Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

З'явлення Христа своїм учням
Сторінки: 1 2

З'явлення Христа своїм учням
Луки 24:14-35, їв. 20:19-22

«Цей день створив Господь: радіймо та втішаймося ним!» — Пс. 117:24.

ХТеділя, день, коли Ісус піднявся з мертвих, була радісним днем для багатьох людей. Передусім це була радість для Марії Магдалини, іншої Марії і Соломії. Потім це була радість і для Петра та Івана, хоч вони на власні очі і не бачили Ісуса, але почули від ангелів про Його воскресіння. Ця радість наповнила і серця інших жінок, котрі бачили двох ангелів. Нарешті і серце Петра втішилося тим, що після зречення Ісус з'явився і йому.

А зараз я розповім вам ще про одну подію, яка відбулася в день воскресіння. Ввечері того самого дня двоє учнів Ісуса простували до одного поселення, що називалося Еммаусом. Вони обмірковували події минулого тижня і були вельми зажурені. В дорозі до них приєднався Сам Ісус, але вони Його не впізнали, хоч до розпинання часто бачили Його. Ісус запитав їх, чому вони так сумують. І один з них, іменем Клеопа, відповів: «Невже ти, прочанин, що прямуєш до Єрусалиму, не знаєш, що трапилося цими днями?» Ісус відповів: «Що ж саме?» Вони відповіли: «Що траплося з Ісусом Назарянином, сильним пророком, сильним ділами і словом перед Богом та всім народом, як Його розіп'яли первосвященики і начальники наші? Знайшлися жінки, що здивували нас дуже: вони були вранці біля гробу Його, але тіла Його не знайшли, та прийшовши до нас, сказали, що вони бачили ангелів, котрі запевняли їх, що Ісус живий».

Тоді Ісус сказав їм, що це нерозумно не вірити тому, що передбачали пророки про Господа Ісуса, Котрого називали Месією; і Він розтлумачив їм багато місць Святого Письма. Так вони непомітно бесідуючи, дійшли до поселення Еммаус, де вони жили. І прохали Ісуса залишитися з ними, кажучи: «Залишайся з нами, тому що вже сутеніє». Господь зайшов з ними до господи. Під час вечері Він взяв хліб, благословив, переломив та й подав їм. Тієї ж миті впізнали Його учні, але Він став для них невидимим.

Коли вони залишилися насамоті, то почали пригадувати, як палали їхні серця, коли Ісус йшов з ними по дорозі та тлумачив їм Святе Письмо. Того вечора вони не спали в своїх домівках, але повернулися до Єрусалиму, що знаходився на відстані восьми миль від Еммауса.

Вони прибули до Єрусалиму туди, де збиралися апостоти, де любив з ними бесідувати і Сам Ісус. Та не встигли вони розповісти всім про з'явлення Христа по дорозі до Еммауса, як і апостоли сказали їм радісно: «Господь справді воскрес та з'явився Петрові».

Тоді ці два учні стали розповідати, як вони впізнали Ісуса пі...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Мандрівка Ізраїля
Поклоніння Богові та жертвоприношення на жертовнику скінії здійснювалося Аароном, який також благословляв народ. Одного дня хмара рушила далі у напрямку Ханаана, ізраїльтяни склали скінію, зібрали речі, поклали все на плечі та рушили у дорогу.
Обітована земля
У той час серед людей було багато нечестивих, які вирізали з дерева ідоли та вклонялися їм. Але був чоловік на ім'я Авраам, який вірив у справжнього єдиного Бога та був другом Божим. Бог наказав йому йти до Ханаанського краю, де Авраам оселився.
Управитель землі єгипетської
Йосиф продає людям хліб зі запасів. До Єгипту приходять по хліб його брати без молодшого брата. Йосиф вдає, що не вірить їм і думає, що вони - шпигуни. Він залишає Симеона у в'язниці, доки брати не приведуть наймолодшого Веніаміна як доказ правди.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.021584 секунд !