Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Непростима неправда"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Непростима неправда

Матв. 28:11-16

«Хто неправдомовець, як не той, хто відкидає, що Ісус це Христос» — 1 їв. 2:22.

Ви пригадуєте, діти, що коли стався великий землетрус і ангел Господень відвалив каменя від гробу Ісуса, то вартові, котрі стерегли Його тіло, попадали, як мертві від страху. Але, прийшовши до пам'яті, вони побігли до міста і об'явили первосвященикам, що відбулося. Ці вартові охороняли храм Єрусалимський, тому добре знали всіх первосвящеників.

Та, навіть почувши за землетрус та з'явлення ангелів, первосвященики не повірили, що Ісус це Син Божий. Вони почали гарячково придумувати, як обманути народ, що Ісус Христос воскрес. З такою метою вони зібрали всіх старійшин та й провели засідання синедріону, щоб вирішити, як їм бути. Засідання проходило у великому приміщенні неподалік відхраму, де свого часу судили Ісуса. Обміркувавши повідомлення вартових, вони прийшли до такої думки: потрібно підкупити вартових, щоб ті сказали народові так: «Вночі, коли ми заснули, Його учні прийшли і викрали тіло». Звичайно, що ця брехня була зовсім не схожою на правду, тому що, якщо вартові спали, то як вони могли бачити і знати, що трапилося? Проте, отримавши гроші, вартові погодилися сказати неправду. За гроші люди часто готові на будь-які злі справи.

Ці воїни були поганами і не знали, що Бог осуджує всяку неправду. Та первосвященики чудово знали Біблію, а тому заслуговували на особливе осудження за те, що навчили вартових сказати неправду. Правда, вони боялися сказати, що вони вночі спали, тому що за римськими законами такий вчинок карався смертю. Передбачаючи це, первосвященики сказали їм: «Не бійтеся нічого, якщо про це дізнається Пилат, то ми вмовимо його не карати вас».

Воїни взяли гроші і вчинили так, як були навчені. Багато юдеїв повірили їхнім словам і сказали: «Ісус ніколи не воскрес з мертвих, Його тіло викрали Його учні».

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Обіцяний син
Коли Аврааму було 100 років, він досі не мав дітей, але Бог пообіцяв, що Авраам матиме їх, а нащадків матиме більше, ніж зірок на небі. Одного спекотного дня до Авраама та Сари завітали ангели у подобі людей, а через рік Сарра народила сина Ісаака.


Каїн і Авель
Брати Каїн та Авель - діти Адама та Єви. Авель - пастух овець, садівник. Жертвоприношення Каїна та Авеля. Авель приносив у жертву ягня, Каїн - плоди. Бог не прийняв жертви Каїна. Каїн розгнівався та вбив брата. Авель - перша людина, що померла.


Син, який давно пропав
Йосиф наказав братам їхати додому й повертатися з батьком. Фараон дізнався, що Йосив знайшов братів, тому надав їм землі в Єгипті кожному для випасання худоби. Яків прожив там 17 років і помер, а поховали його в Ханаані поряд з Авраамом та Ісаком.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.021038 секунд !