Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Вознесення
Сторінки: 1 2

Вознесення
Лук. 24:49-53, Мтв. 28:19, Марк. 16:15-20, Дії 1:1-12

«Коли б ви Мене любили, то ви раділи б, що Я сказав вам: Я йду до Отця» — їв. 14:28.

-Ои вже знаєте, діти, що по воскресінні Ісус з'являвся Своїм учням: в Єрусалимі, де вони були всі зібрані в одному домі, в Галілеї, на березі озера, а потім і на вершині гори.

Деякий час Ісус залишався там, де Він багато проповідував до розп'яття, де Він молився, де зробив так багато чудес. Але, прийшов^ час, і Він повернувся до Єрусалиму; слідом за Ним пішли і Його учні. Тепер Він не перебував з ними, як раніше, але часто приходив до них.

Якось, бесідуючи з ними, Ісус звелів їм залишатися в Єрусалимі, доки, за обітницею Божою, на них не злине сила з небес. Мабуть, ви пригадуєте, що Господь Ісус сказав їм задовго ще до Своїх страждань: «Отець Мій пошле вам іншого Утішителя — Духа Святого». Тепер Ісус Христос звелів Своїм учням йти і проповідувати людям про Нього, коли на них злине з небес Дух Святий, в першу чергу тим, котрі нещодавно кричали розлютовано: «Розіпни Його!» Апостолам належало звістити їм, що, коли вони повірять в Господа, то Він простить їм всі гріхи.

Потім Ісус наказав учням проповідувати Євангелію і за межами Єрусалима. Ісус сказав: «Йдіть і проповідуйте всьому світу, проповідуйте всьому живому». Звідси витікає, що Ісус бажає спасти кожну душу. Всіх, хто вірили в Ісуса, апостоли хрестили на ознаку того, що вони вірили в Отця, Сина і Духа Святого, Котрі є Свята Трійця.

А ще Господь Ісус сказав апостолам: «Належить Мені всяка влада, як на небі, так і на землі. Хто повірить і хреститься, той буде спасенний. Тих, хто повірить, будуть супроводжувати такі ознаки: в ім'я Моє будуть виганяти демонів, будуть говорити новими мовами, будуть брати змій і, якщо вип'ють що—небудь отруйне, то це не зашкодить; знесуть руки над хворими, і ті будуть уздоровлені!»

Сорок днів залишався Ісус на землі після Свого воскресіння. Якось Він вийшов разом із Своїми учнями з Єрусалима, і вони підійшли до гори Оливної. Тут Ісус зупинився і підняв руки Свої до неба, благословив Своїх учнів і, коли благословляв їх, то став віддалятися, піднімаючись в небо. Апостоли поклонилися Йому і ще довго дивилися на небо під час Його вознесення. Але, незабаром хмара заховала Його, і вони вже не змогли побачити, як Він сів на престолі праворуч Бога. Він перебуває там і тепер — наш благословенний Господь. Коли Його учні стояли і дивилися на небо, раптом перед їхніми очима постали два мужі у блискучих одежах і сказали: «Мужі Галілейські! Чому ви стої...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Гріхопадіння Адама
Життя Адама та Єви в Едемському саду. Заборона їсти плід із дерева пізнання добра і зла. Змій спокушає Єву, яка дає плід з дерева з'їсти ще й Адамові. Відчуття наготи. Бог карає Адама та Єву й виганяє обох з райського саду.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.023620 секунд !