Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Непростима неправда

Матв. 28:11-16

«Хто неправдомовець, як не той, хто відкидає, що Ісус це Христос» — 1 їв. 2:22.

Ви пригадуєте, діти, що коли стався великий землетрус і ангел Господень відвалив каменя від гробу Ісуса, то вартові, котрі стерегли Його тіло, попадали, як мертві від страху. Але, прийшовши до пам'яті, вони побігли до міста і об'явили первосвященикам, що відбулося. Ці вартові охороняли храм Єрусалимський, тому добре знали всіх первосвящеників.

Та, навіть почувши за землетрус та з'явлення ангелів, первосвященики не повірили, що Ісус це Син Божий. Вони почали гарячково придумувати, як обманути народ, що Ісус Христос воскрес. З такою метою вони зібрали всіх старійшин та й провели засідання синедріону, щоб вирішити, як їм бути. Засідання проходило у великому приміщенні неподалік відхраму, де свого часу судили Ісуса. Обміркувавши повідомлення вартових, вони прийшли до такої думки: потрібно підкупити вартових, щоб ті сказали народові так: «Вночі, коли ми заснули, Його учні прийшли і викрали тіло». Звичайно, що ця брехня була зовсім не схожою на правду, тому що, якщо вартові спали, то як вони могли бачити і знати, що трапилося? Проте, отримавши гроші, вартові погодилися сказати неправду. За гроші люди часто готові на будь-які злі справи.

Ці воїни були поганами і не знали, що Бог осуджує всяку неправду. Та первосвященики чудово знали Біблію, а тому заслуговували на особливе осудження за те, що навчили вартових сказати неправду. Правда, вони боялися сказати, що вони вночі спали, тому що за римськими законами такий вчинок карався смертю. Передбачаючи це, первосвященики сказали їм: «Не бійтеся нічого, якщо про це дізнається Пилат, то ми вмовимо його не карати вас».

Воїни взяли гроші і вчинили так, як були навчені. Багато юдеїв повірили їхнім словам і сказали: «Ісус ніколи не воскрес з мертвих, Його тіло викрали Його учні».

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Скінія
Мойсей по наказу Бога зібрав людей та сказав, що потрібно збудувати Скінію - Дім Божий, що мав у собі золотий жертовник, стіл, де були дванадцять хлібин, а також золотий світильник. У другій кімнаті знаходився ковчег.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.020844 секунд !