Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Перше відвідання гробу Господнього

Перше відвідання гробу Господнього
Матв. 28:1-8, Марка 16:3-5 «Буває увечері плач, а радість вранці» — Пс. 29:6.

Н а світанку першого дня тижня, тобто в неділю, до саду Иосифа прийшли кілька жінок. В їхніх руках були посудини з пахучими мазями, які вони приготували ще звечора. Вони увійшли до печери, щоб оглянути її і намастити тіло Ісуса. Це були: Соломія, мати улюбленого учня Ісуса, Івана і брата його Якова, потім Марія, мати апостолів Якова та Юди і ще одна жінка, котру звали Марією Магдалиною. Колись її мучили сім демонів, а Ісус зцілив цю жінку. Відтоді вона щиро полюбила свого Господа.

Коли дві Марії і Соломія наближалися до печери, вони зажурено запитували одна одну: «Хто ж нам відвалить того величезного каменя від входу до гробу?» Навіть спільними зусиллями не змогли б вони зсунути його зі свого місця. Ця думка про важкого каменя не давала їм спокою. Якби вони знали, що там ще й сторожа охороняє, то ще сильніше збентежилися б; проте, що фарисеї призначили варту, жінки не знали нічого.

Підійшовши до гробу, жінки закам'яніли від здивування, побачивши, що камінь відвалений, а той камінь був дуже великий. Храмових вартових там вже не було. До приходу жінок стався землетрус, і ангел, котрий злинув з неба, відвалив того

валуна. Господ Ісус воскрес і встав з могили! Налякані воїни попадали долілиць і стали, як мертві, втративши всяке відчуття; потім, коли поприходили до пам'яті, побігли до Єрусалиму, щоб повідомити служителям про все. Жінки, котрі прийшли до гробу, звичайно, нічого не знали про ці події. Вони здригнулися від жаху, побачивши камінь відваленим, тому що подумали, що це фарисеї винесли тіло Господа. Жінки увійшли до гробу і там побачили ангела в білосніжому одязі, котрий відвалив каменя, але Ісуса там не було. Обличчя ангела було, як блискавка, а одяг блискучим, немов сніг. Побачивши його, жінки дуже настрашилися, і ангел сказав їм: «Не лякайтеся, бо я знаю, що ви шукаєте Ісуса Назорея розіп'ятого. Його тут немає — Він воскрес, так як і обіцяв; погляньте на те місце, де лежав Господь. І біжіть чимшвидше до учнів Його і скажть їм, що Господь воскрес із мертвих і незабаром з'явиться в Галілеї, де і ви Його побачите». Жінки слухали слова ангела налякано, але потім їхні серця наповнилися радістю, і вони побігли звіщати воскресіння Христове учням Ісуса, ні з ким не розмовляючи по дорозі.

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Мандрівка Ізраїля
Поклоніння Богові та жертвоприношення на жертовнику скінії здійснювалося Аароном, який також благословляв народ. Одного дня хмара рушила далі у напрямку Ханаана, ізраїльтяни склали скінію, зібрали речі, поклали все на плечі та рушили у дорогу.


Жахлива руйнація
Ангели прийшли до Лота й сказали, щоб він рятувався зі своєю родиною, бо місто Содом та інші міста будуть зруйновані вогнем. Ангели заборонили їм озиратися назад, але Лотова дружина не послухалася і озирнулася, тікаючи. І стала соляним стовпом.


Син, який давно пропав
Йосиф наказав братам їхати додому й повертатися з батьком. Фараон дізнався, що Йосив знайшов братів, тому надав їм землі в Єгипті кожному для випасання худоби. Яків прожив там 17 років і помер, а поховали його в Ханаані поряд з Авраамом та Ісаком.


Вигнання з дому
Агар народжує сина, якого називають Ізмаїлом. Ізмаїл не любив Бога. Сара народжує обіцяного сина Ісаака. Ізмаїл недолюблює бгата та глузує з нього. Сарра вмовляє Авраама вигнати Агар та її сина. Ангел каже Аврааму послухати поради Сарри.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.020592 секунд !