Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Друге запроторення до в'язниці"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Друге запроторення до в'язниці

Дії 5:12-42

(^ мерть Ананія та Сапфіри викликала ще більшу повагу у всіх оточуючих до апостолів. Вони приносили до них хворих, благаючи зцілити їх; клали їх край дороги, щоб хоча б тінь Петра отіняла їх. Приходили до Єрусалиму також з навколишніх сіл та міст, приводили з собою хворих та біснуватих — і всіх Господь через апостолів уздоровлював.

Ці чудеса підтверджували справедливість апостола Петра, посвідчуючи, що Вчитель його був таки справді Сином Божим. Первосвященик із своїми друзями лютували, що народ слухає апостолів і поважає їх: вони задумали запроторити їх у в'язницю. Там, звичайно, були злочинці — злодії та вбивці. Разом з ними знову довелося апостолам перебути ніч.

Цравда, невідомо, скільки апостолів було цього разу. Вони залишалися там всю ніч; вночі ангел Господній відчинив тихенько двері, так що навіть вартові не почули нічого. І апостоли вийшли на волю. А сторожі Господь, мабуть, послав міцний сон.

Коли ангел вивів апостолів з темниці, то він сказав їм: «Йдіть до храму та й кажіть людям всі ці слова, що дарують життя». Апостоли негайно поспішили виконувати Господнє веління.

Однак, ні первосвященик, ні інші судді ще нічого не знали про звільнення апостолів. На світанку вони скликали раду старійшин, а було там багато людей. Але служителі, не знайшовши апостолів, повернулися назад, кажучи: «Ми не знайшли ув'язнених. Темниця зачинена, і вартові стоять на своїх постах, але апостолів немає». Судді слухали здивовано цю новину, не розуміючи, де ж поділися апостоли. Аж ось надійшов якийсь чоловік, котрий бачив їх в храмі. Він сказав суддям: «Ті мужі, котрих ви запроторили до в'язниці, стоять посередині храму і повчають народ». Ця новина здивувала первосвященика вкрай. Він і гадки не мав, що апостоли відважаться знову проповідувати вчення Христа. Судді дуже розлютувалися, але, побоюючись гніву народного, наказали привести апостолів без примусу.

Коли апостолів привели, то первосвященик запитав їх: «Хіба я не заборонив вам навчати людей науці Христовій? Ви наповнили вашим вченням весь Єрусалим і хочете звинуватити нас в смерті того Чоловіка».

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Ізраїльтяни в пустелі
У пустелі не було води. Бог каже Мойсею попросити у скелі, щоб вона дала воду, але Мойсей не послухав та вдарив жезлом скелю. За це Бог карає його і він тепер не ввійде до землі ханаанської. Помирає Аарон, а первосвящеником стає його старший син.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.018414 секунд !