Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Кривий

Дії 2:41-47, 3:1-26

І_ ри тисячі навернених у віру жили в мирі та спокої, вони часто відвідували один одного для того, щоб прославити Господа спільною молитвою. Одні були вбогими, інші багатими. Багаті продавали свої маєтки та сади і допомагали вбогим грішми. Апостоли творили багато чудес. Зараз ви почуєте, любі дітки, яке саме чудо вони зробили.

Якось Петро та Іван йшли в храм разом. Була вже третя година, коли люди приносили жертви. Проминаючи мідні ворота, які називали «Червоними», апостоли побачили там кривого чоловіка. Він був кульгавим від дня народження і не міг ходити зовсім. На той час йому вже було сорок років і він вже втратив будь-яку надію на у здоровлення. Щодня його друзі приносили цього нещасного, щоб він просив милостиню, а увечері його заносили додому. Побачивши Петра та Івана, кривий почав просити в них милостиню. Вони зупинилися і сказали йому: «Поглянь на нас!» Жебрак уважно подивився на апостолів, бо мав надію щось отримати від них. Проте Петро сказав: «Срібла і золота я не маю, але те, що маю, те тобі даю; іменем Ісуса Христа Назорея, встань та ходи!» І, взявши кульгавого за праву руку, Петро підняв нещасного. Хворий, котрий навіть не міг встати раніше без сторонньої допомоги, легко піднявся з землі, тому що його коліна і ступні відразу зміцнилися. Зцілений кривий пішов разом з Петром та Іваном до храму: він йшов, підстрибуючи здоровими ногами, прославляючи Свого Господа. На храмовому подвір'ї знаходилося багато людей, всі зібралися на молитву; і раптом вони побачили того кривого, котрого вони знали, як каліку від самого народження. їхньому здивуванню не було меж! А той чоловік так полюбив Петра та Івана, що ні на мить не залишав їх. Зібралося багато людей, котрі почули, що кривий зцілився. Всі здивовано дивилися на Петра та Івана, прославляючи їхню силу. Побачивши все це, Петро звернувся до людей такими словами: «Мужі ізраїльські! Чому ви так здивовано розглядаєте нас, начебто це ми власною силою та доброчесністю своєю все це зробили: що кривий ходить! Він зцілився вірою в Господа нашого Ісуса Христа. Ви прохали Пилата розіп'яти Ісуса, а розбійника Варавву звільнити. Але Бог воскресив Сина Свого з мертвих і підніс Його на небеса, де Він і перебуватиме, доки не виповниться все, передбачене пророками Божими. Отже, покайтеся та наверніться, щоб вирівнялися гріхи ваші!»

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Обітована земля
У той час серед людей було багато нечестивих, які вирізали з дерева ідоли та вклонялися їм. Але був чоловік на ім'я Авраам, який вірив у справжнього єдиного Бога та був другом Божим. Бог наказав йому йти до Ханаанського краю, де Авраам оселився.


Довгі мандри
Коли Яків прийшов до Лавана, той прийняв його у свій дім та віддав за нього дві свої дочки - Лію та Рахіль, які були Якову двоюрідними сестрами. Яків допомагав Лавану пасти отари, а згодом Лаван дарує Якову вівці та кози теж.
Дванадцять спостерігачів
Ізраїльтяни надіслали оглядачів у землю ханаанську, проте ханаанці були занадто сильні. Бог обіцяє допомогти, але ізраїльтяни йому не повірили, тому Він покарав їх: вони не потрапили до Ханаану за життя, лише Ісус Навин і Халев увійшли туди.
Перші покарання
Мойсей перетворює жезл на змію, перетворює воду в річці на кров. Наступною карою було те, що жаби повиходили з річок і заповнили все. Потім порох перетворився на собачих мух, далі на єгипетській землі похворіли всі тварини, а всі люди мали нариви.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.025847 секунд !