Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Отримання обіцяного дару

Отримання обіцяного дару
Дії 2:1-5,22,24,32-38

ІУІинуло десять днів від того дня, коли Господь Ісус піднявся на небо. Після воскресіння Ісус залишався на землі сорок днів, а всього минуло п'ятнадцять днів від дня воскресіння Його.

Наближалося юдейське свято «приношення початків плоду», коли юдеї того часу присвячували перші снопи жнив Господеві. Тисячі юдеїв надходили до Єрусалиму на свято. Свято це називали також П'ятидесятницею — це був п'ятидесятий день після Пасхи. Учні Ісуса зібралися того дня у світлиці для молитви. «І нагло зчинився шум із неба, ніби буря раптова зірвалася і переповнила ввесь той дім, де сиділи вони. І з'явилися їм язики поділені, немов би огненні, та й на кожному з них по одному осів. Усі ж вони сповнились Духом Святим, і почали говорити іншими мовами, як їм Дух промовляти давав» (Дії 2:2,3,4).

Всі мешканці Єрусалима чули цей шум, що наповнив дім, і великий натовп оточив це місце, учні, котрі знаходилися в домі, вийшли до людей — вогняні язики палали над ними. І юдеї, котрі прийшли до Єрусалиму святкувати, і погани, всі чули, як апостоли говорили їхніми рідними говірками. Вони здивовано запитували один одного: «Як це так, що галілеяни розмовляють зрозумілими для нас мовами?» Дехто впевнено говорив, що це сила Божа, а інші запитували: «Може вони напилися солодкого вина?» Тоді Петро голосно і виразно сказав всім оточуючим: «Ці мужі зовсім не п'яні, як ви собі гадаєте, та і рано-вранці люди не п'ють. Це Бог вилив на них Свого Духа Святого, бо Він так обіцяв. Послухайте, що казатиму: Ісус Назорей, Котрий так багато чудес творив та являв вам ознаки, був розіп'ятий вами на хресті. Та Бог воскресив Його і підніс на небеса, де Він і сидить праворуч Отця; Він і злив те, що ви нині бачите і чуєте».

Всі присутні бачили сяйво слави Духа Святого і повірили, що Ісус — Син Божий, та й почали тужити, що вони розіп'яли Його. Відчуваючи муки совісті, вони запитували апостолів: «Що ж нам робити, мужі-браття?»

Петро сказав їм: «Покайтеся і нехай хреститься кожний з вас в ім'я Ісуса Христа для прощення гріхів, і ви отримаєте дар Святого Духа». Того дня хрестилося близько трьох тисяч душ. Так справдилося передбачене Іваном Хрестителем: «Я хрещу вас у воді для спокутування гріхів, але Крокуючий за мною... хреститиме вас Духом Святим та вогнем» (Матв. 3:11).

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Дванадцять спостерігачів
Ізраїльтяни надіслали оглядачів у землю ханаанську, проте ханаанці були занадто сильні. Бог обіцяє допомогти, але ізраїльтяни йому не повірили, тому Він покарав їх: вони не потрапили до Ханаану за життя, лише Ісус Навин і Халев увійшли туди.
Прощання братів
Брати Йосифа вирушили в дорогу додому, проте їх наздогнав слуга Йосифа і перевірив, чи вони не вкрали чашу його пана. Чаша була у Веніаміна. Брати повернулися до Йосифа. Коли він переконався, що вони шкодують за вчинене, він сказав, що він їх брат.


Обітована земля
У той час серед людей було багато нечестивих, які вирізали з дерева ідоли та вклонялися їм. Але був чоловік на ім'я Авраам, який вірив у справжнього єдиного Бога та був другом Божим. Бог наказав йому йти до Ханаанського краю, де Авраам оселився.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.021178 секунд !