Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Дванадцять апостолів"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Дванадцять апостолів
Сторінки: 1 2

Дії 1:21-26

гадаю, діти, що ви бажаєте дізнатися, що ж робили апостоли після піднесення Господа на небо. Про це нам розкаже книга, яка називається «Дії святих апостолів».

Вона була написана євангелістом Лукою, котрий і написав ще й Євангеліє згідно Луки. Лука не належав до числа дванадцяти апостолів, але він знав багато про Ісуса та Його апостолів, і Дух Святий навіяв йому все, що він написав.

Ви пригадуєте, що одинадцять апостолів бачили Господа, Котрий підносився в небо. І два ангели сказали їм: «Цей Ісус, піднесений на небо, злине так само назад» (Дії 1:11). Ця обітниця наповнила радістю серця апостолів. Учні Господа знаходилися на горі Оливній, коли перед їхніми очима Господь Ісус полинув у небо. Пройшовши відстань шляху близько однієї милі, вони

повернулися до Єрусалиму і там залишалися. В Єрусалимі поміж фарисеями і священиками було багато вороже настроєних людей, які замишляли умертвити учнів Христа. Проте, незважаючи на це, вони залишалися в цьому місті, тому що Господь Ісус звелів їм, щоб вони чекали, коли злине на них Дух Святий. Часто вони збиралися в світлій горниці, благаючи Господа послати їм обіцяного Духа Святого. Збиралися там не лише одинадцять апостолів, але й інші учні Христові; була там також і мати Ісуса, та інші жінки, котрі вірили в Господа і служили Йому, а ще були і святі мужі, котрі очікували на злинення Духа Святого. Кількість людей, які збиралися в просторій горниці, становила близько ста двадцяти чоловік.

Якось апостол Петро звернувся до присутніх з промовою. Він запропонував усім учням Ісуса вибрати замість Юди іншого апостола, щоб їх знову було дванадцять. При цьому апостол Петро вказав на 108 псалом (вірш 8), в якому сказано так: «Його місце займе інший»: ці слова вказували на те, що замість Юди потрібно вибрати іншого апостола. «Ви знаєте, — сказав апостол Петро, — що за гроші, які Юда отримав, зрадивши Господа, служителі купили поле і що на дереві цього поля Юда зачепився, тобто повісився, так що ця земля називається „землею крові"». У псалмі Господь каже: «його сан привласнить інший». Петро запропонував вибрати такого чоловіка, котрий добре знав Ісуса Христа і був свідком Його воскресіння.

Таких людей в горниці виявилося двоє: Йосиф, котрого називали Ісусом, і Матвій. Обоє вони були гідними мати сан апостола, тому апостол Петро не знав, кого ж вибрати. Апостоли звернулися в молитві до Господа, благаючи вказати, котрого вибрати.

Для вирішення цього питання учні кинули жеребок. Який саме жеребок вони кидали — неві...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Наполегливе прохання
До Авраама завітало три ангели, два з яких попрямувало до Содому та Гомори, щоб зруйнувати міста. Третій ангел залишився з Авраамом. Авраам упрохував його не руйнувати місто Содом, якщо там буде хоча б десять праведників. Праведним був лише один Лот.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022061 секунд !