Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Перше з'явлення Христа
Сторінки: 1 2

Марка 16:9-11, Івана 20:1-18

«Я побачу вас знову, і втішиться серце ваше» — Івана 16:22.

Ьи знаєте, що жінки, котрі почули слова ангела про воскресіння Христа, побігли звіщати про це Його учням. Ви пригадуєте, що жінок було троє — Марія, мати Якова та Юди, Соломія — мати Якова та Івана, і Марія Магдалина.

Одна з них, Марія Магдалина, не увійшла до гробу разом зі всіма; побачивши, що камінь відвалений, вона злякалася і побігла назад до міста, до апостолів Петра та Івана, кажучи їм: «Забрали Господа, і я не знаю, де Його поклали!» Так вона гадала, але, насправді, це було не так. Петро і Іван негайно побігли до гробу. Іван біг щодуху і прибіг самий найперший. Заглянувши всередину, він побачив, що гріб пустий, але сам не увійшов всередину. Ангела там вже не було, і жінок поблизу не було, він побачив там лише покривало. Невдовзі туди увійшов Петро, але і він вже не побачив ангела, лише покривало лежало в домовині та хустина, якою була накрита голова Ісуса, лежала осторонь.

Побачвши, що Петро увійшов до гробу, Іван теж пішов слідом за ним і побачив плащаницю, в яку було загорнене тіло Ісуса, і повірив, що Господь воскрес. Потім Іван та Петро повернулися додому. По дорозі вони все згадували Свого Вчителя, лише тепер зрозумівши значення слів Його: «Воскресну третього дня».

Марія Магдалина не пішла з ними додому. Вона залишилася в саду, стояла біля гробу і гірко плакала; і коли вона плакала, то нахилилася і заглянула ще раз всередину. Там вона побачила ангелів в білих одежах, котрі сиділи один в голові, а другий в ногах того місця, де лежало тіло Ісуса. Побачивши її, вони запитали Марію Магдалину: «Жоно! Чому ти плачеш?» Вона відповіла: «Забрали Мого Господа, і я не знаю, де Його поклали». Сказавши ці слова, Марія повернулася назад і побачила Ісуса, Котрий стояв неподалік, але не впізнала Його. Ісус запитав її: «Жоно! Чому ти плачеш? Кого шукаєш?»

Марія подумала, що це садівник звертається до неї, і сказала Ісусові: «Паночку! Якщо ти виніс Його, то скажи мені, де ти Його поклав, і я візьму Його». Ісус сказав їй лише одне слово: «Марія!» І вона тоді впізнала Його і вигукнула радісно: «Раввуні!», що означає «Вчитель». Як ніжно вимовляла вона це ім'я! Ісус пояснив, що Він не може довго розмовляти з нею, тому що Він мусить бути в Отця Свого. Потім Він звелів їй: «Іди до Моїх братів та й скажи їм: „Піднімаюся Я до Отця Мого і до Отця вашого, і до Бога Мого і до Бога вашого"». Марія Магдалина пішла до учнів і розповіла їм, що вона бачила і що чула відсамого Господа. Вона п...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Рут, жінка з країни Моав
Ноомі та Рут повернулися до Ізраїлю. Обидві жінки були бідними. Рут ходила збирати колоски на поле Боаза, який був дуже добрим до неї, хоч вона прийшла з країни Моав. Згодом вони одружилися, а Рут народила синів, у роді яких пізніше народився Давид.
Самсон і філістимляни
Самсон ходив до філістимлянки ночувати. Та вивідувала таємницю сили Самсона, який кілька разів хитрував. Коли розповів Делілі, в чому його сила, Самсона схопили. У храмі Самсон благав Господа дати силу. Бог послухав його і Самсон зруйнував храм.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022372 секунд !