Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Дванадцять апостолів
Сторінки: 1 2

Дії 1:21-26

гадаю, діти, що ви бажаєте дізнатися, що ж робили апостоли після піднесення Господа на небо. Про це нам розкаже книга, яка називається «Дії святих апостолів».

Вона була написана євангелістом Лукою, котрий і написав ще й Євангеліє згідно Луки. Лука не належав до числа дванадцяти апостолів, але він знав багато про Ісуса та Його апостолів, і Дух Святий навіяв йому все, що він написав.

Ви пригадуєте, що одинадцять апостолів бачили Господа, Котрий підносився в небо. І два ангели сказали їм: «Цей Ісус, піднесений на небо, злине так само назад» (Дії 1:11). Ця обітниця наповнила радістю серця апостолів. Учні Господа знаходилися на горі Оливній, коли перед їхніми очима Господь Ісус полинув у небо. Пройшовши відстань шляху близько однієї милі, вони

повернулися до Єрусалиму і там залишалися. В Єрусалимі поміж фарисеями і священиками було багато вороже настроєних людей, які замишляли умертвити учнів Христа. Проте, незважаючи на це, вони залишалися в цьому місті, тому що Господь Ісус звелів їм, щоб вони чекали, коли злине на них Дух Святий. Часто вони збиралися в світлій горниці, благаючи Господа послати їм обіцяного Духа Святого. Збиралися там не лише одинадцять апостолів, але й інші учні Христові; була там також і мати Ісуса, та інші жінки, котрі вірили в Господа і служили Йому, а ще були і святі мужі, котрі очікували на злинення Духа Святого. Кількість людей, які збиралися в просторій горниці, становила близько ста двадцяти чоловік.

Якось апостол Петро звернувся до присутніх з промовою. Він запропонував усім учням Ісуса вибрати замість Юди іншого апостола, щоб їх знову було дванадцять. При цьому апостол Петро вказав на 108 псалом (вірш 8), в якому сказано так: «Його місце займе інший»: ці слова вказували на те, що замість Юди потрібно вибрати іншого апостола. «Ви знаєте, — сказав апостол Петро, — що за гроші, які Юда отримав, зрадивши Господа, служителі купили поле і що на дереві цього поля Юда зачепився, тобто повісився, так що ця земля називається „землею крові"». У псалмі Господь каже: «його сан привласнить інший». Петро запропонував вибрати такого чоловіка, котрий добре знав Ісуса Христа і був свідком Його воскресіння.

Таких людей в горниці виявилося двоє: Йосиф, котрого називали Ісусом, і Матвій. Обоє вони були гідними мати сан апостола, тому апостол Петро не знав, кого ж вибрати. Апостоли звернулися в молитві до Господа, благаючи вказати, котрого вибрати.

Для вирішення цього питання учні кинули жеребок. Який саме жеребок вони кидали — неві...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Єрихонські стіни
Бог з'явився Ісусу Навину та сказав, що для того, аби захопити Єрихон, їм потрібно обходити мури міста так, як накаже Бог, після чого одного дня після сурміння та вигуків упадуть стіни міста Єрихон. Мешканців усіх буде знищено, окрім Рахав.
Чашник і пекар
Одного разу до в'язниці цар кинув чашника та пекаря. Їм наснилися сни, які Йосиф правильно розтлумачив. Чашник повернувся на своє місце, а пекаря повісили на дереві. Йосиф просить чашника нагадати цареві про нього, але той забуває виконати прохання.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.018525 секунд !