Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Дванадцять апостолів
Сторінки: 1 2

Дії 1:21-26

гадаю, діти, що ви бажаєте дізнатися, що ж робили апостоли після піднесення Господа на небо. Про це нам розкаже книга, яка називається «Дії святих апостолів».

Вона була написана євангелістом Лукою, котрий і написав ще й Євангеліє згідно Луки. Лука не належав до числа дванадцяти апостолів, але він знав багато про Ісуса та Його апостолів, і Дух Святий навіяв йому все, що він написав.

Ви пригадуєте, що одинадцять апостолів бачили Господа, Котрий підносився в небо. І два ангели сказали їм: «Цей Ісус, піднесений на небо, злине так само назад» (Дії 1:11). Ця обітниця наповнила радістю серця апостолів. Учні Господа знаходилися на горі Оливній, коли перед їхніми очима Господь Ісус полинув у небо. Пройшовши відстань шляху близько однієї милі, вони

повернулися до Єрусалиму і там залишалися. В Єрусалимі поміж фарисеями і священиками було багато вороже настроєних людей, які замишляли умертвити учнів Христа. Проте, незважаючи на це, вони залишалися в цьому місті, тому що Господь Ісус звелів їм, щоб вони чекали, коли злине на них Дух Святий. Часто вони збиралися в світлій горниці, благаючи Господа послати їм обіцяного Духа Святого. Збиралися там не лише одинадцять апостолів, але й інші учні Христові; була там також і мати Ісуса, та інші жінки, котрі вірили в Господа і служили Йому, а ще були і святі мужі, котрі очікували на злинення Духа Святого. Кількість людей, які збиралися в просторій горниці, становила близько ста двадцяти чоловік.

Якось апостол Петро звернувся до присутніх з промовою. Він запропонував усім учням Ісуса вибрати замість Юди іншого апостола, щоб їх знову було дванадцять. При цьому апостол Петро вказав на 108 псалом (вірш 8), в якому сказано так: «Його місце займе інший»: ці слова вказували на те, що замість Юди потрібно вибрати іншого апостола. «Ви знаєте, — сказав апостол Петро, — що за гроші, які Юда отримав, зрадивши Господа, служителі купили поле і що на дереві цього поля Юда зачепився, тобто повісився, так що ця земля називається „землею крові"». У псалмі Господь каже: «його сан привласнить інший». Петро запропонував вибрати такого чоловіка, котрий добре знав Ісуса Христа і був свідком Його воскресіння.

Таких людей в горниці виявилося двоє: Йосиф, котрого називали Ісусом, і Матвій. Обоє вони були гідними мати сан апостола, тому апостол Петро не знав, кого ж вибрати. Апостоли звернулися в молитві до Господа, благаючи вказати, котрого вибрати.

Для вирішення цього питання учні кинули жеребок. Який саме жеребок вони кидали — неві...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Останні покарання
Оповідь про останні кари, які наслав Господь на Єгипет за те, що фараон не хотів відпускати народ Ізраїля. Серед кар були град, потім Бог наслав сарану, далі було три дні пітьми крім місця, де були ізраїльтяни. Смерть первістків на землі єгипетській.
Зустріч Якова з Ісавом
Багато років Яків був із Лаваном, але дуже захотів повернутися до землі Ханаанської. Лаван не хотів його відпускати, але Яків узяв родину та все майно і пішов. Коли ж прийшов, то виявилося, що Ісав тепер став дуже прихильним до нього.


Скінія
Мойсей по наказу Бога зібрав людей та сказав, що потрібно збудувати Скінію - Дім Божий, що мав у собі золотий жертовник, стіл, де були дванадцять хлібин, а також золотий світильник. У другій кімнаті знаходився ковчег.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022250 секунд !