Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Дивовижний порятунок
Сторінки: 1 2

Бут. 19:1-18

Одного вечора, коли Лот сидів біля міських воріт, він ще здалеку побачив, що до міста наближаються два ангели. Він негайно встав, пішов до них назустріч і вклонився їм до землі. Може бути, що він і не знав, що це ангели, та він був вражений світлим небесним виглядом прочан (мандрівників до святих місць), а тому зустрів їх з належною пошаною.

Він сказав: «Панове мої! Зайдіть в дім раба вашого: переночуєте, помиєте ноги ваші, а вранці вирушите в дорогу».

Він сказав: «Панове мої! Зайдіть в дім мій!» Та ангели відповіли: «Ні, ми переночуємо на вулиці». Лот не бажав залишати на вулиці мандрівників. Він так довго і наполегливо умовляв їх зайти до нього, що вони нарешті погодилися. Чому вони відразу не зайшли, почувши запрошення Лота? Чи не тому, що Господь був в більшій мірі задоволений Авраамом, а не Лотом? Коли ж вони нарешті увійшли до господи Лотової, то він так, як і Авраам, привітно пригостив їх. Коли ангели відпочивали в нього, раптом спричинився великий шум на вулиці. Мешканці міста бачили, що ангели зайшли до Лота, і вони пішли слідом за ними. Однак Лот не допустив їх зробити зло мандрівникам і зачинив двері. Тоді вони стали ламати двері. Мабуть їм і вдалося б зламати двері, коли б ангел один не вчинив чудо, щоб зупинити їх. Він вразив всіх тих людей сліпотою: і дорослих, і дітей. Всі вони за одну мить осліпнули. Сліпі люди ще довго і злісно гупали по стінах дому Лота, та не змогли знайти дверей і змушені були піти геть. Тепер Лот дізнався, що це ангели, він побачив чудо, яке вони зробили.

Місто покрила пітьма. Та Лот не зміг заснути тієї ночі. Вісники принесли жахливу звістку. Вони повідомили Лотові, що прийшли зруйнувати місто. Вони запитали його: «Чи ти маєш дітей? Якщо маєш, то виведи їх за місто, бо ми знищимо всіх жителів за їхнє нечестя».

Лот мав дві дочки заміжні. Лот пішов до них і сказав їм: «Виходьте звідси, бо Господь знищить місто». Чи вони були налякані цими словами? Аніскільки, вони не надали їм ніякого значення, думаючи, що Лот з ними жартує.

Ангели перебули всю ніч в Лота. Крім Лота і його сім'ї ніхто більше не повірив, що місто буде зруйноване. Та Лот не хотів, щоб загинули і його зяті. На світанку ангели почали підганяти Лота, кажучи: «Вставай, візьми дружину твою і дві дочки твої, щоб ви не загинули». Та Лот бажав ще побути в місті. Тоді ангели силою вивели його звідти. Один ангел взяв його за руку, а другий — дружину, і таким чином вони вивели їх з міста. Правда, як ласкаво повівся Господь з Лотом?...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Банкет
Синам Якова знову був потрібен хліб, тому вони вмовили його відпустити з ними Веніаміна до Єгипту, як наказав їй управитель. Прийшовши до Йосифа, вони повернули всі гроші, показали брата, а він запросив їх до себе додому на обід.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.022895 секунд !