Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Перше з'явлення Христа
Сторінки: 1 2

Марка 16:9-11, Івана 20:1-18

«Я побачу вас знову, і втішиться серце ваше» — Івана 16:22.

Ьи знаєте, що жінки, котрі почули слова ангела про воскресіння Христа, побігли звіщати про це Його учням. Ви пригадуєте, що жінок було троє — Марія, мати Якова та Юди, Соломія — мати Якова та Івана, і Марія Магдалина.

Одна з них, Марія Магдалина, не увійшла до гробу разом зі всіма; побачивши, що камінь відвалений, вона злякалася і побігла назад до міста, до апостолів Петра та Івана, кажучи їм: «Забрали Господа, і я не знаю, де Його поклали!» Так вона гадала, але, насправді, це було не так. Петро і Іван негайно побігли до гробу. Іван біг щодуху і прибіг самий найперший. Заглянувши всередину, він побачив, що гріб пустий, але сам не увійшов всередину. Ангела там вже не було, і жінок поблизу не було, він побачив там лише покривало. Невдовзі туди увійшов Петро, але і він вже не побачив ангела, лише покривало лежало в домовині та хустина, якою була накрита голова Ісуса, лежала осторонь.

Побачвши, що Петро увійшов до гробу, Іван теж пішов слідом за ним і побачив плащаницю, в яку було загорнене тіло Ісуса, і повірив, що Господь воскрес. Потім Іван та Петро повернулися додому. По дорозі вони все згадували Свого Вчителя, лише тепер зрозумівши значення слів Його: «Воскресну третього дня».

Марія Магдалина не пішла з ними додому. Вона залишилася в саду, стояла біля гробу і гірко плакала; і коли вона плакала, то нахилилася і заглянула ще раз всередину. Там вона побачила ангелів в білих одежах, котрі сиділи один в голові, а другий в ногах того місця, де лежало тіло Ісуса. Побачивши її, вони запитали Марію Магдалину: «Жоно! Чому ти плачеш?» Вона відповіла: «Забрали Мого Господа, і я не знаю, де Його поклали». Сказавши ці слова, Марія повернулася назад і побачила Ісуса, Котрий стояв неподалік, але не впізнала Його. Ісус запитав її: «Жоно! Чому ти плачеш? Кого шукаєш?»

Марія подумала, що це садівник звертається до неї, і сказала Ісусові: «Паночку! Якщо ти виніс Його, то скажи мені, де ти Його поклав, і я візьму Його». Ісус сказав їй лише одне слово: «Марія!» І вона тоді впізнала Його і вигукнула радісно: «Раввуні!», що означає «Вчитель». Як ніжно вимовляла вона це ім'я! Ісус пояснив, що Він не може довго розмовляти з нею, тому що Він мусить бути в Отця Свого. Потім Він звелів їй: «Іди до Моїх братів та й скажи їм: „Піднімаюся Я до Отця Мого і до Отця вашого, і до Бога Мого і до Бога вашого"». Марія Магдалина пішла до учнів і розповіла їм, що вона бачила і що чула відсамого Господа. Вона п...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Єрихонські стіни
Бог з'явився Ісусу Навину та сказав, що для того, аби захопити Єрихон, їм потрібно обходити мури міста так, як накаже Бог, після чого одного дня після сурміння та вигуків упадуть стіни міста Єрихон. Мешканців усіх буде знищено, окрім Рахав.


Створення світу
Історія створення світу. День перший - світло, другий - створення води, повітря. День третій - суша. День четвертий - сонце, місяць, зорі. День п'ятий - створення живих істот (птахів, риб). Шостий - земні тварини і людина. Сьомий день - відпочинок.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.023073 секунд !