Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Двоїста неправда"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Двоїста неправда
Сторінки: 1 2

Дії 4:32-37, 5:1-11

ількість душ, котрі повірили в Ісуса Христа, збільшувалася. Після першої проповіді Петра до Господа навернулося три тисячі чоловік, а після другої проповіді — вже п'ять тисяч. І ці вісім тисяч, котрі повірили, мали одне серце і одну душу, і нічого із свого добра не називали своїм, але вони мали спільне. Вони продавали свої землі, а гроші розподіляли поміж убогими.

Якийсь багатий чоловік іменем Варнава продав всю свою землю, а гроші приніс апостолам, поклав їх до ніг апостолів, щоб вони користувалися ними на власний розсуд. Пізніше ви ще багато чого почуєте про вірного Господеві нашому Варнаву. Проте серед віруючих були і такі люди, котрі не були відданими Богу повністю. Вони то бажали потрапити на небо, але не любили Господа Ісуса від усієї душі. Вони лише вдавали із себе благочестивих і любили, щоб їх хвалили. Таким був один багатий

чоловік на ім'я Ананія. Його жінку називали Сапфірою. Вони бажали бути такими ж добрими, як і Варнава, але не хотіли втрачати свого багатства. І вони так гадали: «Продамо нашу землю, а гроші роздамо вбогим, але не всі, лише частину, а решту залишимо собі. Тоді і ми будемо такими, як Варнава; апостоли будуть думати про нас, як про щедрих, бо ж звідки їм знати за скільки ми продали нашу землю; вони повірять нам, що ми все віддали».

І ось Ананія поклав частину грошей до ніг апостолів, гадаючи, що вони повірять йому, що це всі гроші. Але, о, який жах, що ж чує Ананія від апостола Петра? «Ананіє, навіщо ти дозволив сатані заволодіти твоїм серцем, навіщо ти сказав направду Духові Святому і затаїв частину грошей? Хіба те, чим ти розпоряджався, не було твоїм?... Ця неправда твоя, не для людини, а образа Господеві». Слова апостола Петра виявляють нам, що Господь наш — Бог Всевидящий; Він бачить гріх людський і ненавидить його.

Почувши такі слова, Ананія відразу впав неживий на землю. Юнаки, які були там, підняли тіло, замотали його в полотно та й поховали. І всі, хто бачив наглу смерть Ананія, дуже налякалися.

Однак, Сапфіра, ще нічого не знала про це. Три години по тому вона, нічого не підозрюючи, прийшла до господи, де перебували апостоли; вона вже леліяла таку думку, що зараз їх будуть хвалити за їхню щедрість. Петро вирішив перевірити її, чи вона була учасницею неправди. Він запитав Сапфіру: «Скажи мені, скільки вам заплатили за землю?» Вона відповіла: «За стільки—то». Тоді Петро заперечив їй: «Навіщо ж ви погодилися спокутувати Духа Господнього? Поглянь, ось заходять до господи ті, хто поховав твого чоловіка і те...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.018284 секунд !