Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Вознесення
Сторінки: 1 2

Вознесення
Лук. 24:49-53, Мтв. 28:19, Марк. 16:15-20, Дії 1:1-12

«Коли б ви Мене любили, то ви раділи б, що Я сказав вам: Я йду до Отця» — їв. 14:28.

-Ои вже знаєте, діти, що по воскресінні Ісус з'являвся Своїм учням: в Єрусалимі, де вони були всі зібрані в одному домі, в Галілеї, на березі озера, а потім і на вершині гори.

Деякий час Ісус залишався там, де Він багато проповідував до розп'яття, де Він молився, де зробив так багато чудес. Але, прийшов^ час, і Він повернувся до Єрусалиму; слідом за Ним пішли і Його учні. Тепер Він не перебував з ними, як раніше, але часто приходив до них.

Якось, бесідуючи з ними, Ісус звелів їм залишатися в Єрусалимі, доки, за обітницею Божою, на них не злине сила з небес. Мабуть, ви пригадуєте, що Господь Ісус сказав їм задовго ще до Своїх страждань: «Отець Мій пошле вам іншого Утішителя — Духа Святого». Тепер Ісус Христос звелів Своїм учням йти і проповідувати людям про Нього, коли на них злине з небес Дух Святий, в першу чергу тим, котрі нещодавно кричали розлютовано: «Розіпни Його!» Апостолам належало звістити їм, що, коли вони повірять в Господа, то Він простить їм всі гріхи.

Потім Ісус наказав учням проповідувати Євангелію і за межами Єрусалима. Ісус сказав: «Йдіть і проповідуйте всьому світу, проповідуйте всьому живому». Звідси витікає, що Ісус бажає спасти кожну душу. Всіх, хто вірили в Ісуса, апостоли хрестили на ознаку того, що вони вірили в Отця, Сина і Духа Святого, Котрі є Свята Трійця.

А ще Господь Ісус сказав апостолам: «Належить Мені всяка влада, як на небі, так і на землі. Хто повірить і хреститься, той буде спасенний. Тих, хто повірить, будуть супроводжувати такі ознаки: в ім'я Моє будуть виганяти демонів, будуть говорити новими мовами, будуть брати змій і, якщо вип'ють що—небудь отруйне, то це не зашкодить; знесуть руки над хворими, і ті будуть уздоровлені!»

Сорок днів залишався Ісус на землі після Свого воскресіння. Якось Він вийшов разом із Своїми учнями з Єрусалима, і вони підійшли до гори Оливної. Тут Ісус зупинився і підняв руки Свої до неба, благословив Своїх учнів і, коли благословляв їх, то став віддалятися, піднімаючись в небо. Апостоли поклонилися Йому і ще довго дивилися на небо під час Його вознесення. Але, незабаром хмара заховала Його, і вони вже не змогли побачити, як Він сів на престолі праворуч Бога. Він перебуває там і тепер — наш благословенний Господь. Коли Його учні стояли і дивилися на небо, раптом перед їхніми очима постали два мужі у блискучих одежах і сказали: «Мужі Галілейські! Чому ви стої...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Єрихонські стіни
Бог з'явився Ісусу Навину та сказав, що для того, аби захопити Єрихон, їм потрібно обходити мури міста так, як накаже Бог, після чого одного дня після сурміння та вигуків упадуть стіни міста Єрихон. Мешканців усіх буде знищено, окрім Рахав.


Грішники після потопу
Після потопу люди не стали кращими. Найбільший грішник того часу - Німрод, який був мисливцем. Одного разу мисливці зайшли на чудову рівнину, де вирішили поселитися та почали будувати місто, а потім захотіли збудувати вежу, щоб прославитися.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.025068 секунд !