Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Наступні з'явлення Христа
Сторінки: 1 2

Наступні з'явлення Христа
Івана 20:24-29, 21:1-17, Марка 16:14

«Ми були свідками слави Його, як Однородженого від Отця» — їв. 1:14.

«У неділю ввечері, коли Христос з'явився вперше Своїм апостолам, поміж ними не було тоді Хоми. Інші учні розповіли йому, що вони бачили Господа, але він сказав їм: «Якщо я не побачу на руках Його рубці від ран і не закладу руки своєї між ребра Його, то я не повірю». Хома забув, що Сам Господь Ісус прорік, що Він має воскреснути третього дня. Ісус почув ці слова, промовлені Хомою, тому що Він завжди чує все, що ми говоримо. Так минув весь тиждень, протягом якого ми не бачили, щоб наш Господь з'являвся кому-небудь. Ввечері, на другу неділю, апостоли знову раділи з присутності Господа в тому домі, де вони збиралися. І Хома там був. Ісус увійшов до кімнати, де сиділи учні, пройшов скрізь зачинені двері і сказав їм: «Мир вам!» Потім звернувся до Хоми і сказав: «Простягни руку свою і поклади межи ребрами Моїми, і не будь невіруючим, але віруючим». Хома зрозумів, що всі його сумніви і помисли відомі

Ісусові, і він вигукнув: «Господь мій і Бог мій!» Він вже пожалкував, що раніше не повірив у воскресіння Ісуса. Ісус сказав йому: «Ти повірив лише тому, що побачив Мене, але блаженні ті, котрі не бачили Мене і повірили».

Невдовзі після цього Ісус з'явився сімом учням на морі Тиверіадському в Галілеї. День схилявся до вечора. Учні були на тому самому місці, де колись Ісус нагодував хлібом цілий натовп. Після невдалої риболовлі учні сиділи на березі і раптом вони побачили Ісуса. За Його велінням вони знову закинули сіті і вже не змогли витягнути їх від надміру риби. Тоді Петро стрибнув у воду і поплив до берега, а інші учні пливли в човні. Всі вони дуже стомилися після нічної ловлі риби. Зійшовши на берег, учні побачили, що Ісус Сам розпалив вогонь, але вони все ще не були впевненими, що це Господь Ісус. Він звелів їм принести риби, яку вони зловили. Симон Петро витяг сіть на берег, і виявилося в ній сто п'ятдесят три рибини; і від такої кількості риби сітка не розірвалася. Ісус сказав їм: «Сідайте та й їжте». І поділив їжу між ними — рибу і хліб.

Коли ж вони обідали, то Ісус запитав Симона Петра: «Симоне, чи ти любиш Мене?» Петро відповів: «Так, Господи! Ти

знаєш, що я люблю Тебе». Ісус сказав йому: «Паси Моїх ягнят». Це означає: «Навчай інших людей вірити в Мене і любити Мене; розповідай їм про те, що Я помер за них». Три рази Господь запитував Петра це саме і три рази Він чув одну лише відповідь. Запитуючи Петра три рази, чи він любить Його, Ісус нагадав Пет...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Втеча з дому
Сарра не може народити сина 10 років і радить Аврааму взяти ще одну дружину - служницю Агар, яка починає цим пишатися та перестає догоджати Саррі. Починаються сварки. Агар тікає, але зустрічає ангела, який наказує назвати сина Ізмаїлом і повернутися.


Кошичок з очерету
Єгипетський фараон гадав, що євреї повстануть проти нього, тому наказав кидати кожного новонародженого хлопчика в річку. Проте одна жінка не кинула малюка, а залишила біля річки. Потім його знайшла дочка фараона та всиновила. Це був Мойсей.


Манна і скеля
У пустелі не було їжі, тому ізраїльтяни дуже нарікали на Мойсея та Аарона. Мойсей помолився Богові, а той у відповідь послав народу Ізраїля манну небесну, а потім сказав Мойсею взяти жезл та вдарити по горі, з якої потім пішла вода.


Неволя
Брати побачили купців, що прямували до Єгипту. Брат Юда запропонував продати Йосифа їм, щоб не вбивати його, бо Йосиф таки був їхнім братом. Йосифа продали за 20 срібняків, а батькові показали його одяг, який облили кров'ю козеняти.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.024847 секунд !