Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Перше ув'язнення
Сторінки: 1 2

Дії 4:1-31

.Апостол Петро закінчив свою другу проповідь. Першого разу він свідкував за Христа на вулиці, а тепер — в храмі. В храмі були священики, котрі ненавиділи нашого Господа Ісуса Христа і не могли спокійно слухати, що Він воскрес з мертвих. Вони схопили Петра та Івана і віддали під варту до ранку: вони не могли судити їх відразу, бо вже стемніло. І ось апостолам потрібно було перебути ніч в тісному приміщенні в'язниці — це була перша, але не остання ніч перебування у в'язниці.

Судова рада називалася синедріоном: це було приміщення, котре було розташоване неподалік від храму. На світанку Петра та Івана повели до синедріону. Серед членів синедріону був і злісний ворог Христа — Кайяфа. На цьому судовому засіданні були відсутні Никодим та Йосиф Арімафейський. Прийшли поглянути на апостолів і друзі Кайяфи. Поблизу Петра та Івана стояв вбогий чоловік, обличчя якого світилося радістю. Це був вчорашній жебрак, зцілений апостолами. Пронизуючи лютими поглядами цього нещасного, судді запитали Петра та Івана: «Якою силою та чиїм іменем ви зробили це?», або, інакше кажучи: «Як ви уздоровили цього кривого?»

Тоді Петро, наповнившись Духом Святим, почав відважно говорити: «Нехай буде відомо вам і всім ізраїльтянам, що ми зробили це іменем Ісуса Назорея, Котрого ви розіп'яли, але Котрого Бог воскресив із мертвих. Іменем Ісуса ми підняли на ноги цього кривого. Бо нема іншого імені під небесами, даного людям, котрим належить нам спасатися». Цими словами апостол Петро бажав виявити ту правду, яка не лише уздоровлює кульгавого від народження, але й те, що це дорогоцінне ім'я може врятувати нас від смерті. Високий суд дивувався, чуючи такі відважні слова Петра про свого Вчителя.

Проте судді, навіть побачивши це велике чудо, зроблене в ім'я Ісуса, не наважувалися вірити самі і не дозволяли іншим, щоб повірили. Коли ми самі бачимо істину, але іншим перешкоджаємо побачити її, то грішимо проти Духа Святого: фарисеї були свідками всіх чудес, які творив наш Господь, але, для того, щоб перешкодити іншим повірити в Нього, вони

обмовляли Христа і казали, що Він це творить силою демонською. Це гріх, якому нема прощення. Те саме зробили і юдейські священики, вони заборонили Петрові та Іванові навіть і згадувати ім'я Ісуса. Звичайно, що судді хотіли покарати апостолів, але вони боялися людей, котрі бачили це чудо зцілення кульгавого. Тому вони лише одне зробили: заборонили апостолам проповідувати ім'я Христове. Але Петро та Іван відважно відповіли: «Судіть справедливо: ко...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Мідний змій
Ізраїльтяни сильно скаржилися, що їм у пустелі погано і дорікали Мойсеєві та нарікали на Бога. Господь покарав їх зміями, які жалили ізраїльтян. Тоді Мойсей помолився до Бога і той пробачив Ізраїля та навчив Мойсея лікувати мідною змією від укусів.
Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022793 секунд !