Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

З'явлення Христа своїм учням
Сторінки: 1 2

З'явлення Христа своїм учням
Луки 24:14-35, їв. 20:19-22

«Цей день створив Господь: радіймо та втішаймося ним!» — Пс. 117:24.

ХТеділя, день, коли Ісус піднявся з мертвих, була радісним днем для багатьох людей. Передусім це була радість для Марії Магдалини, іншої Марії і Соломії. Потім це була радість і для Петра та Івана, хоч вони на власні очі і не бачили Ісуса, але почули від ангелів про Його воскресіння. Ця радість наповнила і серця інших жінок, котрі бачили двох ангелів. Нарешті і серце Петра втішилося тим, що після зречення Ісус з'явився і йому.

А зараз я розповім вам ще про одну подію, яка відбулася в день воскресіння. Ввечері того самого дня двоє учнів Ісуса простували до одного поселення, що називалося Еммаусом. Вони обмірковували події минулого тижня і були вельми зажурені. В дорозі до них приєднався Сам Ісус, але вони Його не впізнали, хоч до розпинання часто бачили Його. Ісус запитав їх, чому вони так сумують. І один з них, іменем Клеопа, відповів: «Невже ти, прочанин, що прямуєш до Єрусалиму, не знаєш, що трапилося цими днями?» Ісус відповів: «Що ж саме?» Вони відповіли: «Що траплося з Ісусом Назарянином, сильним пророком, сильним ділами і словом перед Богом та всім народом, як Його розіп'яли первосвященики і начальники наші? Знайшлися жінки, що здивували нас дуже: вони були вранці біля гробу Його, але тіла Його не знайшли, та прийшовши до нас, сказали, що вони бачили ангелів, котрі запевняли їх, що Ісус живий».

Тоді Ісус сказав їм, що це нерозумно не вірити тому, що передбачали пророки про Господа Ісуса, Котрого називали Месією; і Він розтлумачив їм багато місць Святого Письма. Так вони непомітно бесідуючи, дійшли до поселення Еммаус, де вони жили. І прохали Ісуса залишитися з ними, кажучи: «Залишайся з нами, тому що вже сутеніє». Господь зайшов з ними до господи. Під час вечері Він взяв хліб, благословив, переломив та й подав їм. Тієї ж миті впізнали Його учні, але Він став для них невидимим.

Коли вони залишилися насамоті, то почали пригадувати, як палали їхні серця, коли Ісус йшов з ними по дорозі та тлумачив їм Святе Письмо. Того вечора вони не спали в своїх домівках, але повернулися до Єрусалиму, що знаходився на відстані восьми миль від Еммауса.

Вони прибули до Єрусалиму туди, де збиралися апостоти, де любив з ними бесідувати і Сам Ісус. Та не встигли вони розповісти всім про з'явлення Христа по дорозі до Еммауса, як і апостоли сказали їм радісно: «Господь справді воскрес та з'явився Петрові».

Тоді ці два учні стали розповідати, як вони впізнали Ісуса пі...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:













Золоте теля
Оповідь про те, як ізраїльтяни вмовили Аарона зробити їм золотого ідола у вигляді теляти, якому вони вирішили поклонятися. Коли Бог наказав Мойсею зійти з гори, багато ізраїльтян були покарані смертю через порушення заповіді Божої.




Дванадцять спостерігачів
Ізраїльтяни надіслали оглядачів у землю ханаанську, проте ханаанці були занадто сильні. Бог обіцяє допомогти, але ізраїльтяни йому не повірили, тому Він покарав їх: вони не потрапили до Ханаану за життя, лише Ісус Навин і Халев увійшли туди.






Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціями



Сторінка згенерована за 0.021602 секунд !