Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Перше з'явлення Христа
Сторінки: 1 2

Марка 16:9-11, Івана 20:1-18

«Я побачу вас знову, і втішиться серце ваше» — Івана 16:22.

Ьи знаєте, що жінки, котрі почули слова ангела про воскресіння Христа, побігли звіщати про це Його учням. Ви пригадуєте, що жінок було троє — Марія, мати Якова та Юди, Соломія — мати Якова та Івана, і Марія Магдалина.

Одна з них, Марія Магдалина, не увійшла до гробу разом зі всіма; побачивши, що камінь відвалений, вона злякалася і побігла назад до міста, до апостолів Петра та Івана, кажучи їм: «Забрали Господа, і я не знаю, де Його поклали!» Так вона гадала, але, насправді, це було не так. Петро і Іван негайно побігли до гробу. Іван біг щодуху і прибіг самий найперший. Заглянувши всередину, він побачив, що гріб пустий, але сам не увійшов всередину. Ангела там вже не було, і жінок поблизу не було, він побачив там лише покривало. Невдовзі туди увійшов Петро, але і він вже не побачив ангела, лише покривало лежало в домовині та хустина, якою була накрита голова Ісуса, лежала осторонь.

Побачвши, що Петро увійшов до гробу, Іван теж пішов слідом за ним і побачив плащаницю, в яку було загорнене тіло Ісуса, і повірив, що Господь воскрес. Потім Іван та Петро повернулися додому. По дорозі вони все згадували Свого Вчителя, лише тепер зрозумівши значення слів Його: «Воскресну третього дня».

Марія Магдалина не пішла з ними додому. Вона залишилася в саду, стояла біля гробу і гірко плакала; і коли вона плакала, то нахилилася і заглянула ще раз всередину. Там вона побачила ангелів в білих одежах, котрі сиділи один в голові, а другий в ногах того місця, де лежало тіло Ісуса. Побачивши її, вони запитали Марію Магдалину: «Жоно! Чому ти плачеш?» Вона відповіла: «Забрали Мого Господа, і я не знаю, де Його поклали». Сказавши ці слова, Марія повернулася назад і побачила Ісуса, Котрий стояв неподалік, але не впізнала Його. Ісус запитав її: «Жоно! Чому ти плачеш? Кого шукаєш?»

Марія подумала, що це садівник звертається до неї, і сказала Ісусові: «Паночку! Якщо ти виніс Його, то скажи мені, де ти Його поклав, і я візьму Його». Ісус сказав їй лише одне слово: «Марія!» І вона тоді впізнала Його і вигукнула радісно: «Раввуні!», що означає «Вчитель». Як ніжно вимовляла вона це ім'я! Ісус пояснив, що Він не може довго розмовляти з нею, тому що Він мусить бути в Отця Свого. Потім Він звелів їй: «Іди до Моїх братів та й скажи їм: „Піднімаюся Я до Отця Мого і до Отця вашого, і до Бога Мого і до Бога вашого"». Марія Магдалина пішла до учнів і розповіла їм, що вона бачила і що чула відсамого Господа. Вона п...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Рахав
Шпигуни пробралися в Єрихон, щоб оглянути місто, і переховувалися у домі Рахав. Цар дізнається про них, проте Рахав ховає наглядачів на даху будинку, а вночі випускає за стіни міста зі свого вікна, адже її дім був прямо в стіні, що оточувала Єрихон.


Останні покарання
Оповідь про останні кари, які наслав Господь на Єгипет за те, що фараон не хотів відпускати народ Ізраїля. Серед кар були град, потім Бог наслав сарану, далі було три дні пітьми крім місця, де були ізраїльтяни. Смерть первістків на землі єгипетській.
Священики
Аарон став первосвящеником (носив хітон білий, блакитні ризи, ефон, пояс, наперсник та кадир), а його четверо синів - священиками. Вони зодягалися у білу одіж. Скінія була готова уже через рік після початку роботи. Бог відтепер перебував у скінії.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.025108 секунд !