дуже великий. Храмових вартових там вже не було. До приходу жінок стався землетрус, і ангел, котрий злинув з неба, відвалив того

валуна. Господ Ісус воскрес і встав з могили! Налякані воїни попадали долілиць і стали, як мертві, втративши всяке відчуття; потім, коли поприходили до пам'яті, побігли до Єрусалиму, щоб повідомити служителям про все. Жінки, котрі прийшли до гробу, звичайно, нічого не знали про ці події. Вони здригнулися від жаху, побачивши камінь відваленим, тому що подумали, що це фарисеї винесли тіло Господа. Жінки увійшли до гробу і там побачили ангела в білосніжому одязі, котрий відвалив каменя, але Ісуса там не було. Обличчя ангела було, як блискавка, а одяг блискучим, немов сніг. Побачивши його, жінки дуже настрашилися, і ангел сказав їм: «Не лякайтеся, бо я знаю, що ви шукаєте Ісуса Назорея розіп'ятого. Його тут немає — Він воскрес, так як і обіцяв; погляньте на те місце, де лежав Господь. І біжіть чимшвидше до учнів Його і скажть їм, що Господь воскрес із мертвих і незабаром з'явиться в Галілеї, де і ви Його побачите». Жінки слухали слова ангела налякано, але потім їхні серця наповнилися радістю, і вони побігли звіщати воскресіння Христове учням Ісуса, ні з ким не розмовляючи по дорозі.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.015592 секунд !