Дитяча Біблія (Біблія для дітей). Оповідання "Сім дияконів"
Біблія для дітей
Дитяча Біблія з ілюстраціями
На головну сторінку
Ілюстрації
Новий Заповіт
Старий Заповіт

Сім дияконів
Сторінки: 1 2

Дії 6:1-7

Г\ількість віруючих вже досягла декількох тисяч. Поміж ними було багато вдів. Апостоли мали багато грошей, які вони роздавали бідним. Частину цих грошей вони витрачали на їжу, яку вони щодня роздавали бідним вдовам. Це була клопітлива справа і нелегка. І бувало таке, що не всі вдови отримували допомогу. Більшість цих вдів мешкали в Єрусалимі і належала до народу єврейського, а інші прийшли здалеку і розмовляли лише грецькою мовою. Ось ці останні частенько ображалися, що вони не мають на прожиття. Обміркувавши все, апостоли зібрали всіх учнів і запропонували їм таке: «Ми не можемо, — сказали вони, — клопотатися за розподіл їжі, тому що нам належить проводити весь час в молитвах та благовіщенні Слова Божого. Виберіть собі із свого середовища сім чоловіків, наповнених Духом Святим і мудрістю і призначте їх робити це». Учні ухвалили таке рішення і вибрали сім чоловіків, глибоко віруючих і досвідчених. На чолі цієї групи диякоів стояв Степан. Це був муж, відомий святим життям і глибокою вірою. Ви ще почуюте про нього. Ще одного учня звали Пилипом, і про нього ми ще будемо згадувати.

Всіх вибраних почали називати дияконами, тобто служителями (прислужниками), тому що вони повинні були допомагати апостолам. Як ви вже знаєте, одного диякона звали Пилипом, так як і одного апостола. Апостоли почали молитися за цих дияконів, поклавши руки на них, які пішли проголошувати Слово Боже. Невдовзі повірили в Христа і деякі священики. Навернення священиків до Христа сталося внаслідок тих чудес, які апостоли творили іменем Господнім, бо так і передбачав Сам Господь, кажучи їм: «По правді кажу вам: віруючий в Мене, творитиме те, що і Я творив, і ще більше сотворить, тому що Я йду до Свого Отця» (їв. 14:12).

Члени синедріону ледь стримували себе, слухаючи промову Степана: його слова викривали їхні злі справи, однак, вони не покаялися. Від гніву та люті вони скреготали зубами. Степан, піднявши очі, поглянув на небо і побачив славу Божу і Господа Ісуса, Котрий знаходився праворуч Свого Отця. І він вигукнув: «Я бачу небо розкрите і Сина Людського, праворуч Бога!» Та вони почали кричати, закривати свої вуха, щоб не чути слів Степана, а тоді схопили його і вивели за місто до потоку Кедронського, там вони почали кидати в нього камінням. А для того, щоб їм зручніше було кидати каміння, то всі познімали верхню одежу і доручили стерегти її юнакові, котрого звали Савлом. Цей юнак не вірив в Господа Ісуса і теж бажав смерті Степана.

Збитий камінням, Степан не переставав молитися, кажучи:...... (читати далі)

Сторінки: 1 2

Короткий зміст 10 випадкових оповідань:

Ізраїльтяни в пустелі
У пустелі не було води. Бог каже Мойсею попросити у скелі, щоб вона дала воду, але Мойсей не послухав та вдарив жезлом скелю. За це Бог карає його і він тепер не ввійде до землі ханаанської. Помирає Аарон, а первосвящеником стає його старший син.


Біблійні оповідання для дітей з ілюстраціямиСторінка згенерована за 0.016144 секунд !