Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Друге з'явлення Христа
Сторінки: 1 2

Матв. 28:9-10

«Сам Отець любить вас, тому що ви полюбили Мене» — їв. 16:27.

IV!арія Магдалина була першою жінкою, котрій з'явився Ісус по воскресінні. Потім Він з'явився і жінкам, котрі прийшли до гробу. Вони не повернулися назад з Марією Магдалиною додому, але, увійшовши до печери, побачили там ангела, який сказав їм, що Ісус Христос воскрес; тієї миті вони побачили Ісуса, але Він з'явився їм по дорозі до Єрусалиму, коли жінки йшли повідомити учням, сказане ангелами.

Вони відразу впізнали Ісуса. Він заговорив до них, кажучи: «Радійте!» І справді, вони тепер могли радіти, тому що побачили Його воскреслим. Вони впали долілиць, щоб поклонитися Йому і схопили за ноги Його, щоб утримати Христа. Незважаючи на радість, яка переповнювала їхні серця, вони тремтіли від страху. Ісус сказав їм: «Не бійтеся: йдіть до Моїх братів і скажіть їм, щоб вони вирушали до Галілеї, і там вони Мене побачать». Галілея знаходилася неподалік, там звично свого часу перебував Ісус. Ці жінки прийшли з Галілеї, і їм знову потрібно було повертатися назад. Та жінки тішилися з того, що там вони знову побачать Христа!

Жінки поквапливо повернулися до Єрусалиму і повідомили учням, що вони бачили воскреслого Господа. Петро та Іван повірили їхнім словам, хоча самі вони Ісуса не бачили, але решта апостолів і друзів Ісуса не повірили їхнім розповідям. Та жінки були впевнені, що вони бачили Господа і щиро раділи, тоді як учні Його плакали і тужили; лише Петро та Іван повірили, що Ісус віджив і встав з могили.

Після Марії і Соломи до гробу прийшли ще деякі жінки, ймовірно, що це були Іванна і Сузанна. І вони принесли з собою

пахучі масті, щоб намастити ними тіло Ісуса. Проте увійшовши до гробу, не знайшли тіла Христа. Коли вони так стояли зачудовано, перед ними постали два ангели в блискучих одежах. І коли вони від страху нахилили свої обличчя до землі ^ ангели сказали їм: «Чому ви шукаєте живого поміж мертвими? Його тут немає, Він воскрес; пригадайте, що Він говорив вам, коли був в Галілеї, обіцяючи, що Син Людський буде зраджений і відданий до рук грішних людей, і буде розіп'ятий, та на третій день воскресне». Лише тоді жінки нагадали все, що їм говорив Ісус. Вони звістили про воскресіння одинадцятьом апостолам та іншим учням Христа. Однак, вони не бачили самого Господа, лише говорили з ангелами. Тоді деякі учні також пішли до гробу, але Ісуса там не зустріли.

Цього ж дня апостол Петро теж побачив Ісуса, Котрий з'явився і йому. В Євангелії не сказано, де саме Петро зустрів Господа, але ми знаєм...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Рахав
Шпигуни пробралися в Єрихон, щоб оглянути місто, і переховувалися у домі Рахав. Цар дізнається про них, проте Рахав ховає наглядачів на даху будинку, а вночі випускає за стіни міста зі свого вікна, адже її дім був прямо в стіні, що оточувала Єрихон.
Син, який давно пропав
Йосиф наказав братам їхати додому й повертатися з батьком. Фараон дізнався, що Йосив знайшов братів, тому надав їм землі в Єгипті кожному для випасання худоби. Яків прожив там 17 років і помер, а поховали його в Ханаані поряд з Авраамом та Ісаком.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022972 секунд !